abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    včera 23:22 | Nová verze

    Editor kódu Zed (Wikipedie) má nově v sobě integrovaný debugger. Podporuje Rust, C/C++, JavaScript, Go, Python a pomocí rozšíření i další programovací jazyky.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 22:22 | Zajímavý článek

    Byl publikován aktuální přehled vývoje renderovacího jádra webového prohlížeče Servo (Wikipedie). Servo mimo jiné nově zvládne animované GIFy.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 21:44 | Bezpečnostní upozornění

    Nejnovější X.Org X server 21.1.18 a Xwayland 24.1.8 řeší další bezpečnostní chybu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 17:55 | Pozvánky

    Spolek OpenAlt zve příznivce otevřených řešení a přístupu na 210. sraz, který proběhne 20. června od 18:00 v Red Hat Labu na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity na adrese Botanická 68A nebo také online.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 14:33 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 17 integrovaného vývojového prostředí (IDE) Qt Creator. Podrobný přehled novinek v changelogu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 12:00 | Nová verze

    Open source 3D herní a simulační engine Open 3D Engine (O3DE) byl vydán v nové verzi 25.05.0. Přehled novinek v poznámkách k vydání. Nově je implementováno standardizované simulační rozhraní ROS (Robot Operating System) 2.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    17.6. 22:44 | Bezpečnostní upozornění

    Nejnovější X.Org X server 21.1.17 a Xwayland 24.1.7 řeší 6 bezpečnostních chyb: CVE-2025-49175, CVE-2025-49176, CVE-2025-49177, CVE-2025-49178, CVE-2025-49179 a CVE-2025-49180. Nils Emmerich je nalezl koncem března a dnes publikoval detaily.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    17.6. 14:33 | Nová verze

    Desktopové prostředí KDE Plasma bylo vydáno ve verzi 6.4 (Mastodon). Přehled novinek i s videi a se snímky obrazovek v oficiálním oznámení. Podrobný přehled v seznamu změn.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    17.6. 10:11 | Komunita

    UN Open Source Week 2025 probíhá tento týden v sídle Organizace spojených národů v New Yorku. Středeční a čtvrteční jednání bude možné sledovat na UN Web TV.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    17.6. 03:55 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 2.50.0 distribuovaného systému správy verzí Git. Přispělo 98 vývojářů, z toho 35 nových. Přehled novinek v příspěvku na blogu GitHubu a v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    Jaký je váš oblíbený skriptovací jazyk?
     (57%)
     (30%)
     (7%)
     (2%)
     (0%)
     (1%)
     (3%)
    Celkem 280 hlasů
     Komentářů: 16, poslední 8.6. 21:05
    Rozcestník

    Administrace komentářů

    Jste na stránce určené pro řešení chyb a problémů týkajících se diskusí a komentářů. Můžete zde našim administrátorům reportovat špatně zařazenou či duplicitní diskusi, vulgární či osočující příspěvek a podobně. Děkujeme vám za vaši pomoc, více očí více vidí, společně můžeme udržet vysokou kvalitu AbcLinuxu.cz.

    Příspěvek
    13.11.2023 17:16 Lubi
    Rozbalit Rozbalit vše Android 13 mobil začal blbnout, skoro nic nefunguje

    Dobrý den,

    mám Samsung Galaxy A33 5G, původně s Androidem 12, kde vše fungovalo OK, celý mobil i jednotlivé části OS i aplikace.

    Nešťastnou náhodou se mi nainstalovala aktualizace Android 13. Od té doby vše blbne, mobil se nezkutečně seká a neskutečně se zpomalil, polovina věcí v OS nefunguje, blbne nebo padá, stejně tak polovina aplikací, které dřív fungovaly bezchybně a korektně, jsou automaticky násilně ukončovány.

    1. Jaké máte vy zkušenosti u svého mobilu s přechodem z Androidu 12 na Android 13? Máte s tím taky závažné problémy nebo jen mírné problémy nebo je tu někdo u koho přechod z Androidu 12 na Android 13 a provoz Androidu 13 probíhá bezproblémově?
    2. Pomůže opravdu nainstalovat další aktualizace jakože "na opravu chyb této aktualizace" - jak do mě hloupotupě dokola melou a hustí jak Samsung tak i prodejce mobilu Mobilsalon kde jsem jej koupil - bez uvedení jakékoliv jediné technické či praktické informace?
      Nebo je mnohem lepší volba vrátit se na původní bezproblémový OS Android 12, nejspíš flashnutím - kde jak říkám problém nebyl vůbec žádný a nemusel jsem nikdy řešit, že něco nefunguje, blbne, seká se, zpomaluje se, padá, ... a jestli další aktualizace skutečně díry a bugy předchozí aktualizace zalepí nebo nezalepí další 2 roky nebo jen vytvoří nové díry a bugy?
    3. Když už se tak ptám, chtěl bych se zeptat, jaké má Android 13 (krom tuny problémů, pádů, zamrzání, nefunkčností, nekompatibilit a bugů) výhody oproti Android 12?
      Myslím tím skutečné výhody, vylepšení, technické a praktické informace, v čem je Android 13 lepší než Android 12.
      (Prosím, opravdu nikdo, prosím, nepište takovou blbost že: "Je to novější, tak to automaticky musí být ve všem lepší, protože je to přece novější, tak to musí být lepší i kdyby to lepší nebylo." jak do mě hloupotupě dokola melou Samsung i prodejce Mobilsalon - to pro mě není odpověď, ale to je jen tupý marketingový netechnický výplach.)

    Děkuji.

    V tomto formuláři můžete formulovat svou stížnost ohledně příspěvku. Nejprve vyberte typ akce, kterou navrhujete provést s diskusí či příspěvkem. Potom do textového pole napište důvody, proč by měli admini provést vaši žádost, problém nemusí být patrný na první pohled. Odkaz na příspěvek bude přidán automaticky.

    Vaše jméno
    Váš email
    Typ požadavku
    Slovní popis
    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.