Portál AbcLinuxu, 1. května 2025 17:41
Tak Amarok 1.2.2 už umí správně překódovat nabodeníčka v TAGu mp3. Navíc je rychlejší, o trošku hezčí a přeložený do češtiny. Třikrát hurá!
Ještě kdyby někdo vymyslel, jak zatočit s TAGy *.WMA (A že to jde. Musím se prostě naučit programovat. Za takových 5 let možná vrátím komunitě vývojářů svůj dluh, ikdyž jen čestný ). Pak možná i podpora iTMS a bude to úplně nejlepší OS SW, co jsem kdy měl tu čest používat. (BTW, ta hláška "Windows 2000 or Windows XP is required to install iTunes for Windows" na webu o iTunes mě dostala. Opět detekce prohlížeče. Jenže mého Konquerora na Mandrakelinuxu má za Windows!) Jestě zkusím nainstalovat pymusique (OS, pro Windows i Linux, dokonce neaplikuje "ochranu" DRM), jen jestli bude někdy ta jejich homepage dostupná... Najal si snad Steve někoho na DVDJohna (autora)?
Vůbec je ten Apple ve vztahu k Linuxu divnej. Kdy jim dojde, že ho používá víc a víc lidí, že běží na spoustě HW (třeba i na Macu), a že vůbec není špatný? Když i pan Mára na MujMacu to pochopil?
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.