abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 04:00 | Zajímavý software

    Nourish (GitHub) je nový správce oken pro Linux. Tradiční plochy nahrazuje nekonečným plátnem a posouváním a přibližováním. Využívá vlastní kompozitor pro Wayland s názvem y5. Videoukázka.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    včera 15:33 | Komunita

    Po 20 letech a 17 otevřených (open source) krátkých filmech Blender Studio oznámilo plán na svůj první celovečerní film. Cílem samozřejmě není jenom nový otevřený film, ale především vývoj a vylepšení otevřených nástrojů pro spolupráci napříč celým procesem a vytvoření otevřené příručky (playbook) pro filmovou produkci ve velkém měřítku s informacemi, které jsou obvykle dostupné pouze uvnitř komerčních studií, a pomoci tak nezávislým tvůrcům překonat technické a organizační bariéry.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 05:00 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 26.6.25 svobodného multiplatformního video editoru Shotcut (Wikipedie) postaveného nad multimediálním frameworkem MLT. Shotcut je vedle zdrojových kódů k dispozici také ve formátech AppImage, Flatpak a Snap.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    26.6. 14:44 | IT novinky

    Apple bez varování odstranil ze svého obchodu sociální síť VKontaktě i další aplikace skupiny VK, jako je VK Music nebo VK Video [Novinky.cz].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 13
    26.6. 14:22 | IT novinky

    V dubnu loňského roku představený poštovní klient Notion Mail bude 22. září ukončen.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    26.6. 04:33 | Komunita

    Konference OpenAlt 2026 hledá přednášející. Proběhne o víkendu 7. a 8. listopadu na půdě Fakulty informačních technologií VUT v Brně. Témata konference jsou: Otevřený a svobodný software, IoT a Hnutí tvůrců, Vzdělávání, Bezpečnost a soukromí, Otevřená společnost, komunity a data, OpenMobility a další.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    26.6. 04:22 | IT novinky

    Společnosti OpenAI a Broadcom oznámily čip optimalizovaný pro AI pojmenovaný Jalapeño.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    25.6. 20:22 | Nová verze

    Deno (Wikipedie), běhové prostředí (runtime) pro JavaScript, TypeScript a WebAssembly, bylo vydáno v nové verzi 2.9. Hlavní novinkou je deno desktop pro převod Deno projektu na desktopovou aplikaci. Jedná se o alternativu k frameworkům Electron nebo Tauri.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    25.6. 15:44 | IT novinky

    Od zítra jsou Datové schránky oficiálně na nové adrese datovka.gov.cz. Adresa mojedatovaschranka.cz zůstává funkční do 27. srpna 2026, následně budou uživatelé automaticky přesměrováni na datovka.gov.cz.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    25.6. 13:44 | Nová verze

    Dolphin (Wikipedie), tj. open source multiplatformní emulátor herních konzolí GameCube a Wii od Nintenda, byl vydán ve verzi 2606. S podporou Game Boy Playeru.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (7%)
     (2%)
     (16%)
     (31%)
     (4%)
     (6%)
     (2%)
     (15%)
     (26%)
    Celkem 2001 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník
    Štítky: není přiřazen žádný štítek



    Vložit další komentář
    29.3.2011 16:49 scitac
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Po delší době zajímavý obrázek.
    vogo avatar 29.3.2011 17:31 vogo | skóre: 34 | blog: "Skládat papír"
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop

    Má ten papír přes klávesnici notebooku nějaký speciální význam? Že bych se inspiroval :)

