Portál AbcLinuxu, 1. května 2025 07:10
"Vodafone ve své síti blokuje kromě erotiky i volání přes internet."To je vskutku děsivé... začíná to blokováním erotických stránek a končí to blokováním čehokoliv co se providerovi nehodí do krámu (např. zmiňované VoIP). Fuj, hnus, takhle opravdu nechci aby to skončilo!
...absolutně neschvaluji a jsem zásadně proti, aby se začal nějak cenzurovat a omezovat obsah ostatních domén, prostě internetu jak ho známe dnes...
...Jinak co se týče pornografie jako takové, tak na ní neshledávam nic hrozného...
Plně souhlasím. Jen nechci, aby si např. jedenáctileté dítě prohlíželo pornostránky. A rady typu, "tak bubou chodit na internet pouze pod dohledem", řeší problém jen zčásti. Internet mám doma od toho, aby se využíval a ne abych ho měl zamčený pod zámkem. Kdo má děti, tak to zná. Rodiče v práci, děti doma.
Snad každý druhy od 12 výš si musí cestou do školy zakouřit.Z naší třídy a i z ostatních, co vidím na nádraží, mám pocit, že tohle poslední dobou platí hlavně o holkách.
...tohle poslední dobou platí hlavně o holkách.Bohužel. A vůbec nechápu, proč.
Na autobusových zastávkách je to nejlépe vidět když prší. Všichni kuřáci jsou pod stříškou a spokojeně vykuřují včetně desetiletejch fracků (nikdo jim nic neřekne, ani policajt) a nekuřáci stojí venku na dešti. Podle mě žádnej zákaz kouření na autobusových zastávkách v Neratovicích vůbec neexistuje.
Po ránu když jdu po práce a vlezu do kabinky výtahu, tak je tam tak zahulíno, že se tam vzduch dá krájet. To samé na záchodech, silný kuřák po (ne)vykonané potřebě pečlivě zavře dveře, aby se ten malý prostor nemohl vyvětrat.
A na pracovištích? Cedule "Zákaz kouření", nebo "Nekuřácké pracoviště" je pro srandu i nadřízeným.
Jinak kuřáci nesnáší větrání a prosby o ohleduplnost považují za omezování osobní svobody, což jim zvedá strmě hladinu adrenalinu až k nepříčetnosti.
Taky to nikdo nepochopil. Diskuse o tom, ze je to v soucasnem internetu technicky vylouceno je bezpredmetna. Ale tohle je hlavne natlak loby. Predstavte si, ze NEKDO bude nabizet sluzbu, ktera zajisti aby deticky videli jen NEKYM posveceny obsah. Bude to jeste horsi nez cenzura. Je to totiz o penezich. Kdo ma penize, muze si nechat obsah sveho vebu posvetit a kdo nema nemuze. Takze si vyberte co chcete videt a my vam misto toho ukazeme reklamu a tu a tu hlacku (panenku s ksichtikem superstar za 10000 nebo auticko s kolecnem navic za 1000). Deti se musi formovat hned na zacatku aby kupovali a kupovali. Nikdo me nepresvedci ze je vice nemoralni ukazat maly detem nadro (= jidlo mnam, mnam, dalsimu nerozumi) nez male deti presvedcovat ze musi mit to a to protoze jedine tak budou stasny a oblibeny (tomu totiz deti "rozumi"). Hlavne ze rodice z toho budou vypadat stasne jak z reklamy na mobilniho operatora, ze to tak genialne vyresily.Tohle je bohužel smutná realita
Pornografie dětem neuškodí. Rozhodně nemá takové dopady, jako mnohé akční filmy vysílané odpoledne.Já bych zase radši tesal do hlavy těm, co hlásají takové blbosti.
Narušit vývoj dítěte může tisíc věcí. Ale rozhodně nejvíc to, když na něj rodiče kašlou - a to rozhodně není řídký případ.Tak s tím naprosto souhlasím. Docela by mne zajímalo, jak se k názoru, že porno neubližuje dospěl. (Pouštíte|Pouštěl jste|Budete pouštět) svému je jedenáctiletému dítěti porno (třeba místo akčního filmu)? Radši to nedělejte - krom toho, že je to nezákonné, by to pro něj mohlo mít nemilé důsledky.
Pornography's Relationship to Rape and Sexual ViolenceNepřijde mi, že protože dítě vidělo v mládí porno, bude v dospělosti znásilňovat. IMHO je to tak, že by dotyčný znásilňoval stejně, jen se u něj promítl "problém" už v dětství (v oblibě porna).
