Portál AbcLinuxu, 12. května 2025 07:00
Sociální síť VK (VKontaktě) a další VK aplikace byly odstraněny z App Store [Заявление от VK].
Tiskni
Sdílej:
Na Ukrajině je válka kvůli vyostření předešlých konfliktů mezi Ukrajinou a východem Ukrajiny. Konflikty vznikaly od období po rozpadu SSSR, přes převrat v roce 2014 až do současnosti. Ani pro jednu stranu to určitě zbytečná válka není.
Můžeš mi prosím vysvětlit příčiny klíčových konfliktů z tvého pohledu?
Nebojte, dezinformace může dál šířit i hltat, nikdo vám v tom nebrání.Nebrání, proto naše zpravodajství vypadá tak, jak vypadá. Proto je daleko lepší číst noviny z různých koutů světa. Klidně od USA, Arabů, Židů nebo šikmáčů různých národností. Ty, co se ti nelíbí i nelíbí. Všude se píše tak, jak se to komu hodí, ale naše zprávy jsou taková zaujatá žumpa, že si z nich dělají srandu i v Rakousku a Německu. Jako by nestačilo, že všichni mají prdel z toho, jak naši představitelé předsedají Evropskému svazu.
Roubíček jeden newyorským metrem, a proti němu sedí černoch, který čte noviny v hebrejštině. Tak se k němu nakloní a povídá: "To jim nestačí že sou černej?"
Wow, vy moc sledujete CT, CNN a vasi nasi TV nova. Samozrejme rusko jako rozlohou nejvetsi zeme ma ruzne regiony a zapadakovy, ale delat z celeho ruska potemkinovu vesnici, to mate asi z novinek.cz.
Pro zajimavost, jak jde zivot pro obycejne lidicky napric ruskem... https://www.youtube.com/c/ElifromRussia/videos , https://www.youtube.com/watch?v=uqJGKbBG2mc a mraky dalsich.
Chapu, ze ten tlak propagandy je vsudypritomny, ale asi nebude vsechno tak, jak nam ruzne mluvici moudre hlavy tvrdi.
Zapomnel jsi dodat, ze nepomuzou ani sankce a zbrane.LOL
nepáči sa nám? vypneme, zrušíme. cancel culture...Říká se tomu kapitalismus a je pravda že poslední dobou se to hodně lidem nelíbí.
Aha tu je cenzúra. Takže včera vlastne protivládne protesty či protesty proti pomoci Ukrajine a množstvu ďalších vecí zrušila polícia a organizátori spolu s účastníkmi účastníci sedia v base, však. Keď sa niekto rozprával s novinármi tak to dopadlo takto, však.
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.