    Nejsem paranoidní, ale to ještě neznamená, že po mě nejdou.
    |🇵🇸 avatar 29.3.2011 17:35 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Aby se na ni neprášilo. Takovou tu fólii, která se někdy dodává k novým laptopům, momentálně nemám, na druhou stranu zavírat to kvůli chlazení nechci.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    examon avatar 29.3.2011 19:04 examon | skóre: 15 | Trnava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    ako sa ti robi s tou mysou? este som taku nevidel na desktope (jedine vo firmach pri strojoch kde sa neda mysou normalne pohybovat)
    |🇵🇸 avatar 29.3.2011 19:16 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Nikoliv myš, nýbrž trackball. Je to logitech, takže výborně padne do ruky a vůbec funguje. Za ty tři roky jsem na něj zvyklý, ten pohyb pouze prsty mi dost vyhovuje, u normální myši bych musel řešit ještě podložku a kdesi cosi, to tady odpadá.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    examon avatar 29.3.2011 19:38 examon | skóre: 15 | Trnava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    s tym sa da normalne pracovat ako s mysou + to ma este tu gulicku? lebo ja som raz drzal taketo nieco ale to bolo napevno fixovane tak som si myslel ze to nevie pracovat ako mys a na pohyb to pouziva len tu gulicku :-)
    |🇵🇸 avatar 29.3.2011 20:18 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    kotyz avatar 30.3.2011 13:36 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Hmm, trackball, to je podruhý v životě co ho u někoho vidim (poprvý to bylo ve studiu jednoho rádia). Divim se, že se tak málo používá, musí mít jistý výhody. Možná si ho jednou taky pořídim, zatim na to nikdy nedošlo, ikdyž sem chtěl. Jakpak by se s nim asi pařila OpenArena?
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    Vojtěch Trefný avatar 31.3.2011 22:40 Vojtěch Trefný | skóre: 24 | blog: Blog | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Jakpak by se s nim asi pařila OpenArena?
    Blbě (aspoň mně). Na hraní mám normální myš.
    Shadow avatar 1.4.2011 08:51 Shadow | skóre: 25 | blog: Brainstorm
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    FPS se dají pařit i s trackballem, je to o zvyku.
    If we do not believe in freedom of speech for those we despise we do not believe in it at all.
    3.4.2011 11:49 Jirka | skóre: 36
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Asi tak. Já jsem hrál GTA s trackpointem a šlo to kupodivu dobře.

    Ale kdybych měl u sebe myš, tak to nedělám. :-)
    FrostyX avatar 29.3.2011 19:44 FrostyX | skóre: 27 | blog: Frostyho_blog | Olomouc
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Prvně jsi měl ten stůl vyvotit a uklidit tam až potom. :-)
    FrostyX.cz | 1984 was not supposed to be an instruction manual.
    |🇵🇸 avatar 29.3.2011 20:13 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Takhle to tam vypadá normálně, maximálně sluchátka a pár knížek/sešitů navíc.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    29.3.2011 20:02 NODNOD
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Premna je macher kto uhadne co je to a knihu na stole :D
    |🇵🇸 avatar 29.3.2011 20:18 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Ta spodní je dost snadná, ale ta nahoře, to by fakt byl machr.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    tomboytom-deviant avatar 30.3.2011 01:35 tomboytom-deviant | skóre: 7 | blog: lojdovo | .com
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop

    Ta první je

    "PONOŘME SE DO PYTHON(U) 3", MARK PILGRIM
    a ta druhá ruční přepis encyklopedie hadů, co jsem vyhrál? :-D
    30.3.2011 07:03 NODNOD
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Velmi tazko povedat co ci vyhral :D ,ale odkial vies ze je to rucny prepis encyklopedie hadu ? :D
    |🇵🇸 avatar 30.3.2011 22:10 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Spodní jsi trefil, horní nikoliv. Hint: algoritmy.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    31.3.2011 11:08 NODNOD
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Aspom mu nemusime vymyslat cenu ziadnu :D
    29.3.2011 20:52 lukove
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    pekne male repraciky :)
    |🇵🇸 avatar 29.3.2011 20:57 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Danke, ty jsem vyhrál tady na Ábíčku. ^-^
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    Jaromír Svoboda avatar 29.3.2011 21:14 Jaromír Svoboda | skóre: 9 | blog: netblog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Jo ty vypadají hezky, jak hrají? Vypadají, že jsou značky Verbatim.
    Tom & Jerry: # cat /dev/input/mouse0
    |🇵🇸 avatar 29.3.2011 21:18 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Verbatim 2.1 Multi Media Portable Speaker System

