abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    včera 23:33 | Nová verze

    Nová čísla časopisů od nakladatelství Raspberry Pi: MagPi 141 (pdf) a HackSpace 78 (pdf).

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 21:22 | Nová verze

    Byla vydána verze 2.0.0 programovacího jazyka Kotlin (Wikipedie, GitHub). Oficiálně bude představena ve čtvrtek na konferenci KotlinConf 2024 v Kodani. Livestream bude možné sledovat na YouTube.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 12:55 | Nová verze

    Byla vydána nová major verze 27.0 programovacího jazyka Erlang (Wikipedie) a související platformy OTP (Open Telecom Platform, Wikipedie). Přehled novinek v příspěvku na blogu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 01:11 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 1.8.0 svobodného multiplatformního softwaru pro konverzi video formátů HandBrake (Wikipedie). Přehled novinek v poznámkách k vydání na GitHubu. Instalovat lze také z Flathubu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    20.5. 21:55 | IT novinky

    Microsoft představil nové označení počítačů Copilot+. Dle oznámení se jedná se o počítače poskytující funkce umělé inteligence. Vedle CPU a GPU mají také NPU (Neural Processing Unit). Uvnitř představených Copilot+ notebooků běží ARM čipy Qualcomm Snapdragon X Elite nebo X Plus.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    20.5. 17:55 | Zajímavý článek

    Příspěvek na blogu Codean Labs rozebírá zranitelnost CVE-2024-4367 v PDF.js, tj. mj. prohlížeči PDF souborů ve Firefoxu. Při otevření útočníkem připraveného pdf souboru může být spuštěn libovolný kód v JavaScriptu. Vyřešeno ve Firefoxu 126.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    20.5. 12:55 | Nová verze

    Lazygit byl vydán ve verzi 0.42.0. Jedná se o TUI (Text User Interface) nadstavbu nad gitem.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    20.5. 12:22 | IT novinky

    K open source herní konzole Picopad přibyla (𝕏) vylepšená verze Picopad Pro s větším displejem, lepšími tlačítky a větší baterii. Na YouTube lze zhlédnout přednášku Picopad - open source herní konzole z LinuxDays 2023.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 7
    17.5. 13:44 | Nová verze

    Byla vydána (𝕏) nová major verze 17 softwarového nástroje s webovým rozhraním umožňujícího spolupráci na zdrojových kódech GitLab (Wikipedie). Představení nových vlastností i s náhledy a videi v oficiálním oznámení.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    17.5. 12:22 | Komunita

    Sovereign Tech Fund, tj. program financování otevřeného softwaru německým ministerstvem hospodářství a ochrany klimatu, podpoří vývoj FFmpeg částkou 157 580 eur. V listopadu loňského roku podpořil GNOME částkou 1 milion eur.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    Podle hypotézy Mrtvý Internet mj. tvoří většinu online interakcí boti.
     (80%)
     (5%)
     (8%)
     (7%)
    Celkem 435 hlasů
     Komentářů: 16, poslední 14.5. 11:05
    Rozcestník
    Štítky: není přiřazen žádný štítek

    Dotaz: trolling

    Fluttershy, yay! avatar 14.2.2022 14:05 Fluttershy, yay! | skóre: 92 | blog:
    trolling
    Přečteno: 253×

    Diskuse vznikla z vlákna této diskuse.

