abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    včera 21:44 | IT novinky

    Oficiální český státní eshop s elektronickými dálničními známkami nově najdete na edalnice.gov.cz. Doména gov.cz jasně potvrzuje, že jste na oficiálním státním webu [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    včera 14:22 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 4.8.0 interaktivního shellu fish (friendly interactive shell, Wikipedie). Přehled novinek v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    včera 12:00 | Nová verze

    Byl aktualizován seznam 500 nejvýkonnějších superpočítačů na světě TOP500. Nejvýkonnějším superpočítačem se nově stal čínský LineShine v Národním superpočítačovém centru v Šen-čenu (NSCS) s výkonem 2,198 exaFLOPS. Z prvního místa sesadil americký superpočítač El Capitan s výkonem 1,809 exaFLOPS. Nejvýkonnější český počítač C24 klesl na 215 místo. Karolina, GPU partition klesla na 249. místo a Karolina, CPU partition na 475. místo.

    … více »
    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    23.6. 21:00 | IT novinky

    Zemřel průkopník videoherní hudby Bobby Prince (Wikipedie). Složil hudbu pro hry Wolfenstein 3D, Doom, Doom II, Duke Nukem II a Duke Nukem 3D.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 5
    23.6. 15:55 | IT novinky

    Počítačová hra Operace Flashpoint (Arma: Cold War Assault) od společnosti Bohemia Interactive slaví 25 let. Při této příležitosti bylo publikováno bezplatné hratelné Arma: Cold War Assault Remastered Demo a na GitHubu byly zveřejněny zdrojové kódy.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    23.6. 12:22 | IT novinky

    Na trh v České republice přichází HP EliteBoard G1a. Jde o plnohodnotný AI počítač integrovaný přímo do těla klávesnice, tedy zařízení, které na první pohled vypadá jako minimalistická klávesnice, ale ve skutečnosti nahrazuje klasickou počítačovou jednotku.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 17
    23.6. 10:55 | Nová verze

    V lednu bylo oznámeno, že desktopové prostředí Xfce bude mít vlastní kompozitor pro Wayland s názvem xfwl4. O víkendu byla vydána první preview verze.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    22.6. 23:44 | Nová verze

    Minulý týden byl oficiálně vydán Android 17. Detaily na blogu a stránkách věnovaných vývojářům.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 7
    22.6. 20:00 | IT novinky

    Dnes jde do prodeje zařízení Steam Machine. Steam Machine 512 GB za 1 039 EUR a Steam Machine 2 TB za 1 359 EUR. Do čtvrtka 25. června do 19:00 se lze zapsat na seznamy. Ty budou jednorázově náhodně slosovány, čímž bude určeno pořadí rezervací a čekacích listin.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 20
    22.6. 14:44 | Nová verze

    Vývojáři OpenMW (Wikipedie) oznámili vydání verze 0.51.0 této svobodné implementace enginu pro hru The Elder Scrolls III: Morrowind. Přehled novinek v oznámení o vydání a také na YouTube a PeerTube.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (16%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (2%)
     (16%)
     (26%)
    Celkem 1978 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník


    Dotaz: Co mi to chodí domů za kraviny?

    6.7.2006 23:26 Alois
    Co mi to chodí domů za kraviny?
    Přečteno: 162×
    Možná je můj dotaz či podmět zbytečný, ale dnes mi mezi poznámkami z diskuze chodí s tohoto serveru nějaký pozvánky na kasína! Chápu nějakej vtipálek nebo tak něco, ale je to pěkně na P _ _ _ !

    Odpovědi

    kozzi avatar 6.7.2006 23:27 kozzi | skóre: 55 | blog: vse_o_vsem | Pacman (Bratrušov)
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Co mi to chodí domů za kraviny?
    jo tak to si vypnis ledovani diskuze. vypadato ze ti to pekne za s...e mail
    Linux je jako mušketýři "jeden za všechny, všichni za jednoho"
    David Watzke avatar 6.7.2006 23:28 David Watzke | skóre: 74 | blog: Blog... | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Co mi to chodí domů za kraviny?
    Vtipálek to není, je to bot :-)
    “Being honest may not get you a lot of friends but it’ll always get you the right ones” ―John Lennon
    6.7.2006 23:30 VícNežNic | skóre: 42 | blog: Spáleniště | Ne dost daleko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Co mi to chodí domů za kraviny?
    Spammeři útočí, s tím my nic nenaděláme. Než to někdo spraví, doporučuji uklidnit se u čtení tohoto.
    Copak toho není dost?
    7.7.2006 07:58 alium | skóre: 38 | blog: Category 1100
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Co mi to chodí domů za kraviny?
    jedna se ospamovaciho boota, nektere diskuzebyly zasazeny a jsou zamceny. Staci, kdyz si ty emaily smazes!
    7.7.2006 12:02 Petr Šobáň | skóre: 80 | blog: soban | Olomouc
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Co mi to chodí domů za kraviny?
    A jak to funguje ?

