Programovací jazyk HTML.
Podpora TORu v Debianu 11 Bullseye a 10 Buster byla ukončena. Doporučuje se přechod na Debian 12 Bookworm.
Příkaz "opakuj donekonečna" je nově v rozporu s podmínkami používání ChatGPT. Příkaz vedl k prozrazení trénovacích dat [/.].
GNU Project Debugger aneb GDB byl vydán ve verzi 14.1. Podrobný přehled novinek v souboru NEWS. Vypíchnout lze podporu NO_COLOR a Debugger Adapter Protocol (DAP).
Byla vydána verze 5.0 webového aplikačního frameworku napsaného v Pythonu Django (Wikipedie). Přehled novinek v poznámkách k vydání.
TuxClocker je Qt GUI nástroj pro monitorování a nastavování (přetaktovávání) hardwaru na Linuxu. Aktuální verze je 1.4.0. Z novinek lze vypíchnout monitorování využití AMD a NVIDIA VRAM nebo sledování spotřeby energie procesorů AMD a Intel.
O víkendu (15:00 až 23:00) probíhá EmacsConf 2023, tj. online konference vývojářů a uživatelů editoru GNU Emacs. Sledovat ji lze na stránkách konference. Záznamy jsou k dispozici přímo z programu.
Na čem aktuálně pracují vývojáři GNOME a KDE? Pravidelný přehled novinek i s náhledy aplikací v Týden v GNOME a Týden v KDE.
Organizace Apache Software Foundation (ASF) vydala verzi 20 integrovaného vývojového prostředí a vývojové platformy napsané v Javě NetBeans (Wikipedie). Přehled novinek na GitHubu. Instalovat lze také ze Snapcraftu a Flathubu.
Desktopové prostředí Cinnamon, vyvíjené primárně pro distribuci Linux Mint, dospělo do verze 6.0. Seznam změn obsahuje především menší opravy a v říjnovém přehledu novinek v Mintu avizovanou experimentální podporu Waylandu.
Zdravím, mám mailserver podle návodu na howtoforge a funguje mi všechno co jsem potřeboval.
Server identifikuje 98% spamu a označí ho příznakem a do předmětu vkládá ***SPAM***, toho pak využívám
v Thunderbirdu a zprávy automaticky třídím do koše, na webmailu mám místo Squirellu Roundcube, který umí taky třídit. Potud dobrý.
Teď jsem si ale koupil telefon s androidem, který používám i pro čtení pošty přes IMAP, ale bohužel jsem nenašel žádnou vhodnou mailovou aplikaci, která by uměla vytvořit filtry tak jako Thunderbird.
Proto by mě zajímalo, jak ohnout server k tomu, aby mi u určených mailových účtů třídil maily do složky přímo na serveru, tak aby se mi do androidu stáhl čistý inbox už bez spamu.
Mám pár kusých informací o maildropu, získaných hodinami hledání na googlu a zde na fóru, takže mám trochu představu jak to asi funguje, ale pořád se mi nedaří maildrop zapojit do procesu zpracování příchozích mailů.
T-T
if (X-Spam-Status... bla bla bla {
to "/home/vmail/$DOMENA/$JMENO/.Junk/."
}
a jediné, co bude potřeba k aktivaci třídění na serveru, je zápis adresy do transportu v mysql.
Tiskni
Sdílej: