abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 05:00 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 26.6.25 svobodného multiplatformního video editoru Shotcut (Wikipedie) postaveného nad multimediálním frameworkem MLT. Shotcut je vedle zdrojových kódů k dispozici také ve formátech AppImage, Flatpak a Snap.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 14:44 | IT novinky

    Apple bez varování odstranil ze svého obchodu sociální síť VKontaktě i další aplikace skupiny VK, jako je VK Music nebo VK Video [Novinky.cz].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 5
    včera 14:22 | IT novinky

    V dubnu loňského roku představený poštovní klient Notion Mail bude 22. září ukončen.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    včera 04:33 | Komunita

    Konference OpenAlt 2026 hledá přednášející. Proběhne o víkendu 7. a 8. listopadu na půdě Fakulty informačních technologií VUT v Brně. Témata konference jsou: Otevřený a svobodný software, IoT a Hnutí tvůrců, Vzdělávání, Bezpečnost a soukromí, Otevřená společnost, komunity a data, OpenMobility a další.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 04:22 | IT novinky

    Společnosti OpenAI a Broadcom oznámily čip optimalizovaný pro AI pojmenovaný Jalapeño.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    25.6. 20:22 | Nová verze

    Deno (Wikipedie), běhové prostředí (runtime) pro JavaScript, TypeScript a WebAssembly, bylo vydáno v nové verzi 2.9. Hlavní novinkou je deno desktop pro převod Deno projektu na desktopovou aplikaci. Jedná se o alternativu k frameworkům Electron nebo Tauri.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    25.6. 15:44 | IT novinky

    Od zítra jsou Datové schránky oficiálně na nové adrese datovka.gov.cz. Adresa mojedatovaschranka.cz zůstává funkční do 27. srpna 2026, následně budou uživatelé automaticky přesměrováni na datovka.gov.cz.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    25.6. 13:44 | Nová verze

    Dolphin (Wikipedie), tj. open source multiplatformní emulátor herních konzolí GameCube a Wii od Nintenda, byl vydán ve verzi 2606. S podporou Game Boy Playeru.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    25.6. 11:11 | Zajímavý software

    Vasudeva Kamath představil utilitu debvulns, alternativu k nativní utilitě debsecan, pro výpis zranitelností v Debianu. Navíc má především možnost výstupu ve strukturovaných formátech JSON a CSV. V plánu je exportér pro Prometheus.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    24.6. 21:44 | IT novinky

    Oficiální český státní eshop s elektronickými dálničními známkami nově najdete na edalnice.gov.cz. Doména gov.cz jasně potvrzuje, že jste na oficiálním státním webu [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 28
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (17%)
     (31%)
     (4%)
     (6%)
     (2%)
     (15%)
     (26%)
    Celkem 1999 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník
    Štítky: není přiřazen žádný štítek



    Vložit další komentář
    9.1.2009 19:27 Petr Tomeš | skóre: 23 | blog: ptomes | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ČSOB Internetbanking 24: Nejde poslat peníze, kde je chyba?

    Měl jsem ČSOB Studentské a Vodafone a nestalo se mi to nikdy, pokud si dobře pamatuju.

    Jinak vím, že to s tématem článku nesouvisí, ale jsem rád, že jsem od těch vykutálených hajzlů a zlodějů utekl. Peníze moje, to by chtěli, ale chovat se ke klientovi neuměli. Tak o něj přišli. Oproti Mbank a Fiu mi nemají vůbec nic co nabídnout.

    |🇵🇸 avatar 9.1.2009 19:36 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ČSOB Internetbanking 24: Nejde poslat peníze, kde je chyba?
    Jinak vím, že to s tématem článku nesouvisí, ale jsem rád, že jsem od těch vykutálených hajzlů a zlodějů utekl. Peníze moje, to by chtěli, ale chovat se ke klientovi neuměli. Tak o něj přišli. Oproti Mbank a Fiu mi nemají vůbec nic co nabídnout.

    Já teda problém nemám. Jediný poplatek je devět korun za uložení peněz na přepážce. Navíc to celkem funguje. O mBank taky uvažuju, ale momentálně to pro mě nemá smysl (myslím, že u nás ani nemají pobočku).

    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    9.1.2009 19:43 snajpa | skóre: 20 | blog: snajpuv_blocek | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ČSOB Internetbanking 24: Nejde poslat peníze, kde je chyba?
    Jejich pobočky nemají moc velký význam kromě momentu, kdy zakládáš účet.
    --- vpsFree.cz --- Virtuální servery svobodně
    |🇵🇸 avatar 9.1.2009 19:50 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ČSOB Internetbanking 24: Nejde poslat peníze, kde je chyba?
    Často dostávám peníze na ruku a potřebuji je uložit.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    9.1.2009 20:19 snajpa | skóre: 20 | blog: snajpuv_blocek | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ČSOB Internetbanking 24: Nejde poslat peníze, kde je chyba?
    Třeba v Liberecké pobočce nelze. Nevím, jak v ostatních
    --- vpsFree.cz --- Virtuální servery svobodně
    9.1.2009 21:27 Käyttäjä 11133 | skóre: 58 | blog: Ajattelee menneisyyttä
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ČSOB Internetbanking 24: Nejde poslat peníze, kde je chyba?
    Takovou službu mbank afaik ani neposkytuje, peníze se posílají přes poštu...
    10.1.2009 12:35 Petr Tomeš | skóre: 23 | blog: ptomes | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ČSOB Internetbanking 24: Nejde poslat peníze, kde je chyba?