    To jako nějakej robot se snaží připisovat příspěvky do diskuzí aby se rozesílaly těm co mají nastavené odebírání ?
    7.7.2006 12:21 Leoš Literák | skóre: 74 | blog: LL | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Co mi to chodí domů za kraviny?
    Uplne jednoduse. Prochazi vsechny servery a hleda formulare. Do textarea nastrka reklamy, ostatni policka nahodne vyplni a zkusi odeslat. Doufa, ze timto zpusobem si zlepsi page rank svych stranek a to mu prinese vice penez.
    Zakladatel tohoto portálu. Twitter, LinkedIn, blog, StackOverflow
    7.7.2006 12:29 Petr Šobáň | skóre: 80 | blog: soban | Olomouc
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Co mi to chodí domů za kraviny?
    A nebylo by potom možné zařídit aby ti co nejsou přihlášení musely opsat heslo z obrázku do políčka při odesílání ?
    7.7.2006 12:42 fakenickname | skóre: 42 | blog: fakeblog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Co mi to chodí domů za kraviny?
    Já jsem pro
    David Watzke avatar 7.7.2006 12:46 David Watzke | skóre: 74 | blog: Blog... | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Co mi to chodí domů za kraviny?
    No, já jsem pro, aby museli :-)

    To už by jen tak nějakej spambot neobešel.
    “Being honest may not get you a lot of friends but it’ll always get you the right ones” ―John Lennon
    7.7.2006 21:49 jarda | skóre: 22 | blog: nadoraz | Chomutov
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Co mi to chodí domů za kraviny?
    Vidím Davide, že jsi dobrý i v češtině a za rok bude jedna z mých nejrychlejších spermií maturovat, možná bys trhnul slušné prachy na doučování :-)
    Připíjím na krásu našich koní a rychlost našich žen.
    7.7.2006 12:50 ...... | skóre: 41 | blog: ...
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Co mi to chodí domů za kraviny?
    Taky řešení. Jsem pro.
    7.7.2006 12:31 ...... | skóre: 41 | blog: ...
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Co mi to chodí domů za kraviny?
    No a proto jsem byl už od začátku pro to, aby se každý přispívající se uživatel registroval. Myslím, že by to tomu spambotovi značně znepříjemnilo seberealizaci, nemyslíš?

    Ubylo by tu taky "výkřiků do tmy" . Beztak plnohodnotně odpovídají většinou jen registrovaní uživatelé, ostatní jen vyvolávají flame, nebo píšou příspěvky s nulovou informační hodnotou.
    7.7.2006 12:42 fakenickname | skóre: 42 | blog: fakeblog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Co mi to chodí domů za kraviny?
    Registrace by se hodila. Ale tím by se portál zbytečně uzavřel. Přijde mi, že dnes na internetu je potřeba se kvůli spamu registrovat úplně všude.
    7.7.2006 21:39 _
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Co mi to chodí domů za kraviny?
    jo a kvuli tomu, ze uz jsou zamceny i ankety na prihlaseni sem chodim cim dal tim min casteji
    7.7.2006 23:34 Pavel1 | skóre: 33
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Co mi to chodí domů za kraviny?
    To nevadí, že sem chodíš cim dal tim min casteji (anonyme) :-) . Mně spíš vadí se prokousávat spamem. Já bych proti uzavření nebyl, nebo alespoň pro "zkomplikování" odeslání příspěvku nepřihlášeného uživatele.

    S přihlašováním sem nemám problém, žádné jméno ani heslo nezadávám. Ábíčko prohlížím stále na jednom PC v Firefoxu, který si přihlášení pamatuje ;-) .
    7.7.2006 12:45 Martin
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Co mi to chodí domů za kraviny?
    Tak to rozhodne nie! Na ABC chodím pravidelne a už som v diskusii mnohokrát odpovedal ale rozhodne sa kôli tomu neplánujem registrovať. Nemám potrebu si pamätať ďalšie meno a heslo. Keby som to robil na každom servri tak mám hlavu jak melón.

    Takže si myslím, že zavedením registrácie by klesol počet príspevkov do diskusie a mnohí ľudia by sa svojej odpovede nedočkali.
    7.7.2006 13:42 Leoš Literák | skóre: 74 | blog: LL | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Co mi to chodí domů za kraviny?
    Anonymni komentare jsme ponechali jen u diskusi ve foru, kde se resi problemy. Presto uz jsem zazil nenavistne komentare, proc je nutne se prihlasovat, kdyz chce nekdo komentovat zpravicku. Neplanujeme v teto oblasti zadne zmeny.
    Zakladatel tohoto portálu. Twitter, LinkedIn, blog, StackOverflow
    7.7.2006 20:19 Dejv | skóre: 37 | blog: Jak ten blog nazvat ... ? | Ostrava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Co mi to chodí domů za kraviny?
    A co takhle treba sledovani diskuse, ale posilat jen prispevky registrovanych uzivatelu, slo by to udelat?
    Pevně věřím, že zkušenější uživatelé mě s mými nápady usměrní a pošlou tam, kam tyto nápady patří...
    tomboytom-deviant avatar 7.7.2006 12:15 tomboytom-deviant | skóre: 7 | blog: lojdovo | .com
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Co mi to chodí domů za kraviny?
    Mně by taky zajímalo,jak to funguje, jako ryze technicky mi to přijde docela zajímavý, tak to někdo prosím můžete vysvětlit aj méně rychlejším jedincům, jako jsem já... :) Ale ten člověk, co za tím stojí je pěknej MRZÁK!!!! :(
    7.7.2006 12:35 Käyttäjä 11133 | skóre: 58 | blog: Ajattelee menneisyyttä
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Co mi to chodí domů za kraviny?
    7.7.2006 12:54 Alois
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Co mi to chodí domů za kraviny?
    Jak rozlousknout oříšek jménem internetová kriminalita zatím nikdo nevyřešil, ale opatření pár asi bude. Já si ty e-maily samozřejmně promažu, to je mi jedno ale kdyby to bylo každej den, tak by se asi neradoval opravdu nikdo.

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.