V březnu loňského roku přestal být Redis svobodný. Společnost Redis Labs jej přelicencovala z licence BSD na nesvobodné licence Redis Source Available License (RSALv2) a Server Side Public License (SSPLv1). Hned o pár dní později vznikly svobodné forky Redisu s názvy Valkey a Redict. Dnes bylo oznámeno, že Redis je opět svobodný. S nejnovější verzí 8 je k dispozici také pod licencí AGPLv3.
Oficiální ceny Raspberry Pi Compute Modulů 4 klesly o 5 dolarů (4 GB varianty), respektive o 10 dolarů (8 GB varianty).
Byla vydána beta verze openSUSE Leap 16. Ve výchozím nastavení s novým instalátorem Agama.
Devadesátková hra Brány Skeldalu prošla portací a je dostupná na platformě Steam. Vyšel i parádní blog autora o portaci na moderní systémy a platformy včetně Linuxu.
Lidi dělají divné věci. Například spouští Linux v Excelu. Využít je emulátor RISC-V mini-rv32ima sestavený jako knihovna DLL, která je volaná z makra VBA (Visual Basic for Applications).
Revolut nabídne neomezený mobilní tarif za 12,50 eur (312 Kč). Aktuálně startuje ve Velké Británii a Německu.
Společnost Amazon miliardáře Jeffa Bezose vypustila na oběžnou dráhu první várku družic svého projektu Kuiper, který má z vesmíru poskytovat vysokorychlostní internetové připojení po celém světě a snažit se konkurovat nyní dominantnímu Starlinku nejbohatšího muže planety Elona Muska.
Poslední aktualizací začal model GPT-4o uživatelům příliš podlézat. OpenAI jej tak vrátila k předchozí verzi.
Google Chrome 136 byl prohlášen za stabilní. Nejnovější stabilní verze 136.0.7103.59 přináší řadu novinek z hlediska uživatelů i vývojářů. Podrobný přehled v poznámkách k vydání. Opraveno bylo 8 bezpečnostních chyb. Vylepšeny byly také nástroje pro vývojáře.
Homebrew (Wikipedie), správce balíčků pro macOS a od verze 2.0.0 také pro Linux, byl vydán ve verzi 4.5.0. Na stránce Homebrew Formulae lze procházet seznamem balíčků. K dispozici jsou také různé statistiky.
Mají potřebu udržovat partnery v závislosti na sobě, aby tak mohli lépe ovládat své partnery a zajistit, nebo minimalizovat jejich případnou ztrátuTak, tak... Raději mingle než si narazit stíhačku/manipulátora. Nestíhačky snad ani neexistují, staticky jsou ženský sebestředný majetnický kurvy a zbytek je statistická výjímka.
staticky jsou ženský...Staticky? Anebo dynamicky?
staticky jsou ženský sebestředný majetnický kurvy a zbytek je statistická výjímka.V tom případě znám několik statistických výjimek
Vzhledem k tomu, že se na množinu mužl tato vlastnost obecně nevztahuje, tak nevím co to plácáš.Zaprvé, nepochopils mě, nechtěl jsem říct, že jsem stejná statistická výjimka jako ty ženský, ale to, že jsem statistická výjimka tím, že znám hodně ženskejch s vlastnotí statistické výjimky. (Není těžký nahlídnout, že pokud je pravda, že ženský bez těch vlastnotstí, cos popsal, jsou statistickou výjimkou, tak i "znát jich hodně" bude statisticky výjimečný jev).
nepochopils měBlbost, nauč se vyjadřovat. Tím, že něco ořežeš a obereš to o informaci, kterou uvádíš až tady, jsa si jist, že ti ostatní vidí do hlavy, se akorát ztrapňuješ.
Nakonec, nejraději mám slušné ženy. Se slušnými děvčaty si muž nejvíc užije.Jojo, katoličky, to je svoloč nechutná.
ale neboj šaman ti to odbubnujeTak hajdy pro buben a muzes zacit bubnovat, lidovy leciteli. Nemas uz zaparenou prdel od spamovani kokotin, dedku?
http://img5.rajce.idnes.cz/d0504/3/3536/3536330_8c64be1f501d01c176af7daa085326b9/images/IMG_0006.jpg
Připomínáš mi jednu čtenářku, která když na netu psala, měl jsem pocit, že je dáma vznosné postavy a krásného věku kolem třiceti.
