abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 02:00 | IT novinky

    Do 16. června do 19:00 běží na Steamu přehlídka nadcházejících her Festival Steam Next | červen 2025 doplněná demoverzemi, přenosy a dalšími aktivitami. Demoverze lze hrát zdarma.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 21:44 | IT novinky

    Apple na své vývojářské konferenci WWDC25 (Worldwide Developers Conference, keynote) představil řadu novinek: designový materiál Liquid Glass, iOS 26, iPadOS 26, macOS Tahoe 26, watchOS 26, visionOS 26, tvOS 26, nové funkce Apple Intelligence, …

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 20:44 | Komunita

    Organizátoři konference LinuxDays 2025, jež proběhne o víkendu 4. a 5. října 2025 v Praze na FIT ČVUT, spustili přihlašování přednášek (do 31. srpna) a sběr námětů na zlepšení.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 19:11 | Nová verze

    Po roce byla vydána nová stabilní verze 25.6.0 svobodného multiplatformního multimediálního přehrávače SMPlayer (Wikipedie).

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 12:55 | IT novinky

    DNS4EU, tj. evropská infrastruktura služeb DNS založená na vysoce federovaném a distribuovaném ochranném ekosystému, byla spuštěna v testovacím režimu [𝕏]. Na výběr je 5 možností filtrování DNS.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 14
    8.6. 22:44 | IT novinky

    Skriptovací programovací jazyk PHP (PHP: Hypertext Preprocessor, původně Personal Home Page) dnes slaví 30 let. Přesně před třiceti lety, 8. června 1995, oznámil Rasmus Lerdorf vydání PHP Tools (Personal Home Page Tools) verze 1.0.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 9
    7.6. 23:55 | Humor

    Ve středu v 17:00 byl ve Francii zablokován přístup k PornHubu a dalším webům pro dospělé. K 17:30 došlo k nárůstu počtu registrací Proton VPN o 1 000 % [𝕏]. Dle nového francouzského zákona jsou provozovatelé těchto webů povinni ověřovat věk uživatelů prostřednictvím průkazu totožnosti nebo platební karty.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 38
    6.6. 19:44 | Zajímavý článek

    Před 32 lety, 6. června 1993, byl spuštěn první český WWW server (ještě pod TLD .cs), pro potřeby fyziků zabývajících se problematikou vysokých energií.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 7
    6.6. 16:11 | Zajímavý software

    Střílečku Borderlands 2 lze v rámci výprodeje série Borderlands na Steamu získat zdarma napořád, když aktivaci provedete do 8. června 19:00.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 11
    6.6. 15:11 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 2.22 svobodného video editoru Flowblade (GitHub, Wikipedie). Přehled novinek v poznámkách k vydání. Videoukázky funkcí Flowblade na Vimeu. Instalovat lze také z Flathubu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    Jaký je váš oblíbený skriptovací jazyk?
     (54%)
     (32%)
     (8%)
     (2%)
     (0%)
     (0%)
     (3%)
    Celkem 238 hlasů
     Komentářů: 16, poslední 8.6. 21:05
    Rozcestník

    Dotaz: KMail - LLCONFLICT při odesílání zpráv

    29.3.2020 16:19 kubik | skóre: 14 | blog: KubikuvBlog
    KMail - LLCONFLICT při odesílání zpráv
    Přečteno: 155×
    Vše nějak funguje, akorát mi při odesílání zpráv někdy vyskočí chybová hláška:

    Selhalo uložení výsledku v položce. [LLCONFLICT] Resource akonadi_imap_resource_1 tries to modify item 24107 () (in collection 28) with revision 1; the item was modified elsewhere and has revision 2, aborting STORE.

    Někdy vyskočí, někdy ne. Dokonce tak, že při testování, tj. opakované posílání/odpovídání/přeposílání stejné zprávy, někdy vše proběhne správně a někdy s uvedenou chybou. Tedy jakoby náhodně.

    Na odeslání zprávy to nemá vliv, zpráva vždy normálně odejde. Jediné, co jsem vypozoroval, že u zpráv typu odpověď nebo přeposlaná, se mi pak nezobrazí u původní zprávy taková ta ikonka, že jsem odpovídal/přeposílal. Tipuji, že to je důvod té chybové hlášky, tedy že to nesouvisí se SMTP ale IMAP. Ale proč k tomu dochází a jak se toho zbavit, netuším. A objevuje se to také u úplně nových zpráv, které takovou ikonku nemají.

    Vše trvá už skoro rok, s různými verzemi Kmailu, Debianu, dokonce i Ubuntu a na snad všech účtech (Gmail, Atlas, soukromý). Nyní používám KMail, přesněji Kontact, verze Verze 5.12.3 pod Debianem bullseye (tedy testing, aktualizovaný). Googlit mi moc nepomohlo. Z jiných klientů, třeba v mobilu, se nic takového neděje.

    Budu vděčný za jakoukoliv radu :-)

    Na otázku zatím nikdo bohužel neodpověděl.

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.