Portál AbcLinuxu, 2. května 2025 07:12

Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D

22.5.2008 23:05 | Přečteno: 1344× | Nezařazené | poslední úprava: 23.5.2008 08:10

Ano, je to tak. Dneska jsem odmaturoval. Tak dobře jsem se dlouho necítil. Je to velká úleva, když si člověk uvědomí, že to má za sebou a už ho čeká čtyři měsíce prázdnin. Ptáte se, jak jsem dopad, a jak to probíhalo?

Oproti včerejšku jsem byl dnes velmi klidný, žádná nervozita ani stres, až mě to udivilo. Dokonce jsem mohl klidně pár minut před zkouškou jíst a dělat si z toho srandu :-D. Prostě pohoda. První předmět který mě čekal, byla informatika. Na tu jsem se opravdu těšil. Byl jsem si jistej, že mě nemůže nic překvapit, a tak bez váhání losuji otázku. Koukám na to a vytáhnul jsem si otázku číslo jedna. Chvilka napětí co to je. A pak mi dva pánové učitelé sdělili, že si můžu od počítače odsednout, prý ho nebudu potřebovat. Otázka číslo jedna byla totiž historie. Cože? Proč já. No nic, tak jsem tam něco 15 minut žvatlal. Opravdu nechápu, proč tam takové otázky jsou. To je jako bych měl v matematice otázku o Pythagorovi či Thaletovi. To by se to pak mohlo rovnou spojit s filosofií. Nejvíc mě mrzí, že jsem nemohl předvést to, v čem jsem opravdu dobrý.

Další předmět byla matematika. Zde jsem si taky věřil. Sice né tak jako v IVT, ale přece věřil. Vytáhl jsem si úpravy výrazů. No nic, zase jsme nemohl předvést nic extra, ale aspoň jsem měl jistotu, že to neskoním ;-). Pohoda půlka byla zamnou. Jenže mě čekala ještě ta těšší část. A to Aj a Čj. No v Aj jsem si vytáhl entertainment, sakra proč já. Vždyť toto téma by si přálo tolik lidí, kteří si vytáhli třeba environment. No nic, tak jsem jim tam něco blekotal. Pak se ptaly na moji oblíbenou četbu. V místnosti bylo asi 6 učitelek. Asi si myslely, že si z nich utahuji. Prata jim asi nepřišel známej, no C++, Ruby, Python a Linux to asi taky nikdy neslyšely :-D. Nakonec jsem to nějak přežil. Už mi zbývala jen čeština.

Čeština byl v podstatě jediný předmět, na který jsem se učil. Taky kvůli ní jsem byl nervózní. Měl jsem totiž z písemné za čtyři. Byl jsem mírně napjatý co si vytáhnu, jelikož jsem se opravdu češtinu na drtil, věřil jsem, že to bude ok. No vytáhl jsem si Baroko - pohoda. Během patnácti minut na přípravu, jsem si napsal hlavní body, o kterých chci mluvit. Když na mě přišla řada. Tak jsem to rozjel. Všechny z komise se divily, jak si to dávám. Opravdu jsem to uměl. S přehledem jsem to tam odvykládal. Na otázky v podstatě nezbyl čas a na těch pár všetečnejch jsem odpověděl správně. Měl jsem radost, vše vypadalo dobře. Ale pak přišlo vyhlašování výsledků. A co se nedozvím. IVT - 1 (ano to jsem čekal), Matika - 1 (opět žádné překvapení), Aj - 3 (no trochu jsem si to myslel), Čj - 3 (WTF). Tak to mě dostalo. Proč mi kurva daly za tři. Hlavně jak mi říkala, ať si z té čtyřky z písemné nic nenadělám, že klidně můžu mít nakonec dvojku. Sakra kde je chyba. No možná jsme jí špatně pochopil a zapomněl jí poslat přáníčko s pár bankovkami, nebo nevím. A já debil si kurvím mozek, cpaním takových sraček do hlavy. Alespoň vidím, jak to chodí. Lidi jsou falešný svině.

Neříkám, že jsem si trojku nezasloužil. Sral jsem na to celý čtyři roky, ale proč mi tedy dává falešný naděje. Mi měla rovnou říct, "Sral si na to, já seru na tebe." No už s tím nic nenadělám, ale mrzí mě to. Fakt jsem pro to udělal maximum. Nevadí příště se na všechno vyseru a raději se půjdu ožrat. Co to melu? Žádný příště nebude a krom toho přeci už nechlastám :-D. Hlavně že to mám hotový. S výsledkem jsem celkem spokojený, jen mě mrzí, že místo češtiny jsem nepiloval AJ.

       

Hodnocení: 71 %

        špatnédobré        

Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

Komentáře

Nástroje: Začni sledovat (0) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře. , Tisk

Vložit další komentář

David Ježek avatar 22.5.2008 23:13 David Ježek | skóre: 83 | blog: Mostly_IMDB
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
ne že bych chtěl být škodolibý, ale soudě dle tvých zápisků se mi ta trojka z ČJ jeví jako adekvátní. jinak samozřejmě gratuluju.
kozzi avatar 22.5.2008 23:20 kozzi | skóre: 55 | blog: vse_o_vsem | Pacman (Bratrušov)
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
JJ mě taky. Však to tam píšu. Spíš mi šlo o princip toho, že mi před svatým týdnem řekal. 6e můžu mít dvojku. No by mě zajímalo co bych proto musel udělat. Teď mě napadlo, že možná našla můj blog :-D
Linux je jako mušketýři "jeden za všechny, všichni za jednoho"
belisarivs avatar 22.5.2008 23:23 belisarivs | skóre: 22 | blog: Psychobláboly
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Asi tak. Ja nejsem kdo vi jake cestinarske eso, z pisemne jsem mel za 3 a nakonec za 2 (meli jsme velmi hodnou ucitelku i komisi) ale tady jsem se chytal celou dobu za hlavu.

Je sice fajn, kdyz je clovek eso pres PC, ale kdyz nenapise par vet alespon bez do oci bijicich hrubek ...

Malo cte, tim to je. Proto ho ani ty hubky netrisknou po xichte jak me.
IRC is just multiplayer notepad.
kozzi avatar 22.5.2008 23:30 kozzi | skóre: 55 | blog: vse_o_vsem | Pacman (Bratrušov)
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
By mě zajímalo proč ses chtal za hlavu. mi nepřijde, že tam je moc hrubek.
Linux je jako mušketýři "jeden za všechny, všichni za jednoho"
22.5.2008 23:38 Vin
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
No, ty čárky a zdělili... ale není tam toho tolik, mohlo to být horší :-)
kozzi avatar 22.5.2008 23:40 kozzi | skóre: 55 | blog: vse_o_vsem | Pacman (Bratrušov)
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
jj čárky věřím, bych to musel moc kontrolovat, abych je všechny odhalil. JJ koukám to jsem nejak přehlídl, jakto že to spellchecker neodhalil :-D
Linux je jako mušketýři "jeden za všechny, všichni za jednoho"
belisarivs avatar 23.5.2008 06:52 belisarivs | skóre: 22 | blog: Psychobláboly
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Asi si myslely, že si z nich utahuji.

Proč mi kurva daly za tři.

Byly to same zeny?
IRC is just multiplayer notepad.
Bluebear avatar 22.5.2008 23:20 Bluebear | skóre: 30 | blog: Bluebearův samožerblog | Praha
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Gratuluju! :-)

A pak mi zdělili, že si můžu od počítače odsednout, prý ho nebudu potřebovat. Otázka číslo jedna byla totiž historie.

Taky nechápu... v informatice historie... obávám se, že to původně musel vymyslet nějaký stařičký profesor, kterého přinutili, aby učil informatiku, a protože si s tím vůbec nevěděl rady, tak šel do historie a začal učit tu.

