Dnes v 17:30 bude oficiálně vydána open source počítačová hra DOGWALK vytvořena v 3D softwaru Blender a herním enginu Godot. Release party proběhne na YouTube od 17:00.
McDonald's se spojil se společností Paradox a pracovníky nabírá také pomocí AI řešení s virtuální asistentkou Olivii běžící na webu McHire. Ian Carroll a Sam Curry se na toto AI řešení blíže podívali a opravdu je překvapilo, že se mohli přihlásit pomocí jména 123456 a hesla 123456 a získat přístup k údajům o 64 milionech uchazečů o práci.
Byla vydána (𝕏) červnová aktualizace aneb nová verze 1.102 editoru zdrojových kódů Visual Studio Code (Wikipedie). Přehled novinek i s náhledy a videi v poznámkách k vydání. Ve verzi 1.102 vyjde také VSCodium, tj. komunitní sestavení Visual Studia Code bez telemetrie a licenčních podmínek Microsoftu.
Byla vydána nová verze 2.4.64 svobodného multiplatformního webového serveru Apache (httpd). Řešeno je mimo jiné 8 bezpečnostních chyb.
Společnost xAI na síti 𝕏 představila Grok 4, tj. novou verzi svého AI LLM modelu Grok.
Ministerstvo vnitra odhalilo závažný kyberincident v IT systému resortu. Systém, do kterého se dostal útočník bez oprávnění, byl odpojen a nedošlo k odcizení dat [𝕏].
Před rokem byla streamovací služba HBO Max přejmenována na Max. Dle managementu slovo HBO v názvu nebylo důležité. Včera byl Max přejmenován zpět na HBO Max. Kolik milionů dolarů to stálo? 😂
Byla vydána nová major verze 8.0.0 svobodného systému pro detekci a prevenci průniků a monitorování bezpečnosti počítačových sítí Suricata (Wikipedie). Přehled novinek v oficiálním oznámení a v aktualizované dokumentaci.
Mastodon (Wikipedie) - sociální síť, která není na prodej - byl vydán ve verzi 4.4. Přehled novinek s náhledy a videi v oznámení na blogu.
Instituce státní správy nebudou smět využívat produkty, aplikace, řešení, webové stránky a webové služby poskytované čínskou společností DeepSeek. Na doporučení Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost rozhodla o jejich zákazu vláda Petra Fialy na jednání ve středu 9. července 2025.
Řešení dotazu:
Nerozumím jak to myslíte ;)Dosud jsi viděl chyby v prohlížeči a zároveň se zapsaly do logu. Vadilo ti, že se zobrazují a obrazovce. Tedy jsi zobrazení zakázal. Tedy už jsou jen v logu. Nevím, co víc bys chtěl.
Chyba v logu samozřejmě je, ale to neřeší mou situaci "blank page" kterou vidí uživatel.Lze znovu zapnout hlášení chyb, ne?
Nejde nějak podmínkou zjistit, že je něco naplněno a dle toho se přizpůsobit?Ano. Jde nějakou podmínkou zjistit, že je něco naplněno a jde se podle toho i přizpůsobit, jen netuším, jak to souvisí s tvým dotazem v poradně.
Nejde nějak podmínkou zjistit, že je něco naplněno a dle toho se přizpůsobit?Jde. Můžeš tu chybu opravit.
The following error types cannot be handled with a user defined function: E_ERROR, E_PARSE, E_CORE_ERROR, E_CORE_WARNING, E_COMPILE_ERROR, E_COMPILE_WARNINGA tím bych řekl, že je to dáno. Představa, že se po syntaktické chybě nachází parser/interpret PHP v nějakém pěkně definovaném stavu, ze kterého bys spokojeně a smysluplně pokračoval ve zobrazování stránky, je poněkud naivní. Považuješ-li prosté konstatování faktu za urážky a výsměch, pokud se faktum neshoduje s tvým přáním, tak si klidně považuj, ale fakta se kvůli tomu nezmění. Můžeš to řešit tak, že povolíš zobrazování kritických chyb PHP a veškerý provoz poženeš přes proxy, která bude chyby detekovat (což není jen tak, aby to bylo 100%) a nahrazovat (třeba odpovědí s redirektem někam jinam). Člověk s kousem rozumu v hlavě by ale namísto toho investoval čas do přidání testovacího frameworku, aby v té aplikaci kritické chyby nebyly...
No jen doufám, že příjde nějaký odborník a poradí na co jsem se ptalV tom případě ti doporučuju do poradny zadat nový dotaz. Protože na tenhle už jsi odpověď dostal, viz výše.
zatím jen urážky a výsměchUrážky žádné nevidím, zřejmě trpíš stihomamem. Výsměch taky nevidím, maximálně možná trochu sarkasmu ve zoufalé snaze odpovědět alespoň něco člověku, který není schopný ani napsat, co chce. Tohle je porada pro lidi, kteří potřebují s něčím poradit. Křišťálová koule nepatří mezi vybavení radících.
or die()
. Používá se především v připojování k databázi.if(!$nazev)
a v podmínce uvést echo 'Stala se chyba, sorry';
... or die()
se už dávno nepoužívá, zejména ne při připojování k databázi. Je to jen ve starých učebnicích. Bylo to nahrazeno výjimkami.set_error_handler()
a vše okolo toho. Něco málo o tom je například tady, ale já věřím, že už si s tím poradíte ;)
register_shutdown_function(function() { if (error_get_last() !== null) { var_dump(error_get_last()); } });vypise posledni chybu pokud nejaka nastala.
Tiskni
Sdílej: