Jak si zobrazit pomocí Chrome a na Chromiu založených webových prohlížečích stránky s neplatným certifikátem? Stačí napsat thisisunsafe.
V repozitáři AUR (Arch User Repository) linuxové distribuce Arch Linux byly nalezeny a odstraněny tři balíčky s malwarem. Jedná se o librewolf-fix-bin, firefox-patch-bin a zen-browser-patched-bin.
Dle plánu by Debian 13 s kódovým názvem Trixie měl vyjít v sobotu 9. srpna.
Vývoj linuxové distribuce Clear Linux (Wikipedie) vyvíjené společností Intel a optimalizováné pro jejich procesory byl oficiálně ukončen.
Byl publikován aktuální přehled vývoje renderovacího jádra webového prohlížeče Servo (Wikipedie).
V programovacím jazyce Go naprogramovaná webová aplikace pro spolupráci na zdrojových kódech pomocí gitu Forgejo byla vydána ve verzi 12.0 (Mastodon). Forgejo je fork Gitei.
Nová čísla časopisů od nakladatelství Raspberry Pi zdarma ke čtení: Raspberry Pi Official Magazine 155 (pdf) a Hello World 27 (pdf).
Hyprland, tj. kompozitor pro Wayland zaměřený na dláždění okny a zároveň grafické efekty, byl vydán ve verzi 0.50.0. Podrobný přehled novinek na GitHubu.
Patrick Volkerding oznámil před dvaatřiceti lety vydání Slackware Linuxu 1.00. Slackware Linux byl tenkrát k dispozici na 3,5 palcových disketách. Základní systém byl na 13 disketách. Kdo chtěl grafiku, potřeboval dalších 11 disket. Slackware Linux 1.00 byl postaven na Linuxu .99pl11 Alpha, libc 4.4.1, g++ 2.4.5 a XFree86 1.3.
Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) jako první orgán státní správy v Česku spustilo takzvaný „bug bounty“ program pro odhalování bezpečnostních rizik a zranitelných míst ve svých informačních systémech. Za nalezení kritické zranitelnosti nabízí veřejnosti odměnu 1000 eur, v případě vysoké závažnosti je to 500 eur. Program se inspiruje přístupy běžnými v komerčním sektoru nebo ve veřejné sféře v zahraničí.
X-Spam-Checker-Version: SpamAssassin 3.1.7-deb (2006-10-05) on xentium.xentium
X-Spam-Level: * X-Spam-Status: No, score=1.8 required=2.0 tests=NO_REAL_NAME, RCVD_NUMERIC_HELO autolearn=no version=3.1.7-deb
to je dle jednoho how-to vporadku
Mno a ted potrebuji aby spamassassin pokud pozna spam, tak aby NECO vytvorilo novou slozku u toho usera s nazvem SPAM a hazelo to do ni.
to NECO jsem pochopil ma byt maildrop (ted to v postfixu dela sluzba jmenem virtual - kdyztak me opravte, ale takto jsem to pochopil)
dotazy:
takze jedina moznost je nainstalovat si maildrop? (ten virtual nestaci?) pokud je potreba maildrop tak jaky?
- mam debian amd64 a jak je znamo tak maildrop s mysql do toho jde nacpat jen s velikymy obtizemi - nebo staci maildrop bez mysql? - toto vazne resim uz silene dlouho a precetl jsem hafo navodu atp - jsem odkazany vetsinou na cestinu, ale i tak jsem to poradne nepochopil.... (nasel jsem na google how-to na maildrop, pak na maildrop s mysql, pak courier-maildrop, pak 2.0.2. pak 2.0.3......)
Dekuji
kryten:/etc# cat maildroprc if (/^X-Spam-Flag: *YES/) { exception { to "$HOME/$DEFAULT/.Spam/" } } else { exception { to "$HOME/$DEFAULT" } } kryten:/etc#v postfixu mam jako transport nastaven maildrop a pokud se dobre pomatuji, tak konfiguraci pro pristup k MySQL bere maildrop z /etc/courier/authmysqlrc Adresar ".Spam" vytvarim skriptem pri zalozeni noveho uzivatele, ale sel by vytvaret pripsanim par radku v maildroprc.
With courier-authlib it is possible to use the maildrop (not courier-maildrop) package from Etch without any patching.tzn. pouzit maildrop, nikoliv courier-maildrop. zbytek viz dokumentace k maildrop-u
Tiskni
Sdílej: