abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    včera 14:44 | IT novinky

    Apple bez varování odstranil ze svého obchodu sociální síť VKontaktě i další aplikace skupiny VK, jako je VK Music nebo VK Video [Novinky.cz].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 4
    včera 14:22 | IT novinky

    V dubnu loňského roku představený poštovní klient Notion Mail bude 22. září ukončen.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    včera 04:33 | Komunita

    Konference OpenAlt 2026 hledá přednášející. Proběhne o víkendu 7. a 8. listopadu na půdě Fakulty informačních technologií VUT v Brně. Témata konference jsou: Otevřený a svobodný software, IoT a Hnutí tvůrců, Vzdělávání, Bezpečnost a soukromí, Otevřená společnost, komunity a data, OpenMobility a další.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 04:22 | IT novinky

    Společnosti OpenAI a Broadcom oznámily čip optimalizovaný pro AI pojmenovaný Jalapeño.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    25.6. 20:22 | Nová verze

    Deno (Wikipedie), běhové prostředí (runtime) pro JavaScript, TypeScript a WebAssembly, bylo vydáno v nové verzi 2.9. Hlavní novinkou je deno desktop pro převod Deno projektu na desktopovou aplikaci. Jedná se o alternativu k frameworkům Electron nebo Tauri.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    25.6. 15:44 | IT novinky

    Od zítra jsou Datové schránky oficiálně na nové adrese datovka.gov.cz. Adresa mojedatovaschranka.cz zůstává funkční do 27. srpna 2026, následně budou uživatelé automaticky přesměrováni na datovka.gov.cz.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    25.6. 13:44 | Nová verze

    Dolphin (Wikipedie), tj. open source multiplatformní emulátor herních konzolí GameCube a Wii od Nintenda, byl vydán ve verzi 2606. S podporou Game Boy Playeru.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    25.6. 11:11 | Zajímavý software

    Vasudeva Kamath představil utilitu debvulns, alternativu k nativní utilitě debsecan, pro výpis zranitelností v Debianu. Navíc má především možnost výstupu ve strukturovaných formátech JSON a CSV. V plánu je exportér pro Prometheus.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    24.6. 21:44 | IT novinky

    Oficiální český státní eshop s elektronickými dálničními známkami nově najdete na edalnice.gov.cz. Doména gov.cz jasně potvrzuje, že jste na oficiálním státním webu [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 27
    24.6. 14:22 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 4.8.0 interaktivního shellu fish (friendly interactive shell, Wikipedie). Přehled novinek v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 7
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (17%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (2%)
     (15%)
     (26%)
    Celkem 1997 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník
    Štítky: není přiřazen žádný štítek



    Vložit další komentář
    Michal Fecko avatar 18.11.2008 09:04 Michal Fecko | skóre: 31 | blog: Poznámkový blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: divné chování Pro/Engineer - Linux
    ps. na UBUNTU to funguje normálně... :-))
    :-D Značka je značka ;-)
    18.11.2008 09:48 bubo. | skóre: 20 | blog: Buboo | Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: divné chování Pro/Engineer - Linux
    ProE WF3 je aj pre Linux?
    ICQ 217-602-332
    Michal Fecko avatar 18.11.2008 09:58 Michal Fecko | skóre: 31 | blog: Poznámkový blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: divné chování Pro/Engineer - Linux
    Ja neviem...
    18.11.2008 10:33 xindl | skóre: 2 | blog: SALAM_OLEJKUM
    Rozbalit Rozbalit vše Re: divné chování Pro/Engineer - Linux
    jj, je. Wf4 už ale ne. wf4 je jenom pro solaris, a windows.
    18.11.2008 10:52 bubo. | skóre: 20 | blog: Buboo | Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: divné chování Pro/Engineer - Linux
    Poradte ako sa dostat k instalacnemu disku.
    ICQ 217-602-332
    18.11.2008 11:25 xindl | skóre: 2 | blog: SALAM_OLEJKUM
    Rozbalit Rozbalit vše Re: divné chování Pro/Engineer - Linux

    1) nákup(v mém případu)

    2) torrenty...

