Portál AbcLinuxu, 22. června 2026 09:55
Ale Adobe jsou samozrejme hlupaci, kdyby to napsali v QT tak nevyviji 2 verze - Adobe melo ideu ,ze bude mit verzi pro win a verzi pro posix OS ... kdyby ale presli na QT, tak maji jen jednu verzi a budou v klidu.
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.