Portál AbcLinuxu, 6. května 2025 03:25
Elektrické obvody 2
a Elektronika
a jako naschvál vypsali přednášky ve stejný den, ve stejný čas, v jiné učebně. Super. Budu každých 5 minut přecházet tam a zpět, abych byl na obou současně.
Předmět Jednotky počítače
je již vyprodán a nejsou volná cvičení. To je ten předběžný zápis jen tak pro prdel, že neotevřou potřebný počet cvičení? Nebo tam snad nechali přednostně zapsat toho, kdo o předmět v předběžném zápise neprojevil zájem? Fakt demenťárna.
Předmět Operační systémy
pouze 2 volné termíny. Lepší je první případ, kdy to vychází na přebíhání Dejvická-Karlák během 15 minut, v druhém případě by to bylo i s cestou zpět (také v 15 minutách).
Předmět Bezpečnost v elektrotechnice 2
nemá vypsané termíny. Super a to si jako mám pro to vyhradit místo kde? To mi pak řeknou přiď v pondělí v 10, když máš zrovna cvičení? Už se těším.
Chvála ČVUT, předměty tak zbastlím, potvrdím si zápis, až jsem ještě půl roku studentem, během toho si hledat práci a když žádnou za ten půl rok nenajdu (s mojí ochotou něco dělat velice pravděpodobné), tak hurá pod most. Doufám, že se přijdete podívat a dáte nějaký ten drobák.
Tiskni
Sdílej:
Předmět Bezpečnost v elektrotechnice 2 nemá vypsané termíny. Super a to si jako mám pro to vyhradit místo kde? To mi pak řeknou přiď v pondělí v 10, když máš zrovna cvičení? Už se těším.Jo, přesně tak. Ale je toho jenom jedna hodina, takže snad žádná velká katastrofa. Teda když se zrovna rozhodnou sdělit ti, kdy se to koná - já se to tenkrát dozvěděl asi tak půl hodiny předem. Jinak co se Elektroniky a Elektrických obvodů týče, tak pokud si vzpomínám, jedno se učilo v letním a jedno v zimním semestru. Kdyby sis to podruhé zapsal taky tak, tak se ti to nekreje (nebo se to v zimě už nepřednáší?)
aspoň to tak za mně bylo, kdo má méně bodů a nebo později dělá zkoušky, tak se mu KOS zpřístupňuje později, nežli učenlivému a pilnému človíčkoviTohle není úplně přesné. Ten človíček prostě může dělat zkoušky na trojky, jenom aby byl rychle v kosu. To není ani učenlivé, ani pilné.
nebo budu muset zase zapojovat dráty a poslouchat dva starý dědky, jak na všechny řvou?To by mě zajímalo, koho jste měli... (a nebo jestli tam bylo tolik neschopáků, aby to to řvaní ospravedlnilo
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.