abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 04:55 | Zajímavý software

    Microsoft zveřejnil na GitHubu zdrojové kódy MS-DOSu 4.0 pod licencí MIT. Ve stejném repozitáři se nacházejí i před lety zveřejněné zdrojové k kódy MS-DOSu 1.25 a 2.0.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 15
    včera 17:33 | Nová verze

    Canonical vydal (email, blog, YouTube) Ubuntu 24.04 LTS Noble Numbat. Přehled novinek v poznámkách k vydání a také příspěvcích na blogu: novinky v desktopu a novinky v bezpečnosti. Vydány byly také oficiální deriváty Edubuntu, Kubuntu, Lubuntu, Ubuntu Budgie, Ubuntu Cinnamon, Ubuntu Kylin, Ubuntu MATE, Ubuntu Studio, Ubuntu Unity a Xubuntu. Jedná se o 10. LTS verzi.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 13
    včera 14:22 | Komunita

    Na YouTube je k dispozici videozáznam z včerejšího Czech Open Source Policy Forum 2024.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    včera 13:22 | Nová verze

    Fossil (Wikipedie) byl vydán ve verzi 2.24. Jedná se o distribuovaný systém správy verzí propojený se správou chyb, wiki stránek a blogů s integrovaným webovým rozhraním. Vše běží z jednoho jediného spustitelného souboru a uloženo je v SQLite databázi.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 12:44 | Nová verze

    Byla vydána nová stabilní verze 6.7 webového prohlížeče Vivaldi (Wikipedie). Postavena je na Chromiu 124. Přehled novinek i s náhledy v příspěvku na blogu. Vypíchnout lze Spořič paměti (Memory Saver) automaticky hibernující karty, které nebyly nějakou dobu používány nebo vylepšené Odběry (Feed Reader).

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 04:55 | Nová verze

    OpenJS Foundation, oficiální projekt konsorcia Linux Foundation, oznámila vydání verze 22 otevřeného multiplatformního prostředí pro vývoj a běh síťových aplikací napsaných v JavaScriptu Node.js (Wikipedie). V říjnu se verze 22 stane novou aktivní LTS verzí. Podpora je plánována do dubna 2027.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 04:22 | Nová verze

    Byla vydána verze 8.2 open source virtualizační platformy Proxmox VE (Proxmox Virtual Environment, Wikipedie) založené na Debianu. Přehled novinek v poznámkách k vydání a v informačním videu. Zdůrazněn je průvodce migrací hostů z VMware ESXi do Proxmoxu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 04:11 | Nová verze

    R (Wikipedie), programovací jazyk a prostředí určené pro statistickou analýzu dat a jejich grafické zobrazení, bylo vydáno ve verzi 4.4.0. Její kódové jméno je Puppy Cup.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    24.4. 22:44 | IT novinky

    IBM kupuje společnost HashiCorp (Terraform, Packer, Vault, Boundary, Consul, Nomad, Waypoint, Vagrant, …) za 6,4 miliardy dolarů, tj. 35 dolarů za akcii.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 14
    24.4. 15:55 | Nová verze

    Byl vydán TrueNAS SCALE 24.04 “Dragonfish”. Přehled novinek této open source storage platformy postavené na Debianu v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    KDE Plasma 6
     (73%)
     (9%)
     (2%)
     (16%)
    Celkem 783 hlasů
     Komentářů: 4, poslední 6.4. 15:51
    Rozcestník

    Amarok 2.9.0

    Vývoj klasického hudebního přehrávače Amarok 2, historicky spojeného s KDE4, ožil a aplikace dospěla do verze 2.9.0 – po 2,5 letech od vydání betaverze a 5,5 letech od verze 2.8. Aktuální vydání především opravuje drobné chyby, ale současně probíhá port na KDE Frameworks 5.

    14.3.2018 10:00 | Fluttershy, yay! | Nová verze


    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    Komentáře

    Vložit další komentář

    Marián Kyral avatar 14.3.2018 13:17 Marián Kyral | skóre: 29 | blog: Sem_Tam | Frýdek-Místek
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Spíše konečně začali dodělávat to co v Amaroku pro KDE5 chybělo.

