Portál AbcLinuxu, 2. května 2025 01:54
Priplatek je za celou objednavku dohromady, takze nekolikanasobek platis snad jen kdyby sis objednal 1xRJ45 konektor. Navic se o priplatku dozvis hned pri volbe dopravy.
PS: kolik plati CZC za sireni tohodle bullshitu?
Vážně?
Představte si, že by třeba jednou z možností u "volby dopravy" mohl být "osobní odběr na pobočce"…
Inak, dá sa platiť kartou.s vysokohorskou přirážkou?
skladova dostupnost na P7 taktiez nie (najma posledne dva-tri tyzdne je to katastrofa).Přesně, co blbnou? Všechno je "za 5 hodin na P7".
Délka trasy: 1.0 km, celkový čas: 00:01 h
nejaky obchod, ktory ma vydaj v prahe, maju veci skladom a prijatelnu cenu?A jen tak pro zajímavost. Proč je tak nutná skladová dostupnost? Však Alza je primárně eshop. Objednáš a druhý den to máš doma. Nemusíš poslouchat nějaký pitomý alarm a podobně. Netváříš se, jako by Ti před 5 minutami ukradli tašku s notebookem a mobilem a pokud nebudeš mít do hodiny nový, tak přijdeš o kšeft za mega. Jestli chceš utratit desítky tisíc za notebook a telefon, tak tě ta stovka za dopravu navíc už nezabije.
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.