Portál AbcLinuxu, 2. května 2025 12:11
Jestli má vlastní server, já bych na jeho místě šel do Confluence a Jiry.
A kolik taková paměť stojí?
(Co se licencí týče, Ladicek již odpověděl.)
Aha. Koukám, že problém je někde jinde.
nekdy to zaroven znamena i lepsi
A někdy zase horší.
A to je mírně řečeno. Ne, lidem od Open Source se člověk prostě nezavděčí. :'(
A přijít o 158 dní uptime?
Navic je to v Jave, takze bych musel prikoupit pamet.Dalších 32 MB?
Jinak jsem rád, že přicházejí další novinky ve fatratu. Nešla by udělat iskladka?
Jo ještě jedna věc co mě štve. Když dám linky z rapidu musím změnit stahování na rapidshare.com free (jenom když mám zadaný přihlašovací údaje na Collector's Zone prostě na free). Nešlo by to udělat aby to tahalo automaticky z rapidshare free? Mám to dát do bugzilly?
hmm, fatrat se mi docela líbil, ale zásadní chybou bylo, že nefungoval.
Mňa by zaujímalo, ako to vyzerá s podporou integrácie do Firefoxu, alebo funguje aspoň s FlashGot?
A stále platí to (je to niekde v archíve), že pri sťahovaní viac odkazov (napr. FlashGot - vše) FlashGot spustí viac inštancií? Alebo sa to spravilo pomocou DBus, ako je napísané v dokumentácii?
Mi chybí ve FatRatu jediná funkce. Nastavení čekání na další download z Rapidshare.
Ale to by se musel ručně každý soubour pouštět ručně a nebyl by to automatizovaný downloader. S tím nastavením by počkal na uplynutí čekání, které Rapid obnovil ( cca 15 minut ). Takhle jsem musel ručně spouštět download a to je celkem opruz. Nehledě na to, že pak něco tahám i týden, nejsem furt u kompu.
Jenže to vyhodí chybu downloadu a hned skočí na další soubor. Takto pokračuje až na konec seznamu.
Prostě musím čekat s dalším downloadem dokud neskončí čwkací lhůta Rapidu. To je těch 15 minut.
Vyskúšal som, nie je zlý, ale stabilnú verziu neskompilujem (Debian Testing) a git verzia ma štve s tým vyťažením procesora u libtorrent. Robí to v kuse aj 5 minút a na staršom počítači je to dosť poznať.
Nutno poznamenat, že se s novým libtorrentem u FatRatu občas třeba na půlminutu objeví zátěž CPU na 100 %, aniž bych tušil, co ta knihovna má tak důležitého na práci.Asi aby si přišli na své i uživatelé SMP systémů. Ne že bych měl procesorů na rozdávání, ale týhle chyby jsem si nikdy nevšimnul.
Musim rict, ze to je opravdu supr program, ale mel bych k nemu par pripominek.
Jedna celkem podstatna je, ze kdyz vypadne pripojeni k netu behem stahovani , tak program spadne. Proste se sam vypne.
No a druha vec je spis namet na pridani funkce casoveho stahovani. Abych si mohl nastavit kdy chci zacit stahovat dane soubory.
Jojo , mam to nejakou vyvojovou verzi. Ve stabilni verzi to nepada?
QtScript runtime exception: SyntaxError: return outside function body on line 158
Backtrace:
()@/usr/local/share/fatrat/data/remote/index.qsp:158
()@:-1
a dalej:
QtScript runtime exception: ReferenceError: queue is not defined on line 297
Backtrace:
()@/usr/local/share/fatrat/data/remote/index.qsp:297
()@:-1
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.