Portál AbcLinuxu, 1. května 2025 11:30
Je super, když si člověk poradí jen v shellu. Asi jsi nepochopil o co mi šlo. Styl jakým jsi dal najevo, že se ti mc nelíbí je podle mého názoru špatný. Buď buď ticho nebo poraď a dej tam poznámku, proč nedoporučuješ daný program.Suhlasim, je to moja vina. Ale mc sa mi proste nepaci, rovnako ako sa mi nepaci pop (dufam, ze toto flamewar nevyvola
Ne, Zdenda by použil nějaký normální formát, třeba holý text, html, pdf nebo rtf.Jou a doc je dalsim z klasickych formatov, ktory ide vsade, takze preco nie v nom?
Zkoušel jsem použít less a moc jsem si nepočetl, tak jsem to vzdal.
Tento blog je naprosto naprosto neseriozní, ale informace z kontextu (snad) nevytrhává. Ani mi nejde o flame, chci jen ukázat na to "jak se to asi nemá dělat"Ani vam tak nejde o flame, ale keby som nebol uz pokojny, tak ho lahko vyvolate, z toho blogu je citit na sto mil, ze ma urazate. Aj ked nezaujaty clovek sa na tom urcite zasmeje.
Jou a doc je dalsim z klasickych formatov, ktory ide vsade, takze preco nie v nom?Protoze je proprietarni a protoze k tomu neni zadny duvod. Na tech nekolik radek cisteho textu snad staci TXT, HTML, RTF nebo nejaky jiny otevreny format, ne?!
Ehm, a nevytrhavate informacie z kontextu? Nom podla to s tymi docmi bol kontext lahko dostupne formaty a vy ste z nich spravili: O, pouziva doc, strasne!A co je na DOC tak uzasneho, ze je potreba do nej ukladat zcela bezny text? Uprimne receno ano, ja teda vazne povazuju za strasne, ze si nekdo na web naprosto nesmyslne nacpe soubory v jakemsi podivnem, nikde nezdokumentovanem formatu, a to bez jakehokoliv rozumneho duvodu.
WTF?!. Tiez nemam ten format rad, ale proste som to vtedy v nom spravil a svoj ucel splnil. Mohol som dat do txt, alebo html, ale je to jedno.Ne, neni to jedno. Kvuli tenhle blbine musim otevirat uplne zbytecne OO.org. Proc? Vzdyt je to web, nac tam cpat DOC?
A teraz sa dostavame k jadru veci: nemusis, nie je to pre teba a je mi jedno, ake problemy s tym mas.Ale vzdyt naprosto stejny problem s tim maji logicky i jini, pro ktere to tedy urceno je...
PS. RTF se mi nelibi, nemam s nim dobre zkusenosti. Ztraci se formatovani, mozna je to chyba aplikaci, mozna formatu.Ehm, it´s not a bug, it´s a feature. Ke ztrate formatovani dochazi prakticky vzdy, kdyz prekonvertuju DOC na RTF. Pokud text ulozim rovnou jako RTF, tak k zadne ztrate formatovani nedochazi. Cim to asi tak bude?
Mně se MC nelíbí, ale nevím o ničem lepším (ve stejné kategorii) - takže ho používám. Nejvíc mi vadí toto:
strace
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.