    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ no gods, no masters

    Odpovědi

    14.2.2022 14:05 hm
    Rozbalit Rozbalit vše trolling
    proc mas nutkavou potrebu sem kopirovat text co lidi najdou na tom linku v spravicce? joo jasne kdyby slo o win11pro tak to by jsi komentoval vuplne jinak ze jo :D :D a jo ted jste si nocni mory vodehnali pryc a luniksova cest byla opet znovu vocistena vod veskerych zlobin
    13.2.2022 12:47 JZD | skóre: 14 | blog: Na_dvorku
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Bezpečnostní chyba CVE-2022-0435 v Linuxu v modulu TIPC (net/tipc)
    Pořiď si laskavě moderní systém který umí češtinu, ten tvůj současný to jaksi neumí.
    Víra znamená vyznávat to, o čem člověk dobře ví, že to není pravda. Mlčeti platina, mluviti v gajzu, býti v hajzlu.
    13.2.2022 13:09 hm
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Bezpečnostní chyba CVE-2022-0435 v Linuxu v modulu TIPC (net/tipc)
    kerymu memu slovu js nerozumnel jabkoune pomuzu s prekladatorem jo mozna mas zastaraly system vydany ne z roku 2022 je muj a tvuj prozrad presne
    13.2.2022 20:47 JZD | skóre: 14 | blog: Na_dvorku
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Bezpečnostní chyba CVE-2022-0435 v Linuxu v modulu TIPC (net/tipc)
    Nerozumím řeči tvého kmene.
    Víra znamená vyznávat to, o čem člověk dobře ví, že to není pravda. Mlčeti platina, mluviti v gajzu, býti v hajzlu.
    13.2.2022 22:07 hm
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Bezpečnostní chyba CVE-2022-0435 v Linuxu v modulu TIPC (net/tipc)
    tak jse vic vzdelavej skolaku mladej
    14.2.2022 20:15 JZD | skóre: 14 | blog: Na_dvorku
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Bezpečnostní chyba CVE-2022-0435 v Linuxu v modulu TIPC (net/tipc)
    Bohužel, stále máte nefungující češtinu v počítači takže smolík, nejde vám rozumět co mi říkáte.
    Víra znamená vyznávat to, o čem člověk dobře ví, že to není pravda. Mlčeti platina, mluviti v gajzu, býti v hajzlu.
    15.2.2022 19:17 hm
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Bezpečnostní chyba CVE-2022-0435 v Linuxu v modulu TIPC (net/tipc)
    presne kvuli takym jakym ty tu admin zamyka za spamy pises troly jenom zadna rec
    17.2.2022 22:18 JZD | skóre: 14 | blog: Na_dvorku
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Bezpečnostní chyba CVE-2022-0435 v Linuxu v modulu TIPC (net/tipc)
    Tak tohle už nedává ani gůgl translátor, takže se snažíte zbytečně, prostě si neumíte nainstalovat češtinu v počítači. Dřevěná smůla.
    Víra znamená vyznávat to, o čem člověk dobře ví, že to není pravda. Mlčeti platina, mluviti v gajzu, býti v hajzlu.
    19.2.2022 07:10 hm
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Bezpečnostní chyba CVE-2022-0435 v Linuxu v modulu TIPC (net/tipc)
    nevis pracovat s gugle transaltor a ani s profesionalnimsystemem11pro natoz ukazovat na druhe odkdy jsme si mi potikali a co je drevena smula ty uz radsi semka nepis blbustky ja ???
    20.2.2022 16:36 JZD | skóre: 14 | blog: Na_dvorku
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Bezpečnostní chyba CVE-2022-0435 v Linuxu v modulu TIPC (net/tipc)
    Konečně jste dosáhl velmi malého pokroku. Podařilo se vám zprovoznit ve vašem systému otazníky. To je dobrý začátek, tak teď prosím zapracujte i na dalších drobnostech a vaše čeština bude konečně k světu. Snad se pak dozvím co mi tu celou dobu říkáte.
    Víra znamená vyznávat to, o čem člověk dobře ví, že to není pravda. Mlčeti platina, mluviti v gajzu, býti v hajzlu.
    20.2.2022 19:29 hm
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Bezpečnostní chyba CVE-2022-0435 v Linuxu v modulu TIPC (net/tipc)
    bloknul jsem te maly rozkroku ???
    23.2.2022 20:00 JZD | skóre: 14 | blog: Na_dvorku
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Bezpečnostní chyba CVE-2022-0435 v Linuxu v modulu TIPC (net/tipc)
    Tři dny utekly jako voda a stále vám nejde čeština, pouze otazníky. Asi se nikdy nedozvím jaký středověký systém používáte, když nejde do něj nainstalovat čeština.
    Víra znamená vyznávat to, o čem člověk dobře ví, že to není pravda. Mlčeti platina, mluviti v gajzu, býti v hajzlu.
    23.2.2022 21:12 hm
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Bezpečnostní chyba CVE-2022-0435 v Linuxu v modulu TIPC (net/tipc)
