Portál AbcLinuxu, 8. května 2025 04:24
Z mého pohledu kupujícího je pak jednu, zda ji zahrnul on (samozřejmě včetně přirážky k zisku), nebo s potenciálními náklady budu počítat já.Pokud se ti ty náklady průměrují přes mnoho notebooků.
Připlatek za záruku je to samé, jako si zakoupit pojistku na opravu/výměnu.Ano, a vzhledem k tomu, že si spousta lidí nějakou pojistku platí, na tom asi něco bude.
hm az na to ze support 32bit v tuto dobu uz stoji za dve veci ..
Tyto notebooky jsou kompletní plast, velmi nekvalitní plast.Plast mi přišel v pohodě (neházím s tím…), u EEE se ukroutily kabely od displeje v pantu.
Dále rádi odcházejí baterie šíleným tempem (po půl roce ko, no problemo, jelikož je to spotřebka, tak smolík).EEE má po pěti letech (z toho 3 každodenní používání) něco přes půlku původní kapacity. Asus U36S (tehdy za nějakých 12kKč s DPH) mám dva a půl roku a v pohodě.
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.