Ve skutečnosti si myslím, že historie informatiky je dost zajímavá, ovšem pod podmínkou, že se to učíš sám z vlastního zájmu - a velká část z ní je takového rázu, že bys ji u maturity stejně nesměl říct :-)

Ale máš za jedna, tak to neřeš :-)

Ad ta čeština: bojím se, že ti hodně uškodil pravopis. Promiň, ale děláš opravdu hodně zásadních chyb v i/y. Je mi jasné, že tvé zájmy jsou jinde, ale pokus se s tím trochu něco dělat. Hodně pomáhá číst. Cokoliv, pokud je to aspoň trochu správně česky.

Jinak: známky z maturity nejsou příliš důležité, důležité je tu maturitu udělat. Jak praví klasik: správně rozlitá hutná omáčka hravě překryje známky, které pokládáme za nespravedlivé.

Snad jen na tu angličtinu bych se podíval, protože ta se v IT používá dnes a denně a ta trojka by mohla vzbuzovat podezření... ale na druhé straně, tvrdá škola života ti ji do hlavy namlátí, ať chceš nebo ne, a při přijímacím pohovoru se hledí spíš na to, jestli umíš komunikovat, ne na to, co jsi měl na vysvědčení. :-)
To mi připomíná, jak jsem si pořídil květináč, že v něm budu mít květinu. Opravdu tam byla, ale potom být přestala...
kozzi avatar 22.5.2008 23:29 kozzi | skóre: 55 | blog: vse_o_vsem | Pacman (Bratrušov)
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
No nevím podle čeho soudíš mé i,y. pokud vím tak v mém zápisku v tom žádná chyba není. Jinak ohledně te Aj. To je složitý. Umím jí celkem dobře. Psát, číst. Ale málo si zkouším mluvit.
Linux je jako mušketýři "jeden za všechny, všichni za jednoho"
22.5.2008 23:40 Raduz | skóre: 5
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Pokud jsi neměl v maturitní komisi samé ženské, tak tam máš špatných i/y jak maku :-) A kdybys v komisi samé ženské měl, tak i přesto pár hrubek statečně zůstává...
kozzi avatar 22.5.2008 23:42 kozzi | skóre: 55 | blog: vse_o_vsem | Pacman (Bratrušov)
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Ano byly tam ženy, poto to tvrdé y. A u IVT byli jen muži, proto to měkké i.
Linux je jako mušketýři "jeden za všechny, všichni za jednoho"
22.5.2008 23:48 Raduz | skóre: 5
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Jenom ženy? I jedinej chlap to pokazí. A pokud tam nebyl ani jeden, tak "Všechny z komise se divily...", jinak to v kombinaci s tím y vypadá fakt divně. A i tak si lidi obvykle přejí, aby si něco vytáhli... :-)
kozzi avatar 23.5.2008 00:01 kozzi | skóre: 55 | blog: vse_o_vsem | Pacman (Bratrušov)
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
JJ jenom ženy. Jo a stim Všechny máš pravdu, opraveno.
Linux je jako mušketýři "jeden za všechny, všichni za jednoho"
23.5.2008 00:02 Dejv | skóre: 37 | blog: Jak ten blog nazvat ... ? | Ostrava
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
si lidi obvykle přejí, aby si něco vytáhli... :-)
Ackoliv jsou i pripady, kdy si lidi preji, aby si (zeny) neco vytahly :-D Coz ovsem neni pripad tohoto "maturitniho" zapisku :-D

Dejv
Pevně věřím, že zkušenější uživatelé mě s mými nápady usměrní a pošlou tam, kam tyto nápady patří...
23.5.2008 00:17 Raduz | skóre: 5
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
No jo, to je fakt, ale to určitě nebyl tenhle případ.

Ovšem kdybychom šli úplně na krev a pustili se do odborného užívání nespisovnosti, tak by se to dalo formulovat "toto téma by si přálo tolik lidí, který si vytáhly...", a pak by se o tom y ve "vytáhly" dalo možná i s úspěchem hádat, anžto jsem je právě zneživotnil :-) If you want to do something wrong, do it right! :-)
22.5.2008 23:57 Dejv | skóre: 37 | blog: Jak ten blog nazvat ... ? | Ostrava
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
No nevím podle čeho soudíš mé i,y. pokud vím tak v mém zápisku v tom žádná chyba není.
Tak timhle sis docela nabehnul.
pak mi zdělili
Tady to je dobre - nikde jsem nezachytil informaci o slozeni komise, takze se predpoklada pritomnost take muzu a proto mekke i.
toto téma by si přálo tolik lidí, kteří si vytáhly
Jednoznacne spatne. "Tolik lidi" jednoznacne implikuje take muze, takze jednoznacne ma byt mekke i.
Pak se ptaly
Tady predpokladam, ze se te ptal nekdo z komise. A jak jsem uz uvedl, slozeni komise nemas uvedeno, takze se predpoklada i pritomnost muzu, coz znamena, ze se ptali (mekke i)
Asi si myslely
Totez
asi taky nikdy neslyšely
Totez
Všichni z komise se divily
Tady se ani na slozeni komise pouze z zen (coz by ospravedlnilo tvrde y) nemuzes vymluvit. "Vsichni" tedy muzi a proto mekke i.

Promin, ale kdyz ty sis fakt tak krasne nabehl... :-)

Dejv
Pevně věřím, že zkušenější uživatelé mě s mými nápady usměrní a pošlou tam, kam tyto nápady patří...
kozzi avatar 23.5.2008 00:00 kozzi | skóre: 55 | blog: vse_o_vsem | Pacman (Bratrušov)
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
takze akorat to vytahly je chyba.
Linux je jako mušketýři "jeden za všechny, všichni za jednoho"
23.5.2008 00:10 Dejv | skóre: 37 | blog: Jak ten blog nazvat ... ? | Ostrava
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Opet s tebou nemohu souhlasit. Krome "vytahly" je spatne jeste minimalne "divily". Ale vzhledem k tomu, ze tam nikde neni uvedenho slozeni komise, tak jsou spatne i ostatni pripady.

Dejv
Pevně věřím, že zkušenější uživatelé mě s mými nápady usměrní a pošlou tam, kam tyto nápady patří...
kozzi avatar 23.5.2008 00:18 kozzi | skóre: 55 | blog: vse_o_vsem | Pacman (Bratrušov)
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Nemyslím si, že tam musí být uvedeno. Právě tím y dávám najevo to složení komise :-D
Linux je jako mušketýři "jeden za všechny, všichni za jednoho"
Bluebear avatar 23.5.2008 00:23 Bluebear | skóre: 30 | blog: Bluebearův samožerblog | Praha
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Bohužel, tohle čeština nepřipouští :-) Pokud jsou to samé ženy, musíš to uvést přímo.

To máš jako v C - kompilátor by si často mohl domyslet, kde měl být středník, ale pravidla jsou pravidla, takže ti za to stejně vynadá :-)
To mi připomíná, jak jsem si pořídil květináč, že v něm budu mít květinu. Opravdu tam byla, ale potom být přestala...
23.5.2008 00:28 Dejv | skóre: 37 | blog: Jak ten blog nazvat ... ? | Ostrava
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
OK, nez jsem to dopsal, tak jsi jednu chybu ("vsechny") opravil :-)

Ale stejne musim jeste jednu vec vytahnout. Nejdrive pises o "muzske" komisi Ono je totiz jedno, jestli je ciste muzska, nebo tam je jen jeden muz a milion zen, nebo neni uvedeno, z koho se ta komise sklada - pak se totiz predpoklada pritomnost muzu (a to je pripad tohoto zapisku). Proto je spravne to sdelili.

Jenomze pak najednou zacnes psat o uplne jine komisi (ve ktere jsou jen zeny), aniz bys to zminil. Takze ctenar stale predpoklada "pritomnost muzu". A to "vsechny" (a nejen to) pak vypada dost "divne"

Cili tahle moje pripominka se tyka spis slohove upravy, nez vlastniho prvopisu

Dejv

P.S. Jelikoz nemam cerstve po maturite, ceka me zitra normalni sichta. Takze uz mam davno spat.
Pevně věřím, že zkušenější uživatelé mě s mými nápady usměrní a pošlou tam, kam tyto nápady patří...
kozzi avatar 23.5.2008 07:49 kozzi | skóre: 55 | blog: vse_o_vsem | Pacman (Bratrušov)
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Ok, tak jsem to uvedl na pravou míru.
Linux je jako mušketýři "jeden za všechny, všichni za jednoho"
23.5.2008 17:18 David Jaša | skóre: 44 | blog: Dejvův blog
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
pak mi zdělili
Tady to je dobre - nikde jsem nezachytil informaci o slozeni komise, takze se predpoklada pritomnost take muzu a proto mekke i.
A kromě i/y je tam ještě jedna hrubka. :-)
Grunt avatar 23.5.2008 11:21 Grunt | skóre: 23 | blog: Expresivní zabručení | Lanžhot
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Jinak: známky z maturity nejsou příliš důležité, důležité je tu maturitu udělat.
Nebyl bych si tak jistý. Třeba na FSI VUT v Brně promíjí přijímací zkoušky tomu kdo odmaturoval z Matiky nejhůře za dva a myslím si, že takových škol bude více.
Na co 64-bitů když to jde i s jedním? | 80.78.148.5 | Hack (for) free or Die Hard!
menphis avatar 23.5.2008 23:24 menphis | skóre: 22 | blog: menphis_blog
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
kdo by ty prijimacky na VUT nebo i jinou technickou skolu neudelal, tak stejne neda prvni zkousky
22.5.2008 23:31 Käyttäjä 11133 | skóre: 58 | blog: Ajattelee menneisyyttä
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Při té gramatice se té trojce snad nemůžeš divit, ne? Ber to takhle 5,5,1. To je průměr 3,6. Z toho plyne, že můžeš být happy. :-)
kozzi avatar 22.5.2008 23:37 kozzi | skóre: 55 | blog: vse_o_vsem | Pacman (Bratrušov)
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Jaké gramatice. Všichni melou o gramatice, ale mě můj zápisek příjde celekm bez chyb. Pokud nemyslíš nějaké hovorové výrazy, ale i ty se jako chby nepočítají. No možná nějaká čárka, ale to zas není tak hrozný. Někteří umělci psali i bez interpunkce, jako čerstvě odmaturovanej týpek by sis mohl aji vzpomenout kdo :-D
Linux je jako mušketýři "jeden za všechny, všichni za jednoho"
Bluebear avatar 22.5.2008 23:52 Bluebear | skóre: 30 | blog: Bluebearův samožerblog | Praha
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Au... promiň, nechci tě snižovat, ale opravdu tam ty chyby máš :-)

Všichni melou o gramatice, ale můj zápisek příjde --- správně by bylo mně (je to odpověď na otázku "komu/čemu") a přijde

by sis mohl aji vzpomenout kdo --- správně by bylo i a za vzpomenout patří čárka

ohledně te Aj. To je složitý. Umím celkem --- umím ji, je to 4. pád - otázka "koho/co"

Ještě jednou: prosím, neber to tak, že bych ti nadával, nebo že se tu chlubím svou češtinou; v mých očích ti to nijak neubližuje. Na druhé straně ale zase nemůžeš říkat, že tam chyby nejsou - podívej se na realitu bez iluzí a pak se rozhodni, co s tím - a tvé rozhodnutí může klidně být "kašlu na to".
To mi připomíná, jak jsem si pořídil květináč, že v něm budu mít květinu. Opravdu tam byla, ale potom být přestala...
kozzi avatar 23.5.2008 00:04 kozzi | skóre: 55 | blog: vse_o_vsem | Pacman (Bratrušov)
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
:-D Tak opravovat mně komentář, to ještě nikoho nenapadlo :-D. Jinak pokud se podíváš postupně na mé zápisky, je jich jen něco přes 90, tak si všimneš, že se snažím zlepšit :-D
Linux je jako mušketýři "jeden za všechny, všichni za jednoho"
23.5.2008 17:21 David Jaša | skóre: 44 | blog: Dejvův blog
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
ohledně te Aj. To je složitý. Umím celkem --- umím ji, je to 4. pád - otázka "koho/co"
Pro moraváky je dobrá pomůcka: tam kde by řekl "ju", tam je ve spisovné češtině krátké "ji". :-)
23.5.2008 14:26 zenek | skóre: 8 | blog: Hello_world
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Někteří lidi mají takovou fičuru, které se říká paměť, a přestože dnešní zápisek byl relativně v pohodě, tak tě mám ještě stále v kategorii "občas děsivé jazykové kreace" ;-).

Pokud ti naslibovala, že ti může dát dvojku, tak je buď kráva, nebo tě chtěla motivovat, aby ses na to aspoň podíval, nebo jsi ji špatně pochopil, nebo to, žes věděl všechno neznamená, žes nemohl vědět víc a říct to líp a nebo měla svůj den :-). Zvlášť ve čtvrtek odpoledne už možná byla mimo :-).
Stop Skype Plague. , moje Jabber ID: zenek.k@jabbim.cz. Nejlepší XMPP server. DRM.
xxx avatar 22.5.2008 23:31 xxx | skóre: 42 | blog: Na Kafíčko
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin

Sakra jděte už do háje s těma maturitama. Vám bídákům začíná 5 měsíců prázdnin a já se tady patlám s bakalářkou a na státnice radši nemyslím. :-( Přeci jen u té maturity je ta úmrtnost hdně nízká. Kurňa já vám tak závidím.

Please rise for the Futurama theme song.
Bluebear avatar 22.5.2008 23:55 Bluebear | skóre: 30 | blog: Bluebearův samožerblog | Praha
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Ty máš tak co mluvit. :-)

Já mám po bakalářce, po diplomce, po promoci a po dalších deseti letech dospělého života a další životní mezník pro mě bude smrt, kde je naopak úmrtnost stoprocentní. :-(
To mi připomíná, jak jsem si pořídil květináč, že v něm budu mít květinu. Opravdu tam byla, ale potom být přestala...
xxx avatar 23.5.2008 00:06 xxx | skóre: 42 | blog: Na Kafíčko
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
No tak ještě si tak člověk nemusí končit s titulem Ing., ale může to táhnout třeba na prof., a pak jsou tam ještě nějaké maličkosti jako nobelovka (tam je ta úmrtnost pravdatéměř 100%). No a pak teprve ta smrt.
Please rise for the Futurama theme song.
Bluebear avatar 23.5.2008 00:10 Bluebear | skóre: 30 | blog: Bluebearův samožerblog | Praha
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Zlaté oči :-) Jedna z nevýhod stáří je, že člověk pozná, kde jsou jeho hranice.
To mi připomíná, jak jsem si pořídil květináč, že v něm budu mít květinu. Opravdu tam byla, ale potom být přestala...
23.5.2008 02:18 Jirka | skóre: 36
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
nějaké maličkosti jako nobelovka
Když jsme ti ajťáci, tak už spíše Turingova cena. ;-)
23.5.2008 14:41 pc2005 | skóre: 38 | blog: GardenOfEdenConfiguration | liberec
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
No tak u ní je ta úmrtnost ještě horší :-D.
23.5.2008 09:35 CEST
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
a další životní mezník pro mě bude smrt, kde je naopak úmrtnost stoprocentní.
Tak tohle si dam asi do signatury:-)
Martin Stiborský avatar 22.5.2008 23:57 Martin Stiborský | skóre: 26 | blog: Stibiho bláboly | Opava
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Sakra, kdyby byla možnost, hned bych se vrátil o rok zpátky, po matuře to bylo absolutně nejlepší období ...
Gratuluju, dobře jsi to zvládl ..
Kvík ..
23.5.2008 05:08 René
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
těší část/entertiment/enviroment

čárky mezi větami si lítají, kam se jim zachce

Prostě na jazyky kašleš, stejně jako ona osoba ti doporučuji: nic si z nich nenadělej. Osobně z toho článku usuzuji, že známky byly uděleny férově.
kozzi avatar 23.5.2008 07:57 kozzi | skóre: 55 | blog: vse_o_vsem | Pacman (Bratrušov)
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Částečně opraveno. Čárky se mi kontrolovat moc nechtějí, ale postupně, je budu opravovat :-D
Linux je jako mušketýři "jeden za všechny, všichni za jednoho"
23.5.2008 15:27 René
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
moc nechtějí, ale postupně, je budu opravovat :-D
S tím ale opatrně. V tomto případě bývá lépe dělat chyby v tom, že čárek je málo. Jinak skončíš jako Ládík.
23.5.2008 15:42 pc2005 | skóre: 38 | blog: GardenOfEdenConfiguration | liberec
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
LOL tak oproti jeho stylu vyjadřování je Yoda divadelní vypravěč.
kozzi avatar 23.5.2008 16:15 kozzi | skóre: 55 | blog: vse_o_vsem | Pacman (Bratrušov)
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
JJ, nějak podobně vypadal můj minulý zápisek, ale místo čárek tam byli tečky :-D
Linux je jako mušketýři "jeden za všechny, všichni za jednoho"
Jendа avatar 23.5.2008 18:25 Jendа | skóre: 78 | blog: Jenda | JO70FB
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Automatická oprava pravopisu byly
23.5.2008 17:25 David Jaša | skóre: 44 | blog: Dejvův blog
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
To není dobrá rada. Podívej se na Kozziho nejstarší zápisky a pochopíš proč. ;-)
kozzi avatar 23.5.2008 07:57 kozzi | skóre: 55 | blog: vse_o_vsem | Pacman (Bratrušov)
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
No, asi holt na jazyky nemám nadání. I z něminy jsem měl za čtyři na výzo.
Linux je jako mušketýři "jeden za všechny, všichni za jednoho"
deyia avatar 23.5.2008 06:45 deyia
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Gratuluju!
emorjino avatar 23.5.2008 11:19 emorjino | skóre: 3
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Taky jsem včera maturoval... čj 1, ivt 1, aj 3, z 2 (v tom zeměpisu jsem dopadl podobně jako ty v ivt.. geografie jako věda)
Mám rád Kubuntu, KDE (AmaroK obzvlášť), Firefox, Jabber, Wikipedii, Last.fm, Frozen Bubble.
23.5.2008 19:30 pc2005 | skóre: 38 | blog: GardenOfEdenConfiguration | liberec
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Je to nějaký rozbitý :-D. Po tomhle zápisku je všechno kurzívou.
Intel meltdown a = arr[x[0]&1]; karma | 帮帮我,我被锁在中国房
24.5.2008 22:54 ondracch | skóre: 19 | blog: Mozková kreč
Rozbalit Rozbalit vše Re: Tak a mám po bitvě a je ze mě generál :-D
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Proč ti vadí trojka z literatury? Počítám, že nejdeš na vš humanitního směru a pokud umíš gramatiku, tak je to jedno. Nikdo se tě na to ptát nebude.
Proč myslíš, že nemůžeš žít jinak? Pořád Tvořím...

Založit nové vláknoNahoru

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.