Portál AbcLinuxu, 25. června 2026 01:14
:-*
MapyCom zahraniční mapy čerpají z OpenStreetMap.
Na mobilu jsem dlouhodobě spojen s Organic Maps
Ono to není jenom o tom renderingu. Pro ČR mají mapy.cz nejlepší rendering mimo jiné proto, že mají spoustu dat (např. vrstevnice včetně teréních útvarů od ČZÚ) v takové kvalitě/rozlišení, které OSM prostě nemají. V zahraničí existují lokálně lepší výstupy (např. Swisstopo) přesně z toho samého důvodu. Tam kde jsou k dispozici pouze data OSM a SRTM pro vrstevnice, tak mají mapy.cz stále nadstandardně kvalitní rendering vůči prakticky čemukoliv jinému, ale už ne "o parník".
Liberálně-fašistické kecy… v Rudém právu? o_O
Všiml jsem si mezitím, že jste, drazí biľakovci, fanoušci Sputniku a tak.
Netanjahu nařídil razantní útoky na Hizballáh. Podle izraelské armády porušil příměří
Netanjahu se zbavil zhoubného nádoru prostaty. Léčbu tajil kvůli Íránu
Jinak Lysetskyi je uz poresen snad tejden, ale uvidime co Umerov. Zatim je v pozici svedka.
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.