abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 17:55 | Nová verze

    Radicle byl vydán ve verzi 1.6.0 s kódovým jménem Amaryllis. Jedná se o distribuovanou alternativu k softwarům pro spolupráci jako např. GitLab.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 13:22 | Upozornění

    Zemřel Scott Adams, tvůrce komiksových stripů Dilbert parodujících pracovní prostředí velké firmy.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    dnes 13:00 | Nová verze

    Sdružení CZ.NIC vydalo novou verzi Knot Resolveru (6.1.0). Jedná se o první vydanou stabilní verzi 6, která je nyní oficiálně preferovanou a doporučovanou verzí, namísto předešlé verze 5. Více o Knot Resolveru 6 je možné se dočíst přímo v dokumentaci.

    VSladek | Komentářů: 1
    dnes 01:22 | Nová verze

    Byl vydán Linux Mint 22.3 s kódovým jménem Zena. Podrobnosti v přehledu novinek a poznámkách k vydání. Vypíchnout lze, že nástroj Systémová hlášení (System Reports) získal mnoho nových funkcí a byl přejmenován na Informace o systému (System Information). Linux Mint 22.3 bude podporován do roku 2029.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    včera 21:33 | Nová verze

    Wine bylo po roce vývoje od vydání verze 10.0 vydáno v nové stabilní verzi 11.0. Přehled novinek na GitLabu. Vypíchnuta je podpora NTSYNC a dokončení architektury WoW64.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 5
    včera 16:11 | Nová verze

    Byl vydán Mozilla Firefox 147.0. Přehled novinek v poznámkách k vydání a poznámkách k vydání pro vývojáře. Firefox nově podporuje Freedesktop.org XDG Base Directory Specification. Řešeny jsou rovněž bezpečnostní chyby. Nový Firefox 147 bude brzy k dispozici také na Flathubu a Snapcraftu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 13:22 | Humor

    Asociace repair.org udělila anticeny těm nejhorším produktům představeným na veletrhu CES 2026. Oceněnými jsou například šmírující kamery Amazon Ring AI, chytrý běžecký pás od společnosti Merach, která otevřeně přiznává, že nedokáže zabezpečit osobní data uživatelů, případně jednorázové lízátko, které rozvibrovává čelisti uživatele a tak přehrává hudbu. Absolutním vítězem je lednička od Samsungu, která zobrazuje reklamy a kterou lze otevřít pouze hlasovým příkazem přes cloudovou službu.

    NUKE GAZA! 🎆 | Komentářů: 11
    včera 12:00 | IT novinky

    Íránští protirežimní aktivisté si všímají 30% až 80% ztráty packetů při komunikaci se satelity služby Starlink. Mohlo by se jednat o vedlejší důsledek rušení GPS, kterou pozemní přijímače Starlinku používají k výpočtu polohy satelitů a kterou se režim rovněž snaží blokovat, podle bezpečnostního experta a iranisty Amira Rashidiho je ale pravděpodobnější příčinou terestrické rušení přímo satelitní komunikace Starlinku podobnou

    … více »
    NUKE GAZA! 🎆 | Komentářů: 13
    včera 00:55 | IT novinky

    Evropská komise (EK) zvažuje, že zařadí komunikační službu WhatsApp americké společnosti Meta mezi velké internetové platformy, které podléhají přísnější regulaci podle unijního nařízení o digitálních službách (DSA). Firmy s více než 45 miliony uživatelů jsou podle DSA považovány za velmi velké on-line platformy (Very Large Online Platforms; VLOP) a podléhají přísnějším pravidlům EU pro internetový obsah. Pravidla po

    … více »
    Ladislav Hagara | Komentářů: 22
    včera 00:44 | IT novinky

    Tržní hodnota technologické společnosti Alphabet poprvé v historii přesáhla čtyři biliony dolarů (83 bilionů Kč). Stalo se tak poté, co Apple oznámil, že bude na poli umělé inteligence (AI) spolupracovat s dceřinou firmou Alphabetu, společností Google.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 5
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (13%)
     (5%)
     (0%)
     (8%)
     (19%)
     (3%)
     (6%)
     (3%)
     (11%)
     (45%)
    Celkem 430 hlasů
     Komentářů: 12, poslední dnes 21:12
    Rozcestník

    Dotaz: Postfix+procmail pri preposlani spatne detekovana priloha

    9.12.2010 08:20 František Novák | skóre: 3
    Postfix+procmail pri preposlani spatne detekovana priloha
    Přečteno: 304×
    Prichazim s prosbou o pomoc, uz si nevim rady. Probehla reinstalace serveru a prechod na Arch Linux. Vsechny sluzby uz bezi, jenze … Postfix + Squirrelmail – prijem, odeslani, preposlani mailu OK. V home uzivatele se vyuziva .procmailrc kde je uvedena adresa na kterou se posila kopie. Na uvedeny mail sice kopie dojde, ale místo FROM … prijde Bez predmetu - Return-Path: jmeno@domena.cz a priloha (krom pouheho textu) prijde jako rozsypany caj. Jak se toho zbavit ? Dekuji za pripadna nakopnuti.

    Content-Type: multipart/mixed;        boundary="MessagePart:4984203.0-6745-1106122636-1291813228" X-Country: ?? X-Abuse: abuse@seznam.cz X-Seznam-User: uzivatel@email.cz X-QM-Mark: email-qm4<585514926>

    --MessagePart:4984203.0-6745-1106122636-1291813228 Content-Transfer-Encoding: 7bit Content-Type: text/plain;        charset="us-ascii"

    test prilohy --MessagePart:4984203.0-6745-1106122636-1291813228 Content-Transfer-Encoding: base64 Content-Type: application/msword;        charset=utf8;        name="=?us-ascii?Q?HRATKY=20Z=20RADKY=2Edoc?=" Content-Disposition: attachment;        filename="=?us-ascii?Q?HRATKY=20Z=20RADKY=2Edoc?="

    0M8R4KGxGuEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAPgADAP7/CQAGAAAAAAAAAAAAAAAJAAAAYwQAAAAAAAAA EAAAZQQAAAEAAAD+////AAAAAFoEAABbBAAAXAQAAF0EAABeBAAAXwQAAGAEAABhBAAAYgQAAP// //////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

    Řešení dotazu:


    Odpovědi

    10.12.2010 13:13 pupu | skóre: 31
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Postfix+procmail pri preposlani spatne detekovana priloha
    Proc tak divne? Proc ne standardne pres Postfixove aliasy?
    13.12.2010 07:59 František Novák | skóre: 3
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Postfix+procmail pri preposlani spatne detekovana priloha
    Nenapadlo me jine rychlejsi reseni, tohle vzdy fungovalo. Rychle a ucelne. Pokud si necham preposlat mail "ven" pomoci postfixu a aliases, tak v puvodni schrance nezustane. Ven by mela jit kopie. Ted hledam na webu, jak to udelat. Dekuju za tip ! Snad to nejak pujde ...
    Řešení 1× (František Novák (tazatel))
    13.12.2010 09:20 František Novák | skóre: 3
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Postfix+procmail pri preposlani spatne detekovana priloha
    Takze reseni je nasledujici: Prvni moznost - do postfix alias

    uzivatel: uzivatel uzivatel@mail.cz

    nebo druha moznost - do /home/uzivatel/.forward

    \uzivatel,uzivatel@mail.cz

    Oboje chodi korektne, ale asi forward je cistejsi. Diky vsem :]

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.