abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    včera 23:22 | Nová verze

    Editor kódu Zed (Wikipedie) má nově v sobě integrovaný debugger. Podporuje Rust, C/C++, JavaScript, Go, Python a pomocí rozšíření i další programovací jazyky.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    včera 22:22 | Zajímavý článek

    Byl publikován aktuální přehled vývoje renderovacího jádra webového prohlížeče Servo (Wikipedie). Servo mimo jiné nově zvládne animované GIFy.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 21:44 | Bezpečnostní upozornění

    Nejnovější X.Org X server 21.1.18 a Xwayland 24.1.8 řeší další bezpečnostní chybu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 17:55 | Pozvánky

    Spolek OpenAlt zve příznivce otevřených řešení a přístupu na 210. sraz, který proběhne 20. června od 18:00 v Red Hat Labu na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity na adrese Botanická 68A nebo také online.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 14:33 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 17 integrovaného vývojového prostředí (IDE) Qt Creator. Podrobný přehled novinek v changelogu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 12:00 | Nová verze

    Open source 3D herní a simulační engine Open 3D Engine (O3DE) byl vydán v nové verzi 25.05.0. Přehled novinek v poznámkách k vydání. Nově je implementováno standardizované simulační rozhraní ROS (Robot Operating System) 2.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    17.6. 22:44 | Bezpečnostní upozornění

    Nejnovější X.Org X server 21.1.17 a Xwayland 24.1.7 řeší 6 bezpečnostních chyb: CVE-2025-49175, CVE-2025-49176, CVE-2025-49177, CVE-2025-49178, CVE-2025-49179 a CVE-2025-49180. Nils Emmerich je nalezl koncem března a dnes publikoval detaily.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    17.6. 14:33 | Nová verze

    Desktopové prostředí KDE Plasma bylo vydáno ve verzi 6.4 (Mastodon). Přehled novinek i s videi a se snímky obrazovek v oficiálním oznámení. Podrobný přehled v seznamu změn.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    17.6. 10:11 | Komunita

    UN Open Source Week 2025 probíhá tento týden v sídle Organizace spojených národů v New Yorku. Středeční a čtvrteční jednání bude možné sledovat na UN Web TV.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    17.6. 03:55 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 2.50.0 distribuovaného systému správy verzí Git. Přispělo 98 vývojářů, z toho 35 nových. Přehled novinek v příspěvku na blogu GitHubu a v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    Jaký je váš oblíbený skriptovací jazyk?
     (56%)
     (30%)
     (7%)
     (2%)
     (0%)
     (1%)
     (4%)
    Celkem 282 hlasů
     Komentářů: 16, poslední 8.6. 21:05
    Rozcestník

    Dotaz: CIPE a dynamic IP

    26.4.2004 14:33 tezkatlipoka | skóre: 35
    CIPE a dynamic IP
    Přečteno: 83×
    Mate nekdo zkusenosti s timto nastavenim, dynamic IP je jen na jedne strane. Tady to kdysi nekdo zminil, ze to mozne je, ze to pak umi projit i pres NAT, ale nic blizsiho nemuzu nikde najit, nema nekdo s timto zkusenosti?
    Vaše řeč budiž ano, ano, ne, ne. Co je nad to, je od ďábla.

    Odpovědi

    1.9.2004 13:44 Windy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: CIPE a dynamic IP
    Tato rádo by otázka si nezaslouží odpověď. Marně se snažím přijít na to, na co se vlastně ptáš. A to používám CIPE pro směřování přes několik sítí. Tudíž se domnívám, že jsem docela fundovaný odpovědět. Tento dotaz jenom plní seznamy. Fuj.
    1.9.2004 19:16 tezkatlipoka | skóre: 35
    Rozbalit Rozbalit vše Re: CIPE a dynamic IP
    Tak v tom pripade si hned prvni vetou sam odporujes. Krom toho jestlize ja jsem svoji blbou otazkou zaplnil seznam, ty jsi ho zbytecnou odpovedi zaplnil uplne stejne. Nehledej trisku u jinych kdyz mas v oku tram. CIPE normalne pouzivam, a taky ho vzdycky dokazu zpytlikovat tak aby mi fungovalo presne tak jak chci. Jen jsem se ptal, jestli ma nekdo zkusenost pri propojovani siti kde ma jen jedna strana pevnou, verejnou IP, ale druha nikoliv (road warrior), jit to podle vseho ma, ja jsem jen nikde nenasel jak, a tak jsem zkousel jestli to nekdo nevi. Jestli se te ma otazka dotkla tak, ze ti to pripravilo dozivotni trauma, omlouvam se a pozadas-li me o to, rad od ted budu vzdy ke svym otazkam pripojovat - Windy prosim neodpovidat :-)
    Vaše řeč budiž ano, ano, ne, ne. Co je nad to, je od ďábla.
    1.9.2004 19:36 Zdeněk Burda | skóre: 61 | blog: Zdendův blog | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: CIPE a dynamic IP
    jeden dotaz na google a asi 15 vterin hledani ve vysledkach:

    http://www.extra300.nl/options.htm

    uplne dole na strance
    -- Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu.
    2.9.2004 07:51 tezkatlipoka | skóre: 35
    Rozbalit Rozbalit vše Re: CIPE a dynamic IP
    No vzdyt nic nerikam, kdyby se to tu necekane neobjevilo znovu, tak jsem si na to uz ani nevzpomel, ten dotaz jsem pokladal v unoru, ptal jsem se jestli s tim ma nekdo zkusenosti.
    Vaše řeč budiž ano, ano, ne, ne. Co je nad to, je od ďábla.

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.