Portál AbcLinuxu, 10. května 2025 09:43
Řešení dotazu:
Diskuse byla administrátory uzamčena.
FAQ: Proč byl uzamčen/smazán můj dotaz v Poradně?
No a co na tom postupu nechápeš ?
archlinux nevidi moje lenovo 1421
To znamená co? Jinak nechápu, proč sis zvolil zrovna Arch Linux, když, s prominutím, umíš houbelec. Zkusil bych na tvém místě Ubuntu, Mandrivu, OpenSuse či něco takového "přívětivého".
aby jste nekdo znalej poradil spravne
Ty nám neposkytneš v podstatě žádný informace a my jako máme mít věšteckou kouli?
To mají někteří lidé zakázaný přístup na Google Translate nebo co? Vždy jsem měl za to, že je dostupný veřejně.
Stálo by za úvahu přestat se chovat jako malý spratek a přestat jednat s ostatními jako s podřízenými. Nikdo není povinen mít nějaký návod v českém jazyce. Nikdo není povinen ho vytvořit. V případě placené podpory a komerčního software si člověk pravděpodobně může diktovat jazyky, kterými chce komunikovat, ale toto není ten případ.
Možná by se dalo s někým z místní komunity dohodnout vytvoření českého návodu, ale samozřejmě by šlo o kvalifikovanou (a tedy náležitě placenou) práci.
Mimochodem, mám dojem, že všechny tyto příspěvky jsou fake a že jejich autor se teď musí smíchy za břicho popadat. Pakliže nejsou fake, buranské vystupování a argumentace věkem jsou velmi špatný způsob, jak komunitu požádat o pomoc.
Při použití ovladače udlfb je potřeba:
S ovladačem udl by měl být postup následující:
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.