Portál AbcLinuxu, 28. října 2025 12:50
ad 4) Amarok
ad 5) ani náhodou
ad 6) nevim, neznám
ad 7) OO.o
ad 8) DVD
ad 9) AMD
))
Gentoo je pro teenagery.Souhlasím.
Mandriva nakopává těmhle debianům, šlakwarům a přirozeně i všem béesdéčkům zadek.Ale OpenSUSE nakopává téhle Mandrivě.
Jsem zásadně proti. Teenager už pěkných pár let nejsem a přesto mě Gentoo loni dostalo a už nepustiloGentoo je pro teenagery.Souhlasím.
5.w2k:D
6.netusim
7.oo.org
6.CD
9.Intel
10.vim
V Boha uverime az ho zmonitorujeme
ad 8) dlouho jsem se tak nezasmal! Abych rekl pravdu, uz ani nevim co to disketa je. Ale vsichni jsme zde zapomneli na ZIP nebo treba DAT.No já už dávno vyměnil floppy mechaniku za čtečku karet. Žádná disketa se mi už doma neválí, tak na co mi mechanika


A když už, tak Windows 2000 (98 jsou na nic, XP zbytečně "omalované" a nepřehledné - nebo spíše jinak uspořádané než jsem si zvyknul)

Mohl by prosím někdo vysvětlil rozdíly v 2. a 6.? Díky...
1. XFce (~ Gnome Light)
2. lákají mě, ale nemám dost odvahy, času a počítačů, abych je vyzkoušel
3. Debian
4. BMP
5. ReactOS (až trochu dozraje)
6. Debian GNU/Hurd
7. AbiWord, Gnumeric,...
8. Flashdisk, CD, DVD (dle účelu)
9. PPC, UltraSPARC, PA-RISC,...
.
Je skvělé být geniální, chytrý, charismatický a krásný. Jak asi mohou žít ti hloupí a škaredí lidé kolem? No, nevesele…
nejlepší desktopový operační systém současnosti - Windows XPjo na desk top je super, ale proč ho proboha cpát do počítačů ?
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.