abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    včera 23:55 | Zajímavý software

    Emacs na stříhání videa? Klidně.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    včera 15:55 | Nová verze

    Byl vydán Mozilla Firefox 142.0. Přehled novinek v poznámkách k vydání a poznámkách k vydání pro vývojáře. Řešeny jsou rovněž bezpečnostní chyby. Nový Firefox 142 je již k dispozici také na Flathubu a Snapcraftu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 13:22 | Zajímavý článek

    Python Developers Survey 2024, výsledky průzkumu mezi vývojáři v Pythonu organizovaném Python Software Foundation ve spolupráci se společností JetBrains v říjnu a listopadu loňského roku. Zúčastnilo se 30 tisíc vývojářů z 200 zemí. Linux používá 59 % z nich.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 04:00 | Zajímavý článek

    Farid Abdelnour se v příspěvku na blogu rozepsal o novinkám v nejnovější verzi 25.08.0 editoru videa Kdenlive (Wikipedie). Ke stažení také na Flathubu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    včera 01:55 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 2.51.0 distribuovaného systému správy verzí Git. Přispělo 91 vývojářů, z toho 21 nových. Přehled novinek v příspěvku na blogu GitHubu a v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    včera 01:33 | Zajímavý článek

    Po roce bylo vydáno nové číslo magazínu Phrack: Phrack 72.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    18.8. 19:33 | Pozvánky

    OpenSSL Corporation zve na den otevřených dveří ve středu 20. srpna v Brně a konferenci OpenSSL od 7. do 9. října v Praze.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    18.8. 19:22 | Komunita

    Konference LinuxDays 2025 proběhne o víkendu 4. a 5. října v Praze. Konference OpenAlt 2025 o víkendu 1. a 2. listopadu v Brně. Blíží se konec přihlašování přednášek. Přihlaste svou přednášku (LinuxDays do 31. srpna a OpenAlt do 3. října) nebo doporučte konference známým.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    18.8. 12:22 | IT novinky

    Raspberry Pi Touch Display 2 je nově vedle 7palcové k dispozici také v 5palcové variantě. Rozlišení stejné 720 × 1280 pixelů. Cena 40 dolarů.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    18.8. 04:44 | IT novinky

    Telnet a ssh klient PuTTY postupně přechází na novou doménu putty.software.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 5
    Pro otevření více webových stránek ve webovém prohlížečí používám
     (77%)
     (9%)
     (9%)
     (0%)
     (5%)
     (0%)
    Celkem 22 hlasů
     Komentářů: 4, poslední včera 16:48
    Rozcestník

    Dotaz: ADSL router ZYXELL P-600 a Open VPN

    13.1.2011 15:15 Pavel
    ADSL router ZYXELL P-600 a Open VPN
    Přečteno: 406×
    Ahoj, mám problém s připojením více klientů k open vpn serveru přes ADSL router ZYXELL P-600 (přípojení k internetu přes T-mobile). Open VPN server jsem odzkoušel na jiné síti a fungoval i pro více klientů přihlášených najednou. Nyní je realizováno připojení přes T-mobile, pak je ADSL router ZYXELL P-600 a zaním spuštěn open vpn server (jako součást Endian Firewall Community release 2.4.1). Připojit z venku se to podaří pouze z jednoho klienta a další už se nepřipojí. Předpokládám, že je buď problém ve špatném nastavení ADSL routeru ZYXELL P-600(ale jeden klient se připojí a po restartu serveru se zase připojí pouze jeden klient), anebo tento ADSL router více klientů z nějakého důvodu nepropustí? Znáte někdo odpověď nebo radu jak postupovat?

    Odpovědi

    Bedňa avatar 20.1.2011 08:14 Bedňa | skóre: 34 | blog: Žumpa | Horňany
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ADSL router ZYXELL P-600 a Open VPN
    Neviem to na 100%, ale tam je navolená práve takáto bezpečnostná politika, že sa pripojí len jeden klient. Možno by sa to dalo nastaviť cez telnet, vyskúšaj, aké su tam možnosti.
    KERNEL ULTRAS video channel >>>

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.