abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 00:55 | Pozvánky

    Spolek OpenAlt zve příznivce otevřených řešení a přístupu na 209. brněnský sraz, který proběhne tento pátek 16. května od 18:00 ve studentském klubu U Kachničky na Fakultě informačních technologií Vysokého učení technického na adrese Božetěchova 2/1. Jelikož se Brno stalo jedním z hlavních míst, kde se vyvíjí open source knihovna OpenSSL, tentokrát se OpenAlt komunita potká s komunitou OpenSSL. V rámci srazu Anton Arapov z OpenSSL

    … více »
    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 00:22 | Komunita

    GNOME Foundation má nového výkonného ředitele. Po deseti měsících skončil dočasný výkonný ředitel Richard Littauer. Vedení nadace převzal Steven Deobald.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    10.5. 15:00 | Zajímavý článek

    Byl publikován přehled vývoje renderovacího jádra webového prohlížeče Servo (Wikipedie) za uplynulé dva měsíce. Servo zvládne už i Gmail. Zakázány jsou příspěvky generované pomocí AI.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 7
    9.5. 17:22 | Nová verze

    Raspberry Pi Connect, tj. oficiální služba Raspberry Pi pro vzdálený přístup k jednodeskovým počítačům Raspberry Pi z webového prohlížeče, byla vydána v nové verzi 2.5. Nejedná se už o beta verzi.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    9.5. 15:22 | Komunita

    Google zveřejnil seznam 1272 projektů (vývojářů) od 185 organizací přijatých do letošního, již jednadvacátého, Google Summer of Code. Plánovaným vylepšením v grafických a multimediálních aplikacích se věnuje článek na Libre Arts.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    8.5. 19:22 | Nová verze

    Byla vydána (𝕏) dubnová aktualizace aneb nová verze 1.100 editoru zdrojových kódů Visual Studio Code (Wikipedie). Přehled novinek i s náhledy a videi v poznámkách k vydání. Ve verzi 1.100 vyjde také VSCodium, tj. komunitní sestavení Visual Studia Code bez telemetrie a licenčních podmínek Microsoftu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    8.5. 18:00 | Nová verze

    Open source platforma Home Assistant (Demo, GitHub, Wikipedie) pro monitorování a řízení inteligentní domácnosti byla vydána v nové verzi 2025.5.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    8.5. 01:22 | Nová verze Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    8.5. 00:55 | Zajímavý projekt

    PyXL je koncept procesora, ktorý dokáže priamo spúštat Python kód bez nutnosti prekladu ci Micropythonu. Podľa testov autora je pri 100 MHz približne 30x rýchlejší pri riadeni GPIO nez Micropython na Pyboard taktovanej na 168 MHz.

    vlk | Komentářů: 0
    7.5. 19:44 | Nová verze

    Grafana (Wikipedie), tj. open source nástroj pro vizualizaci různých metrik a s ní související dotazování, upozorňování a lepší porozumění, byla vydána ve verzi 12.0. Přehled novinek v aktualizované dokumentaci.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    Jaký filesystém primárně používáte?
     (57%)
     (1%)
     (8%)
     (22%)
     (4%)
     (2%)
     (3%)
     (1%)
     (1%)
     (3%)
    Celkem 584 hlasů
     Komentářů: 26, poslední 8.5. 09:58
    Rozcestník

    Dotaz: ?? Nova_dl.py a rtmpdump funguje jen na IBM notebooku. ??

    14.6.2010 11:33 J.-T.S.
    ?? Nova_dl.py a rtmpdump funguje jen na IBM notebooku. ??
    Přečteno: 354×
    S úplně stejným systémem (Mandriva Linux 2010) přesně tímtéž rtmpdump z přiloženého nova-dl.tar.gz a nova-dl.py mi to bez problému stahuje - ovšem pouze na starším IBM notebooku manželky! Všude jinde to píše následující (viz dole) . Jak je to možné ?!!! Je to věc HW + SW nebo připojení - manželčin běží přes wifi, ostatní přes ethernet nebo kombinace všeho nebo jen zcela nevysvětlitelná záhada ???? !!! Nemáte někdo uspokojivou teorii? Doufám, že to nesleduje webmaster Novy a "neposvítí si teď na všechny notebooky IBM" ... :)

    [deti@localhost NOVA]$ python nova-dl.py http://archiv.nova.cz/multimedia/televizni-noviny-27-5-2010.html RTMPDump v1.6 (c) 2009 Andrej Stepanchuk, license: GPL