    Nevíte někdo, jestli už nějak vyřešili problém s interní MySQL databází? Jedna z věcí, která nefungovala. Musím teď na desktopu provozovat MySQL, respektive MariaDB server.
    Max avatar 14.3.2018 14:51 Max | skóre: 72 | blog: Max_Devaine
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Takže port na KDE5 ještě neproběhl. Mno, mám na amarok špatné vzpomínky (za dob KDE3 ok, po portaci na KDE4 = unstable leakovací moloch) a v současné době vesměs jedu jen online, historicky jsem občas otevřel clementine.
    Zdar Max
    Měl jsem sen ... :(
    14.3.2018 15:33 lertimir | skóre: 64 | blog: Par_slov
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Já jsem nepřišel na chuť těm playlistů a tomu jak si prohlížeče tahaly z názvů skladem metadata a podle toho třídily XY. Jména autorů jsou psána 10 různými způsoby, a také tento přístup rozbijí koncepci skladeb, kdy autor cíleně přes několik částí staví atmosféru. V klasické hudbě je to ještě mnohem více, ale i třeba taková roková alba mají koncepci a mnohdy přehrávače to setřídí podle abecedy nebo podle jiného kritéria. Nejvíce mi vždy vyhovovalo něco, co vezme adresáš v pořadí, jak jsou položky v adresáři a prostě je přehraje. At v mobilu nebo v počítači. žádná databáze nebo něco takového. (Navíc ty databáze jsou tak navázány na polulární hudbu, že struktura abych tam bylo zaznamenáno jméno autora, dirigenta, jména sólistů, symfonický orchestr nebo jiné těleso, které to provádí, skladby, jejich součástí a podle toho se něco dalo najít tak tam nikdy nebylo, takže pro mne vždy bylo nejjednodušší klíčová slova mít naskládany v názvu adresáře.
    Blaazen avatar 14.3.2018 15:55 Blaazen | skóre: 24 | blog: BL
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    @ Nejvíce mi vždy vyhovovalo něco, co vezme adresáš v pořadí, jak jsou položky v adresáři a prostě je přehraje.

    Takhle používám Qmmp. V DoubeCommanderu kliknu pravým na adresář s albem, 'Otevřít s > Qmmp' a hotovo.
    Fluttershy, yay! avatar 14.3.2018 16:03 Fluttershy, yay! | skóre: 92 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Takže místo vyplněných metadat musí být korektně zkonstruovány názvy souborů, potažmo adresářová struktura. Z bláta do louže. Zvlášť, když v tom figurují non-ASCII znaky nebo dlouhé názvy, načež se to pak rozsype po přenosu přes archaický souborový systém. Nebo když si s tím neporadí zařízení/přehrávač (třeba v autě).
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ no gods, no masters
    14.3.2018 17:50 lertimir | skóre: 64 | blog: Par_slov
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Ne. Vezmeš jedno album, má název, a prostě ho zařadíš do adresářové struktury. operace jednou. Ale když mám skladatele, mám od něj 20 skladeb (alb), některé od 3-6 interpretrů. Takže to je cca 150-200 souborů. Naskládat alba do struktury je za chvilku. Zkotrolovat a modifikovat vnitřní data jak skladatelů, jmen skladeb, interpretrrů v souborech je spousta práce, je to ruční práce a tím pádem možné chyby a defakto stejně žádný zisk z toho není. protože stejně budu pouštět album jako celek.
    Fluttershy, yay! avatar 14.3.2018 18:31 Fluttershy, yay! | skóre: 92 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Vezmeš jedno album, má název, a prostě ho zařadíš do adresářové struktury. operace jednou. Ale když mám skladatele, mám od něj 20 skladeb (alb), některé od 3-6 interpretrů. Takže to je cca 150-200 souborů. Naskládat alba do struktury je za chvilku.

    Problém s takovou strukturou je rigidita. Jelikož mám řádově aspoň 200 GiB hudby z různých oblastí, potýkám se s tím docela dost.

    Jednou mám X alb od jednoho umělce, jindy mám jedno album od Y umělců. „Umělec“ samozřejmě může znamenat různé věci: můžou to být skladatelé, interpreti aj. – může jít o normální/živé album, ale taky soundtrack, kompilaci, tribute,… Můžu mít stejné album ve víc mírně odlišných verzích (regionálních, remaster aj.).

    Problém s adresářovou strukturou je ten, že je to nutně strom (až na orgie se symbolickými odkazy a lineární strukturu jména souboru), potažmo z uživatelského hlediska rozhodovací strom, ale je žádoucí mít vždy na stejné úrovni stejné parametry, aby to člověk udržel v hlavě, a změnit takovou strukturu je neskutečný opruz. Přitom vždy se pouze vybírá podmnožina možných metadat.

    Rozbitou diakritiku v názvech nebo oříznutí už jsem také zažil.

    Zkotrolovat a modifikovat vnitřní data jak skladatelů, jmen skladeb, interpretrrů v souborech je spousta práce, je to ruční práce a tím pádem možné chyby a defakto stejně žádný zisk z toho není.

    To už mnoho let některé služby automatizují.

    Užitečné to je např. tehdy, když chci něco podle metadat najít. Striktně vzato, to můžu hledat univerzálním webovým vyhledávačem, a pak skladbu dohledat lokálně v adresářové struktuře, ale je to plýtvání.

    To ani nepropaguji extrémní případ jako iTunes, které to všechno jebnou do jednoho adresáře, třídí se podle metadat a skutečně z toho je bordel, když metadata k dispozici nejsou.

    Ve skutečnosti aktuálně používám akorát mpv adresář, ale uvědomuji si, jak je to omezující, a štve mě to.

    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ no gods, no masters
    15.3.2018 13:11 Petr
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Itunes ale pocitaji s tim, ze hudbu mas legalni, tudiz mas k dispozici i metadata. Kdyz mas CD a ripnes ho v itunes, dostanes metadata z gracenote pokud si pamatuji. Pokud hudbu kupujes online, obvykle metadata mas k dispozici (nevidel jsem obchod kde by metadata nebyli soucasti). Pokud tahas hudbu buhvikde, nebo poslouchas vypalene cd mistni kapely kde metadata nejsou, pak mas smulu. Na druhou stranu pokud mas metadata treba na bookletu a nemas je treba jako gracenote, muzes je vyplnit sam. Itunes pouzivam na macu, v kombinaci se siri uz nevidim duvod pouzivat neco jineho. A to posloucham jak koupenou hudbu ruznych zaneu vcetne vazne, tak i ripnutou z cd. Strukturu souboru v itunes si muzes nechat organizovat dle itunes, nebo muzes si to delat sam a itunes ti do toho nebude sahat, nebo muzes pouzit nejake thirdparty tool treba jako beatunes atd.
    Fluttershy, yay! avatar 15.3.2018 13:25 Fluttershy, yay! | skóre: 92 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Itunes ale pocitaji s tim, ze hudbu mas legalni

    „Legální“ hudba je blábol.

    iTunes předpokládají, že uživatel je zavřený v oplocené zahradě Applu.

    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ no gods, no masters
    15.3.2018 13:32 Petr
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Kdyby itunes pocitali jenom s jejich store, asi by ti zakazali import nebo ripovani cd... nic ve zlym, ale hudebnich obchodu je k dispozici dostatek, zalezi kolik penez je clovek ochoten utratit. Jestli 0, pak je mi lito, ale chybejici metadata jsou takovou tou soucasti te 0..
    Fluttershy, yay! avatar 15.3.2018 13:42 Fluttershy, yay! | skóre: 92 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0

    Apple balancuje na tenké hranici, co si jen může dovolit; vystihuje to ironický citát z klasické přednášky o DRM:

    There's no customer who woke up this morning and said, “Gosh, I wish there was a way I could do less with my music this morning—I hope there's an iTunes update waiting for me.”

    To ostatně vede i ke zvrácené představě o „legální hudbě“.

    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ no gods, no masters
    15.3.2018 13:45 Petr
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Chapu, ze lopatak u cesty neresi autorske pravo, nebo neco jako intelektualni vlastnictvi, lide od pocitacu by tomu mohli alespon trochu rozumet. Hudbu do itunes dostanes klidne i bez drm.
    Fluttershy, yay! avatar 15.3.2018 13:51 Fluttershy, yay! | skóre: 92 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0

    Aha, troll.

    Nějaké čtení na rozšíření obzorů.

