Portál AbcLinuxu, 9. května 2025 00:26
K3b pro KDE4 budeVždyť přeci nijak nehrozilo, že by nebylo, tak proč takovýto titulek...? IMHO jde o to, že bude dřív, nebo se pletu?
Něco se najde, ale pokud něco nefunguje, tak je v prvé řadě třeba nahlásit bug. Samo od sebe (chyby si všimne někdo jiný) se to spraví málokdy.
S Compizem? To dělá kamarádce...ale s Kwin to nezlobí.
AFAIK QT4 k3b sice je, ale z QT3 jenom překopaný robotama a sem tam něco udělaný člověkem, ale není to 100% funkčnost ...
Řekl bych spíše, že je to v žalostném stavu. Sice se to spustí, ale tím to končí. (jasně, že sem tam něco funguje, ale jak říkám, není to 100%).
Hlavne neumi palit. Nechapu proc, kdyz to obstaravaji dvd-rw-tools/wodim nebo jak se to jmenuje (proste palici nastroje pro CLI), ale fakt se mi s tim jeste nic vypalit nepovedlo.
Já používám K3B ze SVN pod GENTOO a jede už skoro bezp roblémů. Vypalování funguje a všechny běžné věci taky. Trochu jsou zatím problémy s různými proprietárními vlastnostmi, ale vesměs mám z něj dobrý pocit a je vidět, že se na něm dost usilovně maká.
To mi pripomina, jde v Linuxu (potazmo K3B) palit na Blue Ray? Palirny se uz zacinaji dostavat na prijatelnou cenu a zvazuju, ze bych si taky jednu palirnu poridil.
Hm, odpovim si sam. Zda se ze jo.
Podle textu jo, ale ma USB BL vypalovacka zatim pod linucem nejak nejde.
Jde to, ale AFAIK jedine s originalnimi cdrtools.
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.