    DEBUG: Parsing... DEBUG: Parsed protocol: 0 DEBUG: Parsed host : flash2.nova.nacevi.cz DEBUG: Parsed port : 80 DEBUG: Parsed app : vod ERROR: No playpath found! WARNING: No playpath in URL! DEBUG: Setting buffer time to: 36000000ms Connecting ... DEBUG: Protocol : RTMP DEBUG: Hostname : flash2.nova.nacevi.cz DEBUG: Port : 80 DEBUG: Playpath : mp4:nova/2010/05/2010-05-27_Televizni-noviny_tn DEBUG: tcUrl : rtmp://flash2.nova.nacevi.cz:80/vod DEBUG: swfUrl : http://archiv.nova.cz/static/cz/shared/app/MediaCenter_Catchup.swf DEBUG: pageUrl : http://archiv.nova.cz/multimedia/televizni-noviny-27-5-2010.html DEBUG: app : vod DEBUG: flashVer : LNX 9,0,124,0 DEBUG: live : no DEBUG: timeout : 300 sec DEBUG: Connect, ... connected, handshaking DEBUG: HandShake: Client type: 03

    DEBUG: HandShake: Client digest offset: 533 DEBUG: HandShake: Initial client digest: 50 8C 01 B9 1F 9D B6 65 23 73 17 AA 06 94 DF 19 35 5C 31 4E 3F E2 8D E5 EE 58 F9 D1 30 95 07 BC DEBUG: ReadN, RTMP socket closed by server ERROR: Connect, handshake failed. Failed to connect! Download failed [deti@localhost NOVA]$

    Celá diskuse k tématu zde

    Odpovědi

    Jakub Lucký avatar 14.6.2010 11:51 Jakub Lucký | skóre: 40 | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ?? Nova_dl.py a rtmpdump funguje jen na IBM notebooku. ??
    Dej to do <pre> ať se to dá číst...

    A zkontroluj, jestli opravdu máš tu stejnou verzi...
    If you understand, things are just as they are; if you do not understand, things are just as they are.
    14.6.2010 12:12 Ant
    Rozbalit Rozbalit vše Vystup z programu
    Neslo by ten vystup z toho programu poslat sem nejak citelneji (pouzit formatovani PRE), pripadne to cele zachytit do souboru a bud prekopirovat nebo prilepit sem:

    script hlasky
    python nova-dl.py http://archiv.nova.cz/multimedia/televizni-noviny-27-5-2010.html
    (po skonceni behu programu) Control-D
    

    (Vystup bude v souboru "hlasky")
    14.6.2010 12:18 dustin | skóre: 63 | blog: dustin
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Vystup z programu
    Ano, je to sem vložené špatně, ale na originální kód se stačí podívat do zdrojáku stránky (ctrl+u ve ff).
    14.6.2010 13:05 Ant
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Vystup z programu
    Dik, to me nenapadlo. Cekal jsem to tam rozhozene taky.

    Prekopiroval jsem to sem a preformatoval:
    [deti@localhost NOVA]$ python nova-dl.py http://archiv.nova.cz/multimedia/televizni-noviny-27-5-2010.html
    RTMPDump v1.6 (c) 2009 Andrej Stepanchuk, license: GPL
    DEBUG: Parsing... 
    DEBUG: Parsed protocol: 0 
    DEBUG: Parsed host : flash2.nova.nacevi.cz 
    DEBUG: Parsed port : 80 
    DEBUG: Parsed app : vod ERROR: No playpath found! WARNING: No playpath in URL! 
    DEBUG: Setting buffer time to: 36000000ms Connecting ... 
    DEBUG: Protocol : RTMP 
    DEBUG: Hostname : flash2.nova.nacevi.cz 
    DEBUG: Port : 80 
    DEBUG: Playpath : mp4:nova/2010/05/2010-05-27_Televizni-noviny_tn 
    DEBUG: tcUrl : rtmp://flash2.nova.nacevi.cz:80/vod 
    DEBUG: swfUrl : http://archiv.nova.cz/static/cz/shared/app/MediaCenter_Catchup.swf 
    DEBUG: pageUrl : http://archiv.nova.cz/multimedia/televizni-noviny-27-5-2010.html 
    DEBUG: app : vod 
    DEBUG: flashVer : LNX 9,0,124,0 
    DEBUG: live : no 
    DEBUG: timeout : 300 sec 
    DEBUG: Connect, ... connected, handshaking 
    DEBUG: HandShake: Client type: 03
    DEBUG: HandShake: Client digest offset: 533 
    DEBUG: HandShake: Initial client digest: 50 8C 01 B9 1F 9D B6 65 23 73 17 AA 06 94 DF 19 35 5C 31 4E 3F E2 8D E5 EE 58 F9 D1 30 95 07 BC 
    DEBUG: ReadN, RTMP socket closed by server ERROR: Connect, handshake failed. Failed to connect! Download failed 
    [deti@localhost NOVA]$
    
    14.6.2010 13:20 chrono
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ?? Nova_dl.py a rtmpdump funguje jen na IBM notebooku. ??
    Možno by si mohol vyskúšať novšiu verziu RTMP Dump (najnovšia je 2.2e).
    14.6.2010 13:47 Ant
    Rozbalit Rozbalit vše Re: ?? Nova_dl.py a rtmpdump funguje jen na IBM notebooku. ??
    Koukal jsem na puvodni domovskou stranku a bylo mi divne, proc se k tomu nehlasi. Tak jsem googlil a ejhle, on se vyvoj presunul a ma noveho spravce!

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.