Portál AbcLinuxu, 22. června 2026 14:10
Tak takto právě vypadá moje plocha. Změnil jsem ještě grub, usplash, gdm... Občas zapnu i Compiz, ale na tomto screenu to neuvidíte. Líbí? :)
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.