Portál AbcLinuxu, 8. května 2025 20:47

Prace.abclinuxu.cz se rozjíždí

16. 3. 2005 | Redakce
Články - Prace.abclinuxu.cz se rozjíždí  

Náš pracovní portál nabírá dech. Své pozice nyní nabízí hned několik renomovaných agentur.

Po přepracování designu, které jak doufáme poslouží k zpřehlednění stránek a usnadnění práce s nabídkami (například se nyní zobrazuje číslo udávající, kolikrát již byla pozice zobrazena), se oživení dočkalo i to nejdůležitější: nabízené pracovní pozice. Za poslední týden jejich počet narostl o 75.

Kromě hlavního partnera, firmy People Place, s níž byl portál Prace.abclinuxu.cz zakládán, jsou nyní v databázi i pozice z nabídek takových agentur jako jsou:

Další agentury (např. Robert Half) své pozice zadávají. Navíc jsou připravovány brigády.

Celkem je k dnešnímu dni zapsáno 274 nabídek. Z toho převážná většina v oboru IT. A z těch je podstatné množství zaměřeno na práci s unixovými operačními systémy a programování (PHP, C, Java, ...). Figurují mezi nimi jak příležitosti pro absolventy, tak pro zkušené administrátory či programátory.

A dokonce jsou mezi nabídkami i pozice nabízející práci na open source projektech.

Doufáme, že budete moci služeb našeho pracovního portálu využít k maximální spokojenosti. Své případné připomínky směrujte na adresu info@stickfish.cz.

Související články

Novinky na prace.abclinuxu.cz
Spuštěn portál prace.abclinuxu.cz

Odkazy a zdroje

Prace.abclinuxu.cz

Další články z této rubriky

Fakulta elektrotechnická ČVUT v Praze zve na Letní biomedicínský den 2018
SUSECON 2017, světová konference o open source, 25. až 27. září 2017 poprvé v Praze!
Konference Oracle Code zavítá do Prahy
Veletrh CeBIT 2017 startuje 19. března 2017
Nenechte si ujít Oracle Digital Day

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.