    Zvuk je slušný, na nějaké video nebo hudbu na pozadí to stačí, jinak mám uzavřená sluchátka.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    Ravensun avatar 31.3.2011 13:03 Ravensun | skóre: 11 | blog: Ravensun's blog | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Uzavřená sluchátka? Tobě k nim nedodali zdrojové kódy? :)
    Gentoo je můj poslední velký linux test...
    |🇵🇸 avatar 31.3.2011 13:09 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Což takhle uzavřený obvod?
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    kotyz avatar 30.3.2011 13:39 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    A ten polystyren pod nima a pod monitorem tomu celýmu dodává styl a úroveň :-D
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    |🇵🇸 avatar 30.3.2011 22:11 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Že jo! Jiný podstavec jsem doma nenašel.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    Shadow avatar 29.3.2011 21:02 Shadow | skóre: 25 | blog: Brainstorm
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Vidím, že nejsem sám, kdo už dlouhodobě používá trackball místo myši. Btw, co je to za netbook, smím-li se zeptat?
    If we do not believe in freedom of speech for those we despise we do not believe in it at all.
    |🇵🇸 avatar 29.3.2011 21:09 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Lenovo ThinkPad Edge 11.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    Shadow avatar 29.3.2011 23:16 Shadow | skóre: 25 | blog: Brainstorm
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Díky.
    If we do not believe in freedom of speech for those we despise we do not believe in it at all.
    29.3.2011 22:26 j3nda | skóre: 14 | ostrava/brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    ??mast na nohy?? uklizet drevo. pro linuxaka typicke ukoly :-)
    ___---==~[ uxunilcba | baclniuxu ]~==---__sevrer_pnly_liunx-lkie_hcaricku__/libGDX-rulez-the-W0R7D!___
    |🇵🇸 avatar 29.3.2011 22:33 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Už to nehul. ~_^
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    kotyz avatar 30.3.2011 13:38 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Mě spíš zaujal ten beton do barelu ...

    Napadlo mě, kdo asi bude v tom barelu pod tim betonem a za jak dlouho ho vytáhnou z Orlíku :-D A vzpoměl sem si na Reisera a tu jeho ...