    V tom případě přes poštu, ale lepší je zřejmě z tohoto hlediska Fio a sběrné boxy ČSOB.

    9.1.2009 19:28 Tomáš Heger (geckon) | skóre: 62 | Praha/Valašsko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ČSOB Internetbanking 24: Nejde poslat peníze, kde je chyba?
    A máš vyzkoušené, že to funguje, když se připojuješ přes mobil? Jestli to třeba není moc pomalé. Možná ale taky plácám nesmysly:)
    |🇵🇸 avatar 9.1.2009 19:33 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ČSOB Internetbanking 24: Nejde poslat peníze, kde je chyba?
    A máš vyzkoušené, že to funguje, když se připojuješ přes mobil?

    Ne, ale asi jsem nepochopil otázku.

    Jestli to třeba není moc pomalé.

    Normálně přes telefon brouzdám po webu (rychlost stahování do 2 kB/s po vyčerpání 100MB daných FUP) a to rozhraní také normálně funguje.

    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    9.1.2009 23:45 Václav HFechs Švirga | skóre: 26 | blog: HF | Kopřivnice
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ČSOB Internetbanking 24: Nejde poslat peníze, kde je chyba?
    csob bankovnictvi v opere mini beha
    Baník pyčo!
    Luboš Doležel (Doli) avatar 9.1.2009 21:34 Luboš Doležel (Doli) | skóre: 98 | blog: Doliho blog | Kladensko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ČSOB Internetbanking 24: Nejde poslat peníze, kde je chyba?
    Jestli se připojuješ k netu přes ten mobil, tak ber na vědomí, že GPRS a SMSky/hovory zároveň nejdou, resp. jsem neviděl telefon, co by to uměl. Teoreticky by se GPRS mělo dát do stavu "on hold" a SMSka by prošla, realita je však trochu jiná. Pokud se zrovna přes GPRS něco tahá (synchronizuje se mi třeba pošta), v 50 % případů se mi nikdo nedovolá.
    Limoto avatar 9.1.2009 22:24 Limoto | skóre: 32 | blog: Limotův blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ČSOB Internetbanking 24: Nejde poslat peníze, kde je chyba?

    Já teda na mobilu běžně visím na BombusModu a při tom volám, nebo mi klidně přijde SMS...


    Luboš Doležel (Doli) avatar 10.1.2009 18:49 Luboš Doležel (Doli) | skóre: 98 | blog: Doliho blog | Kladensko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ČSOB Internetbanking 24: Nejde poslat peníze, kde je chyba?
    A Bombus snad vytrvale vytěžuje to GPRS spojení?
    |🇵🇸 avatar 9.1.2009 22:55 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ČSOB Internetbanking 24: Nejde poslat peníze, kde je chyba?
    Zkoušel jsem nulovou zátěž připojení. Nic. Zkoušel jsem to připojení i přerušit. Nic.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    10.1.2009 09:05 miso | skóre: 36 | blog: iSCSI_initiator_howto | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ČSOB Internetbanking 24: Nejde poslat peníze, kde je chyba?

    Raz som mal pri wifi krabicke s adsl pripojenim problemy s ajaxovymi webmi (zimbra, gmail). Pomohlo znizenie MTU a nasledny refresh - toto skus ;-)

    Project Satan infects Calculon with Werecar virus
    10.1.2009 10:11 Václav Kramář | skóre: 31 | Nechanice
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ČSOB Internetbanking 24: Nejde poslat peníze, kde je chyba?
    Pokud používáš připojení přes týž mobilní telefon na který ti má přijít SMS, tak je to celkem běžný stav. Telefon je zkrátka zaneprázdněn a SMSka čeká ve frontě u operátora. Existuje na to jeden fígl: načíst stránku, vyplnit formulář, požádat o sms, odpojit net (stránku nechat načtenou), přijmout SMS, připojit net, dokončit zadání příkazu. Je to dost šroubované a hodně nepohodlné, ale funguje to.

    Druhá možnost je výpadek doručování SMS u Vodafonu, které jsou výrazně častější než u T-M a O2. Pozor: výpadek V. se dotkne vždy i klientů T-M a O2 kteří si přenesli telefonní číslo právě od V. SMS se totiž vždy posílá původnímu operátorovi a ten ji předává dál na základě zjištění, že číslo bylo přeneseno. To samozřejmě platí obdobně i pro T-M a O2.
    |🇵🇸 avatar 10.1.2009 11:48 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ČSOB Internetbanking 24: Nejde poslat peníze, kde je chyba?
    Existuje na to jeden fígl: načíst stránku, vyplnit formulář, požádat o sms, odpojit net (stránku nechat načtenou), přijmout SMS, připojit net, dokončit zadání příkazu. Je to dost šroubované a hodně nepohodlné, ale funguje to.

    Zkoušel jsem a nefungovalo to.

    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    21.11.2010 23:19 jan
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ČSOB Internetbanking 24: Nejde poslat peníze, kde je chyba?
    dakujem za tuto informaciu lan keby o nej vedeli aj v csob lebo som presiel od jednej spolocnosti k druhej a short code neprisiel no prejst k oringu mi poradila operatorka z helpdesku ta jej dakujem zaplatil som 45 eur pokutu za porusenie zmluvy a v oringi mi autorizacne cislo neprislo takze som tam kde som bol len o 45 eur lahsi a v spolocnosti ovela drahsej ako som mal predtym. apytam sa co teray som v spanielsku a na slovensko sa mi nechce ist.a tento kod potrebujem .

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.