abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 23:33 | Komunita

    Sovereign Tech Fund oznámil finanční podporu následujících open source projektů: Scala, SDCC, Let's Encrypt, Servo, chatmail, Drupal, Fedify, openprinting, PHP, Apache Arrow, OpenSSL, R Project, Open Web Docs, conda, systemd a phpseclib.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 13:11 | Nová verze

    Bylo vydáno OpenBSD 7.8. S předběžnou podporou Raspberry Pi 5. Opět bez písničky.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 05:44 | Nová verze Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    dnes 05:22 | Bezpečnostní upozornění

    Byly publikovány informace o kritické zranitelnosti v knihovně pro Rust async-tar a jejích forcích tokio-tar, krata-tokio-tar a astral-tokio-tar. Jedná se o zranitelnost CVE-2025-62518 s CVSS 8.1. Nálezci je pojmenovali TARmageddon.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    včera 23:15 | Nová verze

    AlmaLinux přinese s verzí 10.1 podporu btrfs. XFS bude stále jako výchozí filesystém, ale instalátor nabídne i btrfs. Více informací naleznete v oficiálním oznámení.

    Max | Komentářů: 2
    včera 22:33 | IT novinky

    Společnost OpenAI představila svůj vlastní webový prohlížeč ChatGPT Atlas. Zatím je k dispozici pouze na macOS.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 14:33 | Nová verze

    Desktopové prostředí KDE Plasma bylo vydáno ve verzi 6.5 (Mastodon). Přehled novinek i s videi a se snímky obrazovek v oficiálním oznámení. Podrobný přehled v seznamu změn.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    včera 13:55 | IT novinky

    Rodina jednodeskových počítačů Orange Pi se rozrostla (𝕏) o Orange Pi 6 Plus.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 10
    včera 13:33 | IT novinky

    Na Humble Bundle běží akce Humble Tech Book Bundle: All Things Raspberry Pi by Raspberry Pi Press. Se slevou lze koupit elektronické knihy od nakladatelství Raspberry Pi Press a podpořit Raspberry Pi Press, Raspberry Pi Foundation North America nebo Humble.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 11:44 | Humor

    Přidaný režim autonomního řízení vozidel Tesla Mad Max je dostupný pro vybrané zákazníky v programu EAP (Early Access Program). Nový režim je na silnici agresivnější, častěji mění pruhy a ne vždy dodržuje rychlostní limity. Agentura JPP spekuluje, že v Česku by se mohl nový režim namísto Mad Max jmenovat Mad Turek...

    karkar | Komentářů: 24
    Jaké řešení používáte k vývoji / práci?
     (36%)
     (48%)
     (20%)
     (20%)
     (22%)
     (18%)
     (21%)
     (18%)
     (18%)
    Celkem 256 hlasů
     Komentářů: 14, poslední 14.10. 09:04
    Rozcestník

    Dotaz: Práce se systémy pro správu verzí.

    15.7.2012 20:36 RYU.cz | skóre: 16 | Vsetín
    Práce se systémy pro správu verzí.
    Přečteno: 224×
    Zdravím, potřeboval bych někde nastudovat jaké jsou obecné postupy při práci např. se Subversion v týmu, oproti centrálnímu serveru. Kdy se dělají větve, tagy, jak se třeba řeší když dva v jedné větvi upraví jeden soubor (pak se nedá commitnout - zatím jsem to řešil svn:needs-lock, protože opravovat to pak bylo šílené).

    Taky bych rád, kdybyste mi doporučili který ze systémů vybrat. Zatím jsem používal jen subversion, ale co jsem pochopil, tak nejvíc asi frčí GIT.
    Linux is like a teepee - no windows, no gates, apache inside. | RYU.cz

    Řešení dotazu:


    Odpovědi

    16.7.2012 09:02 NN
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Práce se systémy pro správu verzí.
    Precist si dokumentaci ?

    NN
    Řešení 1× (RYU.cz (tazatel))
    16.7.2012 09:20 Kit
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Práce se systémy pro správu verzí.

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.