    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ no gods, no masters
    15.3.2018 13:56 Petr
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Spise me zivi softver, tudiz si uvedomuji ze jeho tvorba neco stoji, tudiz kdyz mi nekdo nezaplati a stahne si ho nekde z torrentu, tak prichazim o penize ktere jsem treba investoval do budovani firmy... to same chapu u producentu hudby, kteri investuji penize do neznamych kapel, produkuji cdcka, investuji do reklamy atd... ale chapu, ze ne kazdy muze pracovat v nejake neziskovce kde je vsechno slunickove a zdarma...
    Fluttershy, yay! avatar 15.3.2018 14:03 Fluttershy, yay! | skóre: 92 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0

    Ze stejného zdroje:

    But the Supreme Court ruled against Hollywood in 1984, when it determined that any device capable of a substantial non-infringing use was legal. In other words, "We don't buy this Boston Strangler business: if your business model can't survive the emergence of this general-purpose tool, it's time to get another business-model or go broke."
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ no gods, no masters
    15.3.2018 23:24 lertimir | skóre: 64 | blog: Par_slov
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    No já mám asi 200GB klasiky, 140 GB rocku, další větši GB pro jazz. Třeba pro případ Johanna Sebastiana Bacha mám v položce skladatel.
    Johann Sebastian Bach
    J. S. Bach
    JS Bach
    J.S. Bach
    Bach, Johann Sebastian (1685-1750)
    (nebo nic)
    
    A pokud nic tak jeho jméno je v položce umělec nebo někdy ani to ne a je to začátek názvu
    Bach (JS): Lute Suite in E Minor, BWV 996 - Sarabande
    nebo alba
    I.-S.Bach. Concertos For Violin & Oboe
    v kategorii umělec je třeba
    II. Adagio
    samozřejmě jakýkoliv pokus získat informaci ze sítě skončí nezdarem. A co se týká objemu, jenom kantát Bach napsal asi 300 a je to přes 90 CDček. Nemluvě o klavirní a varhaní tvorbě, houslových koncertech atd. (To si pak člověk uvědomí, že současní "umělci" se produkcí té špičce v klasické hudbě nemůžou rovnat, každý týden nebo 14 dní 30 minutová skladba, každý týden jiná, každý tíden kvalitní.) žádné automatické nástroje na to sjednotit názvosloví v tazích nejsou. Jediná rozumná cesta vědět, co tam je, je mít s albem i booklet.
    Fluttershy, yay! avatar 16.3.2018 09:05 Fluttershy, yay! | skóre: 92 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Bacha může interpretovat víc různých interpretů/těles různě. Nejen může, děje se tomu tak. Takže pokud mě zajímají, potřebuji informace o těchto rysech nějak uchovávat a při hledání je nějak vybírat.

    Normální problém klasifikace.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ no gods, no masters
    Marián Kyral avatar 16.3.2018 09:22 Marián Kyral | skóre: 29 | blog: Sem_Tam | Frýdek-Místek
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Jo jo. Od toho jsou v metadatech pole Umělec, Umělec alba a Skladatel :-D
    16.3.2018 12:03 lertimir | skóre: 64 | blog: Par_slov
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Ano, ale pokud to nemáš v metadatech správně a stejně už při pořízení, tak práce to uklidit je enormní.
    Marián Kyral avatar 16.3.2018 12:21 Marián Kyral | skóre: 29 | blog: Sem_Tam | Frýdek-Místek
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    No záleží jak moc ti to vadí. Můžeš to dělat průběžně. Můžeš to dělat po adresářích - označíš všechny soubory v adresáři, dáš upravit metadata a tam vložíš Umělce, Skladatele i Název alba najednou všem souborům. Pak už ti zůstane jen vložit pořadí a název skladby. Tady by mohlo pomoci, pokud máš pojmenování souborů v nějaké struktuře. Amarok (i další programy), pak umí název rozparsovat a vyplnit příslušná pole.

    Ale pokud máš v názvech bordel, tak ti nic nepomůže.
    16.3.2018 12:27 lertimir | skóre: 64 | blog: Par_slov
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    No bordel v adresářové struktuře nemám, ale těch adresářů s alby je několik tisíc. Ale hlavně za tu práci nic jako nějakou významnou změnu a vylepšení nedostanu.
    Fluttershy, yay! avatar 16.3.2018 12:59 Fluttershy, yay! | skóre: 92 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Přidaná hodnota je ve filtrování podle daných parametrů.