    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    |🇵🇸 avatar 30.3.2011 22:26 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Takhle romantické to není. Prostě uklízíme bordel na dvorku... a zkus si přenést veliký barel plný hnoje od slepic a betonu ze stavby, ani s tím nehneš. Takže šup, fajsl, vymlátit, přesunout a svinstvo nasypat zpět.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    kotyz avatar 30.3.2011 13:30 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Takovej desktop sem měl už v roce 2008!
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    1.4.2011 21:33 kralyk z abclinuxu | skóre: 29 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Fuj, uklizeno :-D
    |🇵🇸 avatar 1.4.2011 22:23 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    To není uklizeno, já tam prostě nic neodkládám, takže to ani nemusím odklízet. Ale ty vrstvy prachu v některých místech bývají nechutné.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    kotyz avatar 2.4.2011 11:20 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Příloha:
    Prach nehraje roli, hlavně musí bejt všechno pěkně na hromádkách a zarovnaný do pravýho úhlu ;-)
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    2.4.2011 12:05 imploder | skóre: 11
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Ty "čistící" utěrky jsem zkoušel, zůstává po tom LCD zaprasené. Musí se to pak vzít ještě čistým hadříkem a vodou. Taky je už mám dlouho, takže vlhké nejsou (musím je navlhčit vodou) a nejsou ani měkké. Tobě se osvědčily?
    kotyz avatar 3.4.2011 11:45 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Já už je taky nepoužívam, teď mam sprej a utěrku z nějakýho spešl vlákna. Minulej tejden sem tim tak krásně vyčistil CRT monitor u kompu v obýváku jak se mi to ještě nikdy tak dobře nepovedlo a děcko už to zase poprskalo a ohmatalo pazourama. Učebnicovej příklad marnýho snažení. Je to taky něco od D-Cleanu a je to fakt dobrý, akorát ta utěrka se dost rychle zaprasí a musí se dát vyprat. Dobrý je nejdřív setřít prach takovym tim barevnym ohonem na tyči (nevim jak se to jmenuje) a pak teprve to vzít timhle přípravkem, výsledek je pak lepší. Ale to sem taky zjistil až teď nedavno. Byla to nějaká sada, ale už sem to nenašel nikde prodávat dohromady, ale myslim že ten sprej je tenhle a ten hadr tenhle.
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    3.4.2011 12:56 imploder | skóre: 11
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Dík za tip. „barevný ohon na tyči“? Napadá mě jedině mop :-)
    |🇵🇸 avatar 3.4.2011 14:39 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Taková ta odporná věc, která chytá prach na statickou elektřinu.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    kotyz avatar 3.4.2011 16:54 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Příloha:
    Asi se tomu řiká prachovka ...
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    3.4.2011 20:27 imploder | skóre: 11
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Aha, tohle. Tak to doma nemáme.
    |🇵🇸 avatar 3.4.2011 00:44 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Tak nějak, ale prach je tady občas fakt děs.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    3.4.2011 10:55 kralyk z abclinuxu | skóre: 29 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Mňága & Žďorp ;-)
    kotyz avatar 3.4.2011 11:51 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Njn, mam širokej záběr, od takovejch měkkejch věcí až po metal (s tim teprve začínam). Ale příště už tam do toho kulturáku na nic nepudu, protože to bylo hrozný, bylo tam asi 2x tolik lidí než se tam vešlo, takže když sem si šel pro nový pivo (5 minut prodírání se davem), tak sem se už zpátky nedostal. Ani sem o to moc neusiloval, protože tam na tom sále byl hic jako v sauně a nedalo se tam ani hejbat ani dejchat. Takže druhou půlku koncertu sem sledoval z chodby. Pak sem na nich byl ještě na pilsner festu a tam na nás pro změnu zase pršelo a asi čtvrt hodiny se vůbec nehrálo a měli instrumenty přikrytý igelitem. Asi sem moc náročnej :-D
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    3.4.2011 14:45 kralyk z abclinuxu | skóre: 29 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Voni (Mňága) byly aj na Masters, co jsem byl (2 roky zpět) ;-)
    Začínáš s metalem? Tak se hlavně nikoho neptej, co poslouchat, páč každej ti řekne, co je nejlepší a co jsou úplný sračky, a pokaždý to bude něco jinýho :-D
    Lepší zkusit všechno a zjistit, co vyhovuje...

    Nám chcalo kdysi když jsem byl na Walls of Jericho. Gatě sem měl totálně zabahněný. Ale roztomilej koncert to byl. Koukám, to kdosi natočil (lol, párkrát jsem se tam mihnul. A zrovna neprší, to bylo ještě předtim). Jinak tohle už je na mě skoro moc démonický, doma bych si to nepustil, ale na koncertě to je fajn...
    kotyz avatar 3.4.2011 11:54 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Schválně kdo uhádne co je na tom DVD co leží veprostřed ;-)
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    Shadow avatar 3.4.2011 13:27 Shadow | skóre: 25 | blog: Brainstorm
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Red Sonja?
    If we do not believe in freedom of speech for those we despise we do not believe in it at all.
    kotyz avatar 3.4.2011 16:56 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Jo, trefa. Ale proti Conanovi je to pěkná sračka.
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    3.4.2011 14:46 kralyk z abclinuxu | skóre: 29 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    To dvd nevim, ale ty utírací ubrousky vlevo dále, ty taky radši ani nechci vědět, na co máš :p :-D
    |🇵🇸 avatar 3.4.2011 17:07 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Fůj!
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    kotyz avatar 3.4.2011 18:23 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Vlevo dole žádný nejsou, jestli myslíš vpravo, to je obyčejnej šnuptychl, alias kapesník a do toho se smrká. V tomhle případě byl čistej a nepoužitej.
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    kotyz avatar 3.4.2011 18:24 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Real desktop
    Co tě to hned nenapadá :-D
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.