Pane terapeute, rád bych se dověděl, na základě čeho jste usoudil, že ta dáma je 1)vzdělaná 2)vznosné postavy a krásného věku. To za druhé bych si ještě doved vysvětlit tím, že vás zmátla fotografií někoho jiného nebo svou z dob, když ještě nechlastala a bylo jí těch krásných třicet. Ale je mi záhadou, jak Vás mohla obelhát, že je střízlivá ( když podle toho, co říkala její dcera byla permanentně naložená v lihu ). Kromé toho je mi známo, že se seznamujete výhradně s kultivovanýma dámama s vysokým IQ, které můžou něco nabídnout; kromě uspokojení jiných potřeb zajímavou a intelektuálně náročnou debatu. To jste se svou dovedností neomylně na první šup odhadnout člověka netušil, že je ta dáma za počítačem nalitá a vypitá?
V okamžiku, kdy vstoupila do dveří mé pracovny v blázinci, viděl jsem malou, obtloustlou dámu ve věku přes padesát let. O vznosnosti se mluvit nedalo.
Tak to jsem z toho ale blázen! Pokud jste nevěděl, že je alkoholička a neměla se stát Vaší pacientkou, co dělala u Vás v blázinci? Ledaže jste si jí nechtěl hned pozývat domů, aby se Vám tam pak necpala. Nebo jste věděl a nabídl jste jí terapii. Pak ale nechápu, proč Vám vadí její zrůst a celková tělesná sešlost. Že Vám vadí usuzuji dle toho, že jej zdůrazňujete jako něco v tomhle případě nejzávažnějšího.
A když jsem přišel k nim domů, pozvala mě abych se seznámil s jejím mužem a rodinou, divil jsem se do čeho jsme přišel. Ovšem prý tam uklízeli.
Víte, když píšete, že nejdřív jste přišel k nim domů a pak vás seznámila s mužem a dcerou a neměli uklizeno, i když prý se s dcerou a mužem(?) snažili uklidit a vy jste se divil, vypadá to, že jste něco z toho všeho nečekal - anebo nic z toho jste před příchodem na návštěvu nepředpokládal. Promiňte, ale cíl své návštévy jste nezmínil. Navíc to vypadá, že jste je překvapil nepřipravené. A proč Vás ta ženská šla seznamovat s mužem, který jí nestydatě podváděl, to už nechápu vůbec.
Možná chtěla aby žárlil ? A sehnala někoho po netu, kdo by byl ochotný přijít na návštěvu, aby cizoložníku dokázala, že může cizoložit klidně taky, kdykoliv bude mít chuť ? Zjistil jste to patrně až v průběhu té návštěvy. To člověka nasere: vypadá jak prase a ještě si troufne někoho pozývat domů jen proto, aby ho zneužila na udržení manželství! ( Promiňte, ale z těch náznaků si to můžu jenom domýšlet.)
Jak mi prozradila její dcera a žádala mě abych přišel častěji, protože pak se maminka nezpije do němoty. Večer předtím.
Prve jste napsal, že jste se s dcerou seznámil až když jste k nim dorazil- a ted je tam, že ,,večer předtím".
Odkud Vás znala dcera a odkud věděla, že jste terapeut z Bohnic? Psal jste, že jste po netu mluvil s její matkou, pokládajíce ji za mladou a krásnou.Třicetiletá by nemohla mít dceru, která by svéprávně mohla přijít za Váma přes půlku Prahy sama. Předpokládám, že Vám svou dospívající dceru ta stíhačka zatloukla.
Je též malá pravděpodobnost, že jste se s její dcerou někde mezitím náhodou potkal. V metru ? Ale jak jste ji poznal?
Takže budeš zřejmě podobný typ. Podobného vzdělání a smyslu pro humor .
Tak a teď jsem již úplně v koncích. Jak jste moh tohle uhodnout? Pokud se mýlím, sorry, ale zdá se mě, že naznačujete, že ten pán nemá dle Vašich vysokých nároků dostatečné vzdělání a jeho humor je taktéž na nízké úrovni. Teda i ta dáma podle Vašich závěrů byla na tom taky tak. Čímž vlastně pravíte, že Vás nebyla hodna po intelektuální stránce a že jste to zjistil až po její návštěve v Bohnicích a utvrdil jste se v tom definitivně po návštěvě doma. Šel jste se ještě přesvědčit, protože jste si nebyl jist. Ale ani ty poměry a byt nebyly nic moc.
Ještě poslední otázka : Terapii jste ukončil hned na místě?
Prosil bych stručné ale vyčerpávající odpověď na mé otázky. Smlouvu nemáte, já Vám ji ani nedám podepsat, můžete se rozpovídat i bez ní, dám Vám to grátis.
Name? Ahad Ab´dul Sex? Two or three times a week. No, no, I mean - man or woman? Man, woman, sometimes camel. Holy cow! Yes, cow is good too. Oh my dear! No, no, deer runs too fast.
Tiskni
Sdílej: