abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    včera 18:44 | IT novinky

    Společnost Murena ve spolupráci se společností Qwant představila vyhledávač Murena Find. Ve výchozím nastavení bude používán v mobilním operačním systému /e/OS a v Murena Workspace.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 13:00 | IT novinky

    V mobilní aplikaci Facebooku se lze nově přihlašovat pomocí Passkeys.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    včera 12:44 | IT novinky

    Společnost Midjourney představila vlastní generátor videí pomocí umělé inteligence (AI) V1 Video Model.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    18.6. 23:22 | Nová verze

    Editor kódu Zed (Wikipedie) má nově v sobě integrovaný debugger. Podporuje Rust, C/C++, JavaScript, Go, Python a pomocí rozšíření i další programovací jazyky.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 6
    18.6. 22:22 | Zajímavý článek

    Byl publikován aktuální přehled vývoje renderovacího jádra webového prohlížeče Servo (Wikipedie). Servo mimo jiné nově zvládne animované GIFy.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    18.6. 21:44 | Bezpečnostní upozornění

    Nejnovější X.Org X server 21.1.18 a Xwayland 24.1.8 řeší další bezpečnostní chybu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    18.6. 17:55 | Pozvánky

    Spolek OpenAlt zve příznivce otevřených řešení a přístupu na 210. sraz, který proběhne 20. června od 18:00 v Red Hat Labu na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity na adrese Botanická 68A nebo také online.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    18.6. 14:33 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 17 integrovaného vývojového prostředí (IDE) Qt Creator. Podrobný přehled novinek v changelogu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    18.6. 12:00 | Nová verze

    Open source 3D herní a simulační engine Open 3D Engine (O3DE) byl vydán v nové verzi 25.05.0. Přehled novinek v poznámkách k vydání. Nově je implementováno standardizované simulační rozhraní ROS (Robot Operating System) 2.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    17.6. 22:44 | Bezpečnostní upozornění

    Nejnovější X.Org X server 21.1.17 a Xwayland 24.1.7 řeší 6 bezpečnostních chyb: CVE-2025-49175, CVE-2025-49176, CVE-2025-49177, CVE-2025-49178, CVE-2025-49179 a CVE-2025-49180. Nils Emmerich je nalezl koncem března a dnes publikoval detaily.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    Jaký je váš oblíbený skriptovací jazyk?
     (56%)
     (30%)
     (7%)
     (2%)
     (0%)
     (1%)
     (4%)
    Celkem 284 hlasů
     Komentářů: 16, poslední 8.6. 21:05
    Rozcestník

    Dotaz: network-manager pod KDE

    Johny z Podoli avatar 5.3.2007 18:46 Johny z Podoli | skóre: 26 | blog: rocfdebian
    network-manager pod KDE
    Přečteno: 591×
    Ahoj,

    velice my vyhovuje network-manager a jeho forntend pro kde network-manager-kde. V System tray udělá ikonu kde mohu jedním klikem zvolit wifi síť, jedním klikem načtu IP z dhcp po ethernetu, jedním klikem nastavím WEP klíš pro wifi..


    Po cca týdnu používání se mi začlo dít, že když ona aplikace jede, a dojde k připojení wifi nebo zapojení eth. kabelu, zhasne monitor a celej OS přestane jakkoliv odpovídat... Nejspíš jde o nějaký druh vytuhnutí. Při tomto výtuhu nereaguje ani NUM LOCK, ovšem občas blikne hdd..


    Nevím co si o tom mám myslet, tato aplikace mi velice vyhovuje, a rád bych, aby fungovala. Bohužel nevím kde a jak hledat problém... tuhej komp se blbě diagnostikuje :(


    dík za nápady, Johny
    Můj web o táborech: Letní dětské tábory, Hudební tábor , Můj nový blog na Nul.cz

    Odpovědi

    5.3.2007 19:17 Veritas | skóre: 13 | blog: veritas
    Rozbalit Rozbalit vše Re: network-manager pod KDE
    Doporučuji zkusit jinou, ideálně novější a nebo starší verzi, pomocí balíčkvacího systému by to mělo být dosti jednoduché. Záleží na distribuci....
    Nehledej hry v Linuxu. Linux je hra!

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.