abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 13:44 | Komunita

    Bylo spuštěno hlasování o přednáškách a workshopech pro letošní Installfest, jenž proběhne o víkendu 28. a 29. března v Praze na Karlově náměstí 13.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    dnes 04:33 | Nová verze

    Byla vydána (Mastodon, 𝕏) třetí RC verze GIMPu 3.2. Přehled novinek v oznámení o vydání. Podrobně v souboru NEWS na GitLabu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 21:44 | IT novinky

    Apple představil iPhone 17e a iPad Air s čipem M4.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 11
    včera 21:11 | Zajímavý software

    Byla vydána verze 1.0 editoru kódů Gram. Jedná se o fork editoru Zed bez telemetrie a umělé inteligence.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 20:33 | IT novinky

    Byla oznámena spolupráce GrapheneOS s Motorolou. Podrobnosti v tiskové zprávě. GrapheneOS (Wikpedie) je varianta Androidu zaměřující se na bezpečnost a soukromí.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 02:22 | Nová verze

    Armbian, tj. linuxová distribuce založená na Debianu a Ubuntu optimalizovaná pro jednodeskové počítače na platformě ARM a RISC-V, ke stažení ale také pro Intel a AMD, byl vydán ve verzi 26.2.1. Přehled novinek v Changelogu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 02:11 | Komunita

    Volí se dvě místa v Radě openSUSE. Seznamte se se čtyřmi kandidáty. Členové projektu openSUSE mohou hlasovat od 1. do 8. března. Výsledky budou oznámeny 9. března.

    lkocman | Komentářů: 3
    1.3. 19:22 | IT novinky

    Společnost OpenAI uzavřela dohodu s americkým ministerstvem obrany o poskytování technologií umělé inteligence (AI) pro utajované sítě americké armády. Firma to oznámila několik hodin poté, co prezident Donald Trump nařídil vládě, aby přestala využívat služby společnosti Anthropic.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 13
    1.3. 13:33 | IT novinky

    Technologická společnost Anthropic v noci na dnešek oznámila, že se obrátí na soud kvůli rozhodnutí ministerstva obrany označit ji za bezpečnostní riziko dodavatelského řetězce poté, co nevyhověla jeho požadavkům týkajícím se používání umělé inteligence (AI). Prezident Donald Trump krátce před tím uvedl, že nařídil federálním úřadům postupně ukončit využívání jejích AI technologií. Spor mezi firmou vyvíjející chatbot Claude a

    … více »
    Ladislav Hagara | Komentářů: 18
    28.2. 15:44 | Upozornění

    Zemřel Rob Grant, spolutvůrce kultovního sci-fi seriálu Červený trpaslík.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 8
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (17%)
     (7%)
     (0%)
     (12%)
     (27%)
     (2%)
     (5%)
     (2%)
     (13%)
     (26%)
    Celkem 1000 hlasů
     Komentářů: 25, poslední 3.2. 19:50
    Rozcestník

    Pololetní nabídka od GoodOffer: nejlepší nákup softwaru právě teď!

    5. 7. 2019 | Reklama | Reklama | 1818×

    Nabídka od GoodOffer v pololetí: Až 30 % slevy na software a bonus na nový antivirus/bezpečnost – pro Windows, Mac a další zařízení!

    Pokud jste čekali na cenové úlevy, máme pro vás dobré zprávy! GoodOffer24 právě odstartovala svoji pololetní nabídku s až 24% slevami na software od Microsoftu a také zcela nový brand v našem obchodě – sleva i na veškerý antivirový a další bezpečnostní software!

    Tyto časově omezené nabídky budou v platnosti následující dva týdny. Takže pokud plánujete aktualizovat váš software pro osobní počítače, neměli byste zmeškat tuto příležitost, která se nebude opakovat.

    GoodOffer24

    Velké slevy na software – až 25 % dolů!

    Zvolili jsme některé produkty, na které můžete použít slevový kód „Anite25“ – a automaticky získáte zvláštní 25% slevu!

    Podívejme se na ceny po uplatnění vašeho kódu:

    A s kódem „Anite30“ získáte navíc zvláštní slevu na produkty s Microsoft Office 2019:

    GoodOffer24

    Nejlepší nabídka na Antivirus & Security Software!

    Portál GoodOffer24 škáluje svůj obchod, a právě ve svém katalogu představil nový soubor antivirové ochrany a dalších bezpečnostních produktů. Potěšte se z exkluzivní zaváděcí slevy – a ušetřete až 30 % s kódem „Anite30“:

    Bezpečnější nakupování online a spojení s bankou, teď s antivirovým a bezpečnostním softwarem z nabídky Goodoffer24.com s pololetní slevou!

    Proč GoodOffer24?

    GoodOffer24 je rychle rostoucí platforma prodávající softwarové licence, herní klíče, hrací karty – a teď už i antivirový a bezpečnostní software – to vše za skvělé ceny a s rychlou dodávkou přes e-mail. S delší než desetiletou zkušeností a skvělou uživatelskou zpětnou vazbou. Můžete si zkontrolovat na stránkách Trustpilot, GoodOffer24 pokračuje v rozšiřování svého obchodování po celém světě.

    Snadný nákup, snadná platba!

    Nakupování na GooOffer24 je tak snadné, jak vypadá! Krátce po platbě obdržíte e-mail s vaším produktovým klíčem – bez dnů čekání! V případě, že máte nějaké dotazy, náš zákaznický servis vám poskytne rychlou a extenzivní podporu jakou potřebujete.

    Poznámka: Platby přes PayPal jsou možné – a doporučené pro vyšší bezpečnost.

    Více informací na stránce: www.GoodOffer24.com

    E-mail na zákaznický servis: info@goodoffer24.com

    Nástroje: Tisk bez diskuse

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.