abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 02:11 | Pozvánky

    Připojte se ve středu 30. 10. 2024 od 10:00 do 12:00 na náš webinář "Řízení přístupu do PostgreSQL prostřednictvím externího autentizačního providera" (registrace zdarma) a naučte se, jak nastavit ověřování pomocí GSSAPI pro bezpečný přístup k databázím (Microsoft Active Directory nebo FreeIPA). Záznam předchozího webináře "Co je nového v PostgreSQL 17" můžete zhlédnout zde.

    … více »
    Heřmi | Komentářů: 0
    včera 21:33 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 0.55 open source počítačové hry Unvanquished (Wikipedie), forku počítačové hry Tremulous. Instalovat ji lze také z Flathubu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 14:22 | IT novinky

    Dle plánu bylo dnes vydáno Factorio 2.0 a Factorio: Space Age, tj. aktualizace 2.0 počítačové hry Factorio (Wikipedie) oficiálně běžící také na Linuxu a velké vesmírní rozšíření Factorio: Space Age.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 10:33 | Pozvánky

    Byl zveřejněn průběžně aktualizovaný program konference OpenAlt 2024 o otevřeném softwaru a datech, IT bezpečnosti, DIY a IoT. Konference proběhne o víkendu 2. a 3. listopadu v prostorách FIT VUT v Brně. Vstup je zdarma.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 07:00 | Komunita

    Ubuntu oslavilo 20 let. První Ubuntu 4.10 s kódovým názvem Warty Warthog bylo vydáno 20. října 2004.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    20.10. 04:44 | Nová verze

    Vizuální programovací jazyk MicroBlocks určený pro programování mikropočítačů jako micro:bit pomoci bloků byl vydán v nové verzi 2.0. MicroBlocks je inspirovaný Scratchem.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    18.10. 22:44 | IT novinky

    Mapy.cz zavádí placenou verzi Premium (𝕏). Cena předplatného bude zveřejněna v další verzi aplikace (𝕏). Aplikace i web budou dál fungovat zdarma. Mění se způsob ukládání offline map. Nově bude možné bezplatně uložit offline mapu pouze jednoho státu (𝕏).

    Ladislav Hagara | Komentářů: 33
    18.10. 11:44 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 8.10 multiplatformní digitální pracovní stanice pro práci s audiem (DAW) Ardour. Pravděpodobně poslední osmičková verze. V průběhu několika měsíců by měla vyjít verze 9.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    18.10. 04:22 | Pozvánky

    O víkendu 19. a 20. října lze na brněnském výstavišti v pavilonu A1 navštívit s jednou vstupenkou dvě akce: Maker Faire Brno, "festival plný workshopů, interaktivních činností a především nadšených a zvídavých lidí", a GameDev Connect, "akci určenou pro všechny současné a hlavně budoucí herní vývojáře, kteří touží proniknout do jednoho z nejúžasnějších průmyslů na světě".

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    18.10. 00:33 | Nová verze

    Asterisk (Wikipedie), svobodná softwarová implementace telefonní ústředny (PBX), byl vydán ve verzi 22.0.0. Přehled novinek v této nové major verzi v oznámení na webu a na GitHubu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    Rozcestník
    Nástroje

    Zbytky R61 k mání

    Typ: prodej
    Cena: co kdo dá
    Autor: vencour | Praha+západní Čechy
    Kontakt: mail v blogu
    Vloženo: 17.3.2013 12:58
    Přečteno: 504×
    Přenechám chcíplý Thinkpad R61, odešla na něm podle všeho grafika (Nvidia Quatro). Aneb jsou v tom 4GB RAM, mechanika, jakž takž zachovalé šasi. Bez pevného disku. Cena symbolická, kdo co nabídne.

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    Komentáře

    Vložit další komentář

    18.3.2013 02:13 MartinK
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    Co je v tom za LCD?
    vencour avatar 18.3.2013 09:56 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    Mělo to rozlišení 1680x1050. Podle všeho TFT.
    Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.
    19.3.2013 09:48 MartinK
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    15 nebo 14? Pokud 14, tak bych o něj měl zájem, co za něj budeš chtít?
    vencour avatar 19.3.2013 09:58 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.
    herne the hunter avatar 18.3.2013 06:52 herne the hunter | skóre: 10 | tor lara
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    Zdar, v jakym stavu je klavesnice? Ma hodne osoupany tlacitka? Pokud ne, tak bych o ni mel zajem. Plus navrch jeste asi o adapter. Napis, co bys za to chtel…
    i am herne the hunter and you are a leaf driven by the wind.
    vencour avatar 18.3.2013 09:59 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    Adaptér by byl (měl jsem dva, o jednom vim určitě), klávesnice ... to je subjektivní, přišla mi lepší než teď ta na Thinkpadu Edge.
    Ad cena ... kdyby to bylo osobní předání, tak co kdybys to bral jako motivaci, abys pro AbcL něco napsal? Stačí slib ... takhle by z toho mohli mít prospěch všichni ... ?
    Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.
    herne the hunter avatar 18.3.2013 18:26 herne the hunter | skóre: 10 | tor lara
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    Hm, tak to asi nevyjde… Ne ze bych nechtel, ale nejsem bohuzel v nicem dostatecne erudovanej, abych zvladnul sepsat clanek, kterej by za neco stal.

    Jediny, o cem neco trochu vim, je vim :) Ale ani to neni zadna slava a po tom, co se mu na rootu venoval p.Tisnovsky by to stejne bylo jen mlaceni prazdny slamy :(
    i am herne the hunter and you are a leaf driven by the wind.
    vencour avatar 18.3.2013 18:34 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    Hele, když už ... taky jsem napsal dva články ne extra odborné a o linuxu. Líbilo by se mi, kdybys udělal něco pro ostatní, to je celé, něco co má smysl. Já napsal články dva, druhej jsem psal půl roku hrubýho času. Teď se taky s něčim patlam a taky to zabere nějakej čas, než to bude.

    Co Ty na to?
    Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.
    vencour avatar 18.3.2013 21:41 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    Když to vezmu podle ceníku ... napájení 90W cca 1k, paměti 2x2GB cca 1600. Klávesnice tuším do 1k Kč. Dvd neodhadnu ... Sám jsem dostal dvd-mechaniku za asi 200Kč. Takže proč bych měl brát někoho na hůl, i tyhle komponenty udělaj nekomu radost. Tečka.
    Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.
    19.3.2013 15:25 Avogadrus
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    Čtečka otisků prstů ti pod linuxem fungovala? Podle tuto by snad měla.
    19.3.2013 16:59 petr švestka
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    měl bych velký zájem o notes jako celek. dám 500 + poštovné petr, brno

    ps@odbornici.cz

    vencour avatar 19.3.2013 17:03 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    Tak se dohodněte, kdo to chce ... tak na 60% bych mohl být v sobotu 23.3. 11-13 okolo Air Café v Brně ... když tak aktualizuju účast.

    Co je to celek? Jedno napájení a noťas bez disku? Vzhledem k tomu, že se toho fakt chci zbavit, tak proč ne ...jak jsem uvedl cenu tabulkovou výše a komentoval cenu, tak i tahle nabídka je pro zajímavá.
    Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.
    19.3.2013 17:07 nereknutito
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    4GB sodimm ddr3 stoji okolo 500, tak nevim kdes vzal tak vysoky penize :) ddr2 se daj sehnat okolo 500 2gb ;)
    19.3.2013 17:11 petr švestka
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    mě jde hlavně o větráček, ten můj chrčí, občas to kvůli němu nenajede. jsem z Brna, klidně to rozeberu na prvočinitele, a ostatní věci rozešlu dalším lidem jen za poštovné (dělal jsem servis NTB, takže rozebrat to umím). kdybych si z toho měl nechat jen větráček, dám za něj 100,-
    vencour avatar 19.3.2013 17:39 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    Ok, koukal jsem na nějaký Kingstony (viz 4GB DDR2 667MHz. Jestli jde o větrák na cpu, tušim, že jsem za originál na r51e (nebo tenhle r61?) dal drobet víc.

    Fajn, v principu domluveno. Chci se toho zbavit a baví mne, co má smysl = snad se v tom nemusim dál nimrat.
    Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.
    19.3.2013 17:40 petr švestka
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    Dobře, pokud je větrák OK (nechrčí), dám i víc. Písni pak do mailu přesně kde a kdy v Brně.

    ps@odbornici.cz
    vencour avatar 19.3.2013 17:46 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání

    Pokud budu v sobotu v Brně, tak předpokládám, že do Air Café zajdu. Trefíš tam? Je to kousek od Hlaváku.

    Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.
    19.3.2013 17:49 petr švestka
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    Jasně, na Zelňáku. Já budu určitě mimo Brno na zabijačce, ale pošlu místo sebe zodpovědného kolegu. Do mailu jsem ti poslal kontakt na sebe.
    vencour avatar 19.3.2013 18:03 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    Ok. Chcíp mi někdy v březnu 2012, pamatuju, že byl tichý. Takže snad je pořád ok.
    Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.
    vencour avatar 23.3.2013 17:54 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    Noťas předaný ... teoreticky mam sám jedno napájení k dispozici ...
    Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.
    25.3.2013 10:15 petr švestka
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    větráček jede jak má, je můj, nedám! :)

    tudíž z funkčních věcí (já to netestoval), ale dle původního majitele: -displej 1680*1050, vypadá fyzicky OK, žádné škrábance, včetně plastů okolo, bez prasklin, panty OK -klávesnice velmi zachovalá, CZ -DVD mechanika -802.11 abgn miniPCI express od Intelu -bluetooth mPCI express karta -spodní plast s touchpadem asi OK -horní plast s čudlíky audio/power je vlevo nahoře prasklý, funčně asi OK -MB dle původního majitele KO -baterie, dá cca hodinu

    pošlu na dobírku nabo v Brně hotově

    25.3.2013 10:39 Rada | skóre: 14
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    Ahoj,

    měl bych zájem o displej. Co bys za něj chtěl?

    Můžu se pro něj zastavit v Brně.
    25.3.2013 13:35 petr švestka
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    ps@odbornici.cz, domluvime se ...
    vencour avatar 25.3.2013 15:24 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    On tam byl problém s grafickým výstupem ... po zapnutí "to" jen několikrát zapípalo a LCD černé ... konzultoval jsem s Českým servisem, odkud jsem bral náhradní díly (jeden vnitřní horní kryt a právě větráček) a bylo to na výměnu celé desky = cca 8-10k Kč. Ohledně displeje ... to je kámen úrazu, byl docela vysvícený, i když jsem ho používal na cca 40-60% jasu ... proto jsem nešel do nové desky, netrouf jsem si odhadnout, jak dlouho vydrží ... Baterie (9 článků) měla před rokem kapacitu cca 50Wh z designovaných 88Wh ... rok nebyla v provozu, neodhadnu, co to s ní udělá.
    Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.
    4.4.2013 12:06 petr
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Zbytky R61 k mání
    větráček jede jak novej :) zbytky ... displej, klávesnice, ... kdo chce?

    Založit nové vláknoNahoru

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.