    18.11.2008 11:35 bubo. | skóre: 20 | blog: Buboo | Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: divné chování Pro/Engineer - Linux
    Hm nas (Sk) predajca MD Solution uz Proe pre Linux nedodava, lebo to nik nechce. Kopia instalacneho media nie je ziadny tresny cin ani priestupok. Instalacne medium je univerzalne, tak ako pri windows a teda volne kopirovatelne... Naviac licencia pre windows musi byt platna aj pre Linux, na platforme nezalezi. Torenty nepouzivam a inde som moznost stiahnutia instalaciek pre Linux nenasiel.
    ICQ 217-602-332
    18.11.2008 11:40 xindl | skóre: 2 | blog: SALAM_OLEJKUM
    Rozbalit Rozbalit vše Re: divné chování Pro/Engineer - Linux
    1) nákup, 2 torrenty, 3 klidně pošlu poštou voe za flašku honzy chodce. :-)
    Michal Fecko avatar 18.11.2008 12:25 Michal Fecko | skóre: 31 | blog: Poznámkový blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: divné chování Pro/Engineer - Linux
    Uz som ta chcel pochvalit ze dalsi bezalkoholicky zapis, ale nedal si mi sancu :-D
    18.11.2008 13:02 xindl | skóre: 2 | blog: SALAM_OLEJKUM
    Rozbalit Rozbalit vše Re: divné chování Pro/Engineer - Linux
    hehe. :-))
    18.11.2008 12:19 Zdenek
    Rozbalit Rozbalit vše Re: divné chování Pro/Engineer - Linux
    Kopie instalacniho media se software pro treti osobu JE bez povoleni vlastnika prav k software v CR trestny cin.
    Michal Fecko avatar 18.11.2008 12:32 Michal Fecko | skóre: 31 | blog: Poznámkový blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: divné chování Pro/Engineer - Linux
    Kopie instalacniho media se software pro treti osobu JE bez povoleni vlastnika prav k software v CR trestny cin.
    :-D Minule som volal do mrkvosoftu ohladne aktivacie a pytal som sa ci je mozne instalovat z lubovolneho media WIndows XP Pe, pokial mám licenciu (a originál je poskodeny, strateny, whatever). Odpoved znela - ze je to mozne... Ale krk za to ze je to na 100 percent spravne na to nedam, v tom aktivacnom centre brigaduju vacsinou studenti (ale aj ti musia prejst nejakym skolenim, nie?).
    18.11.2008 12:58 bubo. | skóre: 20 | blog: Buboo | Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: divné chování Pro/Engineer - Linux
    Mozte napisat podla akeho zakona?
    ICQ 217-602-332
    18.11.2008 12:59 bubo. | skóre: 20 | blog: Buboo | Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: divné chování Pro/Engineer - Linux
    To bolo pre Zdenek.
    ICQ 217-602-332
    Michal Fecko avatar 18.11.2008 13:02 Michal Fecko | skóre: 31 | blog: Poznámkový blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: divné chování Pro/Engineer - Linux
    To bolo pre Zdenek.
    Jasne ze bolo, je to vidno podla vlakien :-D
    18.11.2008 13:14 IgiPop
    Rozbalit Rozbalit vše Re: divné chování Pro/Engineer - Linux
    Podľa zákona o premávke na pozemných komunikáciách asi :-D No najskôr autorsky nie?
    18.11.2008 11:26 xindl | skóre: 2 | blog: SALAM_OLEJKUM
    Rozbalit Rozbalit vše Re: divné chování Pro/Engineer - Linux
    aby ses z toho neposral. :-)
    18.11.2008 20:52 koffr
    Rozbalit Rozbalit vše Re: divné chování Pro/Engineer - Linux
    proe rulez!
    19.11.2008 10:17 PaKr | skóre: 9
    Rozbalit Rozbalit vše Re: divné chování Pro/Engineer - Linux
    A nepoužíváš náhodou nějaký kompozitní window manager (Compiz, apod...)? Ten by mohl být také původcem těchto problémů.
    19.11.2008 11:01 xindl | skóre: 2 | blog: SALAM_OLEJKUM
    Rozbalit Rozbalit vše Re: divné chování Pro/Engineer - Linux
    ee nepoužívám. Používám klasiku debianní klasiku co je po instalaci + ovladač ke grafice(NVIDIA). Ještě mě napadá jestli by za tyto problemy nemohlo nainstalovaná verze libmotif3(lesstif2). Protože jestli to řikám dobře tak v tomhle toolkitu by měli bejt naprogramovaný jak bude reagovat na signály od myši? konktérně je potřea pro rozjetí Pro/Ečka lestif2 libmotif3 nfs-common a gkt1.2(kuli internímu progížeči gecko).

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.