Portál AbcLinuxu, 14. prosince 2025 02:02
Hlavne kvuli vykonu ...
), s tim ze uzivatelska ci aplikacni data se ze zalohy excludnou a budou se zalohovat jen do TSMka na urovni filesystemu (ci na urovni DB s pomoci TDP).
Ovsem TSM bohuzel neni GPL a uz vubec ne free, coz jej ponekud diskvalifikuje
.
. To je pak desna sranda.
Skvělý článek, jestli zjistim jak se dá zálohovat jenom část fs, konkrétní soubory a spouštět u toho scripty (které by mi rebuildnuli Gentoo, či prostě při záloze udělaly quickpkg a při obnově emerge -K), konečně začnu aktivně a automatizovaně zálohovat
Btw. umí si třeba připojit síťové disky?
) na jedne ci dvou dalsich vidime debug informace, co se zrovna provadi a dalsi konsole jsou volne pro praci, takze pripojit neco rucne (CD/DVD, USB apod neni problem)
# Wolfram Schlich (26 Nov 2005) # has security issues and will be removed from portage # due to upstream behaviour, see bug #106497Pokud mate, s jakymi zkusenostmi? Diky
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.