    V roce 2018 od počítače očekávám, že je schopen na dotaz profiltrovat sbírku a nabídnout mi např. pomalá akustická sóla bez zpěvu – napříč skladateli a interprety. Ono to skutečně možné je (díky databázím metadat a softwaru analyzujícímu jednotlivé skladby).
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ no gods, no masters
    16.3.2018 14:25 lertimir | skóre: 64 | blog: Par_slov
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Což je jedině funkční v "populární" hudbě. Neexistuje (nebo alepon neznám) žádný způsob jak by něco takového fungovalo v klasické hudbě. Jak formálně automaticky poznat že něco je klavirní sonáta, něco houslový koncert a už vůbec jistli tu sonátu hraje Richter, Ashkenazy nebo Gould, jestli Mahlerovu sifonie nahrál Neuman nebo von Karayan. V těch automatických databázích to není. Takže bud metadata vyplníš ručně, nebo to máš jenom v struktuře adresářů. Pomalé akustické sólo bez zpěvu je něco co do té populární skladby sedne do klasiky ne.
    Fluttershy, yay! avatar 16.3.2018 15:29 Fluttershy, yay! | skóre: 92 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Některá metadata samozřejmě někdo vyplnit musí. Jenom jde o to, zda je vyplní na úrovni souborového systému (název souboru / adresářová struktura), nebo dovnitř souboru do metadat. Dovnitř do souboru se toho vejde víc a „ploše“.

    Editory metadat běžně dovedou získat metadata z názvů souborů, popř. je doplnit z veřejné databáze. Také napadá, že by se mohlo hodit – nemám to ověřené – použití ISMN/ISWC (analogie ISBN) z obalu, je-li to rip.

    Další metadata, např. BPM, jde získat analýzou zvukového souboru. (Ať se vrátím blíž k tématu zprávičky, Amarok takto např. umí generovat „moodbar“.)
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ no gods, no masters
    16.3.2018 16:13 chrono
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Veľmi by ma prekvapilo, ak by potrebné informácie pre oficiálne albumy s Bachovou hudbou neboli dostupné na stránkach MusicBrainz (a tie údaje vedia použiť rôzne prehrávače, či napr. programy ako beets, Picard, ...).
    16.3.2018 17:33 lertimir | skóre: 64 | blog: Par_slov
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    To možná jo, ale pořád je to práce, švihnout album do podadresáře je pár vteřin. označovat a tagovat, pokud to dělám jen pro sebe je v tomto případě proste moc práce. Samozřejmě to dělám jinde kde se bez toho neobejdu, což jsou fotky, ale tam to jsou moje fotky je jich řádově více a sovislosti jsou komplikovanější. Přesně na tomhle umírají ty sémantické desktopy, semantický WEB s RDF strukturami, vytvoření tagované struktury je prostě moc práce.
    Fluttershy, yay! avatar 16.3.2018 17:51 Fluttershy, yay! | skóre: 92 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Však jde o to, jestli to v tom podadresáři taky ještě někdy najdu, když to bude potřeba.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ no gods, no masters
    14.3.2018 16:21 jyrki | skóre: 22 | blog: JKR
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    naprosty souhlas. Osobne mam nejradeji prehravace, ktere umi prehrat adresar. Zvykl jsem si na Clementine. id3 tady jsem sice vetsinou ve sve sbirce vyresit, ale spis kvuli spravnemu logovani poslechu na last.fm
    We don't need no education...Asi potřebuješ, použil si dvakrát zápor * Registrovaný uživatel Linux #245559.
    Marián Kyral avatar 15.3.2018 08:28 Marián Kyral | skóre: 29 | blog: Sem_Tam | Frýdek-Místek
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Já si zase zvykl na Amarok a třídění podle metadat. Na začátku s tím je sice nějaká práce, ale není to tak hrozné. Editovat se to dá přímo v Amaroku, jako vodítko může posloužit název souboru. Taky se to dá editovat průběžně, třeba během přehrávání, když zjistím, že je s něčím problém. Ani hostující umělci na albech nejsou problém (tag "umělec" vs. "umělec alba"), stejně tak výběry (Zobrazit album pod "Různí umělci").

    Navíc Amarok stále umožňuje přehrávat i starým způsobem - výběrem adresáře.
    Rezza avatar 15.3.2018 09:43 Rezza | skóre: 25 | blog: rezza | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Taky uz mam vse online na Spotify a zadnou lokalni muziku nemam... To jsou proste jine doby :D. Jinak jsem driv Amarok miloval :).
    15.3.2018 13:12 Petr
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    A jak resis treba offline mod? Ta jejich aplikace se mi po synchronizaci x krat rosypala a chtela synchronizovat kdyz jsem ja chtel poslouchat nekde ven...
    Rezza avatar 15.3.2018 14:20 Rezza | skóre: 25 | blog: rezza | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Amarok 2.9.0
    Ano, to se obcas stane. I kdyz uz jsem na to nejakou dobu nenarazil.

    Založit nové vláknoNahoru


    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.