Portál AbcLinuxu, 4. května 2025 16:44
Bude to jen překlad menuconfigu, nebo tam bude taky něco navíc?Je to napsaný v blogu... Bude tam i něco navíc, postupně tam budeme shromažďovat různé informace, například o tom, jak například jednotlivé součásti fungují atp.
Bude to jen překlad menuconfigu, nebo tam bude taky něco navíc? Pokud se jedná jen o překlad, tak se mi to zdá trochu zbytečné. Ale snaha se ceníNejdřív popíšeme co která volba znamená a potom budeme přidávat další podrobnosti - jen překlad to nebude..
Držim palce. Je to dost dobrá věc, i takhle jde propagovat dobrou věc.
Mezi námi chlapy: ten David je čim dál lepší
Už jsem se o tohle snažil, ale jednoduše řečeno - mé vědomosti silně zaostávájí. Zůstalo to u překopírování několika stránek několika autorů do jedné. Pokud jde o mně osobně - prostuduju to od A do Z. Vyloženě se na to těším!!!!
Žebych konečně přesvědčil své GENTOO, že ovládnu já jeho a ne obráceně?!?!?!?!?
Když tak nad tím přemýšlím, tak ten přechod na gentoo asi nebude dobrý nápad.Proč?
Že bych dal té mandrivě ještě šanci, zaslouží si ji?Ne!
Proč?
Protože mezi Gentoo lifetime cykly (synchonizace portage, stahování, kompilace, synchonizace portage, stahování, ...) nějak není prostor na rozumnou práci.
No doufám že te ten smajlík na konci význam věty zásadním způdobem obracíProtože mezi Gentoo lifetime cykly (synchonizace portage, stahování, kompilace, synchonizace portage, stahování, ...) nějak není prostor na rozumnou práci.
Protože mezi Gentoo lifetime cykly (synchonizace portage, stahování, kompilace, synchonizace portage, stahování, ...) nějak není prostor na rozumnou práci.Ale je. Jenom musíte ten cyklus trochu prodloužit. Pravda, když během té latentní fáze cyklu stihne vyjít několik nových profilů a důležitých upgradů Portage, profily pro jádro 2.4 jsou označeny za zastaralé a vyhozeny nebyly jen z toho důvodu, že je kromě vás opravdu ještě pár šílenců používá, já následná updatovací fáze cyklu poněkud dobrodružnější. Což mi připomíná, že bych měl zase někdy updatovat…
ls -l /etc/make.profile lrwxrwxrwx 1 root root 53 May 27 20:20 /etc/make.profile -> ../usr/portage/profiles/default-linux/x86/no-nptl/2.4/
Abych se přiznal, tak se na stránce příliš nevyznám, takže bude to vypadat jako "menuconfig", tzn. kliknu na "Processor type and features" objeví se ...Tak nějak by to mělo vypadat
rád přispějuTo je fajn, ozvi se mi na jabber, nebo e-mail.
Ještě bych se ale přimlouval za uvedení nějakých "Legal notices", tzn. licenci, pod kterou je obsah uváděn.Ano, uvedu to tam - GNU/FDL.
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.