...jak se k názoru, že porno neubližuje dospěl.Je mnoho odborníků (psychologů, sexuologů atd.), kteří toto tvrdí. Jiní tvrdí opak. Existují různé studie, potvrzující jednu či druhou hypotézu. Takže z toho nelze nic jednoznačného vyvodit. Proto vycházím z něčeho jiného. Z lidí, které dobře znám, se část (ta větší) v dětství s pornografií setkala, část nikoliv. V chování lidí z těchto dvou skupin nepozoruji žádný rozdíl. Navíc, pokud se nějaký člověk chová úchylně (myslím skutečně úchylně, třeba pedofilně), jde o vrozenou poruchu - toto je již vědecky prokázáno.
Navíc, pokud se nějaký člověk chová úchylně (myslím skutečně úchylně, třeba pedofilně), jde o vrozenou poruchu - toto je již vědecky prokázáno.Tomuhle nevěřím. Odkažte mne prosím někam, kde je tento problém diskutován.
"ženy redukuje na jakýsi nástroj k uspokojení muže"Zajímavý, z kamarádek co mám tak o dvouch vím že se občas na porno klidně podívají a nijak se za to nestydí
Myslet si že že porno redukuje ženy na nástroj k uspokojení mužů je naprostá pitomost.souhlas ... tedy pokud je míněno porno obecně a nikoliv jen výběr produkce, kde tomu tak opravdu je -
Jistě, nějaké BDSM porno tak určitě bude podáno, ale to není "normální" porno.... na druhou stranu v BDSM tématice je (velmi!) často muž nástrojem k uspokojení ženy
Jak takové filtry poznají, jestli se dítě chce dozvědět něco o sexuálních nemocech, rizicích, o problémech sexu bez ochrany, a nebo jestli chce brouzdat po prasárnách? Jak filtry poznají, jestli se dítě chce dozvědět něco o drogové problematice, o závislostech, nebo jestli shání návod na pěstování trávy?
Každou chvíli slyšíš, jak čtrnáctiletá holka musí na potrat. Není to částečně způsobeno názorem rodičů, že slušné dítě nesmí do šestnácti let o sexu ani mluvit? Co kdyby ta holka ve třinácti letech pročítala různé erotické časopisy, kde se o takových věcech píše, kde se běžné otázky z puberty probírají v poradně?
O všem se dá mluvit. Vždyť dítě může přijít za rodičem a zeptat se. V kolika rodinách jsou děti vychovávány, aby se nestyděli?
Určitě tě nechci za tvou snahu kritizovat, není to černobílé, kde já bych byl názorově na úplně opačné straně. Ale přemýšlel jsi o těchto problémech? Jestli máš děti nad deset let, jsou aktuální.
Není to částečně způsobeno názorem rodičů, že slušné dítě nesmí do šestnácti let o sexu ani mluvit?Souhlas. Když srovnám ostatní v mém věku (16), tak musím říct, že ti, co jsou vedeni k co největší "slušnosti", to odpoledne/večer po škole vždycky nejvíc rozbalí. Zatímco my neregulovaní jdeme odpoledne třeba do Cinestaru a děláme bordel tam, ostatní si cestou domů hned zapálí a večer jdou s ostatníma pařit do "hospy". Tohle v mém okolí platí hlavně o holkách, kluci večer radši paří hry
...ti, co jsou vedeni k co největší "slušnosti", to odpoledne/večer po škole vždycky nejvíc rozbalí.To je logické. Pes, který je pořád připoutaný u boudy, a pak se pustí, se chová úplně stejně. Ve filmu Jedna ruka netleská byly tyto věci ukázány poměrně výstižně. Sice je to "jen film", ale i v životě to bývá podobné.
Ale to nie je iba porno, na nete je plno nechutnych videi a fotiek rozsekanych hlav, rozpolenych ludi a este plno inych , ktore si normalneho cloveka ani nenapadnu. A to si myslim, ze je to, co by malo byt cenzurovane. To su veci, ktore naozaj ovplyvnia psychicky vyvoj cloveka velmi negativne, a je jedno v akom veku. A nie nejake obycajne porno.Ne, ne a ne. Ještě jednou ne. Z takového cenzora bych doporučil udělat demonstračku toho co by chtěl cenzurovat.
Na ulici je to o vela menej pravdepodobne, ja som nastastie nic take doteraz nazivo nevidel, maximalne nejake zviera (rybu, macku (kocku), mys,... ) a ani to mi nebolo najprijemnejsie.Při množství autonehod mi to přijde docela dost pravděpodobné. Mrtvol už jsem pár na ulici viděl…
tam to zcenzurujete jak?Jednoduše - zavřu dítě v komoře, ven ani na krok!
A pro ty, kteří si stále myslí, že porno a ostatní stránky "+18" jsou pro nezletilé děti nezávadné ...ano, rotten.com znám už delší dobu ... a stále si myslím, že jeho existence není důvodem k zavedení cenzury nějaký skutečný argument by nebyl? jak daleko to ještě půjde?
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.