    tak votravniho japkare jsem jeste nevidel jsem chtel napsat ale ne japkari takovy uz jsou a lidi jim za to platej velky prachy ja ale ne prastenej najdi si jinou vobet nepis jsem uz
    27.2.2022 21:05 JZD | skóre: 14 | blog: Na_dvorku
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Bezpečnostní chyba CVE-2022-0435 v Linuxu v modulu TIPC (net/tipc)
    Další tři dny utekly jako voda a stále s vaší problémovou češtinou jste neudělal vůbec nic. Domnívám se že mi rozumíte, když na mou osobu stále reagujete. Takže vám dám několik rad, snad vám pomůžou. Skuste kontaktovat technickou podporu svého dodavatele operačního systému že máte problém s češtinou když si s tím neumíte poradit. Vy jste sám, že vám nemůže poradit nikdo v rodině? Nemáte žádné přátele kteří by vám poradily? Nechodíte do práce kde by vám kolegové pomohly? Nebo jste snad ještě dítě školou povinné a jste tak svým spůsobem nesvéprávný, takže jste ignorovám rodiči, spolužáky, kteří na vaše dotazy ohledně češtiny nereagují? Bydlíte v oblasti, kde nemáte knihovnu s veřejnýn internetem a fungujícími počítači s češtinou, aby jste tak mohl srozumitelně odpovědět na mé otázky?
    Víra znamená vyznávat to, o čem člověk dobře ví, že to není pravda. Mlčeti platina, mluviti v gajzu, býti v hajzlu.
    27.2.2022 21:23 hm
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Bezpečnostní chyba CVE-2022-0435 v Linuxu v modulu TIPC (net/tipc)
    vodprasknej
    4.3.2022 11:57 JZD | skóre: 14 | blog: Na_dvorku
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Bezpečnostní chyba CVE-2022-0435 v Linuxu v modulu TIPC (net/tipc)
    Děkuji za potvrzení mých slov.
    Víra znamená vyznávat to, o čem člověk dobře ví, že to není pravda. Mlčeti platina, mluviti v gajzu, býti v hajzlu.
    4.3.2022 13:01 hm
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Bezpečnostní chyba CVE-2022-0435 v Linuxu v modulu TIPC (net/tipc)
    zato ja nemam slov tve komenty a zbytecne ozivuji topik b zbytecne zatezuji server c zbytecne navysuji data navstevnikum d a tim zbytecne zaplnuji misto na serveri jednou ti za to server posle uctenku a pak se ja budu smat e potvrdzuji ze nejspis budes platenej za psani cim vic slov tim vic penez viz tve komenty vejs tocici se okolo natazeneho nic f mozna i primo nasadenej na mne nevsim jsem si ze bys psal i na jine lidi g zkus mesic bez internetu treba
    6.3.2022 13:51 JZD | skóre: 14 | blog: Na_dvorku
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Bezpečnostní chyba CVE-2022-0435 v Linuxu v modulu TIPC (net/tipc)
    Tolik slov a ani náznak češtiny, bohužel vám stále nerozumím co mi odpovídáte. Bez háčků a čárek prostě není rozumět.
    Víra znamená vyznávat to, o čem člověk dobře ví, že to není pravda. Mlčeti platina, mluviti v gajzu, býti v hajzlu.
    6.3.2022 14:32 hm
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Bezpečnostní chyba CVE-2022-0435 v Linuxu v modulu TIPC (net/tipc)
    zas chlastals kolik dni tedka a bez se naucit cestiny tve okoli musi radost vokolo tebe kdyz nerozumim nerozumim jeste jednou vopaknout prosim a uz jsem necum tady
    10.3.2022 00:07 JZD | skóre: 14 | blog: Na_dvorku
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Bezpečnostní chyba CVE-2022-0435 v Linuxu v modulu TIPC (net/tipc)
    Bohužel je to stále dokola. Jste neschopnej si nainstalovat češtinu. Tak se ji naučte a pak na mě reagujte. Pak vám budu rozumět a patřičně reagovat.
    Víra znamená vyznávat to, o čem člověk dobře ví, že to není pravda. Mlčeti platina, mluviti v gajzu, býti v hajzlu.
    10.3.2022 11:06 hm
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Bezpečnostní chyba CVE-2022-0435 v Linuxu v modulu TIPC (net/tipc)
    patricne reaguj na zalez jo pise jse tozalez mam ti to jeste vyhlaskovat trole dej pokoje neskopaku
    13.3.2022 01:54 JZD | skóre: 14 | blog: Na_dvorku
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Bezpečnostní chyba CVE-2022-0435 v Linuxu v modulu TIPC (net/tipc)
    Tak se vám konečně povedlo nainstalovat češtinu a psát tak, aby vám bylo dobře česky rozumět. Tak mi prosím zopakujte co mi tu celou dobu říkáte. Jsem velice zvědav.
    Víra znamená vyznávat to, o čem člověk dobře ví, že to není pravda. Mlčeti platina, mluviti v gajzu, býti v hajzlu.

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.