Dolphin (Wikipedie), tj. open source multiplatformní emulátor herních konzolí GameCube a Wii od Nintenda, byl vydán ve verzi 2606. S podporou Game Boy Playeru.
Vasudeva Kamath představil utilitu debvulns, alternativu k nativní utilitě debsecan, pro výpis zranitelností v Debianu. Navíc má především možnost výstupu ve strukturovaných formátech JSON a CSV. V plánu je exportér pro Prometheus.
Oficiální český státní eshop s elektronickými dálničními známkami nově najdete na edalnice.gov.cz. Doména gov.cz jasně potvrzuje, že jste na oficiálním státním webu [𝕏].
Byla vydána nová verze 4.8.0 interaktivního shellu fish (friendly interactive shell, Wikipedie). Přehled novinek v poznámkách k vydání.
Byl aktualizován seznam 500 nejvýkonnějších superpočítačů na světě TOP500. Nejvýkonnějším superpočítačem se nově stal čínský LineShine v Národním superpočítačovém centru v Šen-čenu (NSCS) s výkonem 2,198 exaFLOPS. Z prvního místa sesadil americký superpočítač El Capitan s výkonem 1,809 exaFLOPS. Nejvýkonnější český počítač C24 klesl na 215 místo. Karolina, GPU partition klesla na 249. místo a Karolina, CPU partition na 475. místo.
… více »Zemřel průkopník videoherní hudby Bobby Prince (Wikipedie). Složil hudbu pro hry Wolfenstein 3D, Doom, Doom II, Duke Nukem II a Duke Nukem 3D.
Počítačová hra Operace Flashpoint (Arma: Cold War Assault) od společnosti Bohemia Interactive slaví 25 let. Při této příležitosti bylo publikováno bezplatné hratelné Arma: Cold War Assault Remastered Demo a na GitHubu byly zveřejněny zdrojové kódy.
Na trh v České republice přichází HP EliteBoard G1a. Jde o plnohodnotný AI počítač integrovaný přímo do těla klávesnice, tedy zařízení, které na první pohled vypadá jako minimalistická klávesnice, ale ve skutečnosti nahrazuje klasickou počítačovou jednotku.
V lednu bylo oznámeno, že desktopové prostředí Xfce bude mít vlastní kompozitor pro Wayland s názvem xfwl4. O víkendu byla vydána první preview verze.
Minulý týden byl oficiálně vydán Android 17. Detaily na blogu a stránkách věnovaných vývojářům.
load: class bsc.util.javadetector.JavaDetector.class not found. java.lang.ClassNotFoundException: bsc.util.javadetector.JavaDetector.class at sun.applet.AppletClassLoader.findClass(Unknown Source) ... Caused by: java.io.IOException: open HTTP connection failed. at sun.applet.AppletClassLoader.getBytes(Unknown Source) ... ... 10 more java.lang.NullPointerException at sun.plugin.util.GrayBoxPanel.paint(Unknown Source) ... load: class bsc.security.Secto.class not found. java.lang.ClassNotFoundException: bsc.security.Secto.class at sun.applet.AppletClassLoader.findClass(Unknown Source) ...Pokud na stránce registrace certifikátu kliknu na button s volbou cesty k certifikátu, JScript napíše:
Chyba: document.Secto.fileDialog is not a function Zdrojový soubor: https://ib.internetbanka.cz/ibs31/script/script2.js Řádek: 268Vypadá to, že se nemůžu dostat k nějaké knihovně?! Mám výbavu:
- Mandriva 2007.1 - FF 2.0.0.8 - Java Plug-in 1.5.0_09 - Using JRE version 1.5.0_09 Java HotSpot(TM) Client VMZkoušel jsem Java jre1.6.0_01 a jre1.6.0_03, ale ty nefungují zatuhne mi FF. Inspiroval jsem se např zde, ale nemůžu na to přijít. Poradí někdo? Předem díky! Luboš
Pokračování:
Vypršela platnost všech certifikátů. V RA jsem vygeneroval nové, naimportoval do Javy a FF a zase ten stejný stav, viz první příspěvek.
Postup jak rozchodit:
Začít z čista:
V Javě:
Ve FF:
Tiskni
Sdílej: