abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 14:11 | Nová verze

    Desktopové prostředí KDE Plasma bylo vydáno ve verzi 6.7 (Mastodon). Přehled novinek i s videi a se snímky obrazovek v oficiálním oznámení. Podrobný přehled v seznamu změn.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    dnes 11:44 | Komunita

    Hříčka xsnow, která na ploše spustí sněžení, je protestware. Pokud jste v Rusku (LANG=ru), zobrazuje ukrajinské vlajky.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 10
    dnes 11:11 | Nová verze

    UBports, nadace a komunita kolem Ubuntu pro telefony a tablety Ubuntu Touch, vydala beta verzi Ubuntu Touch 24.04-2.0. Nová verze již počítá s výřezy pro fotoaparát (notch) a zaoblenými rohy displeje. Webový prohlížeče Morph přešel z Chromia 87 na Chromium 134. Do shellu Lomiri byl přidán editor snímků obrazovky.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 04:22 | Komunita

    V Praze probíhá Flock 2026, tj. konference pro přispěvatele a příznivce Fedory. Přednášky lze sledovat také na YouTube.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 04:00 | Nová verze

    Node-RED (Wikipedie, GitHub), webová aplikace postavená na Node.js pro vizuální programování a propojování hardwarových zařízení, API a online služeb, byl vydán ve verzi 5.0. Přehled novinek v příspěvku na blogu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 02:00 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 3.27.0 FreeRDP, tj. svobodné implementace protokolu RDP (Remote Desktop Protocol). Opraveno bylo 5 zranitelností.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 23:11 | Komunita

    Řídící výbor GCC schválil záměr do GCC začlenit backend WebAssembly.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    14.6. 21:00 | Nová verze

    Po 9 týdnech vývoje od vydání Linuxu 7.0 oznámil Linus Torvalds vydání Linuxu 7.1. Přehled novinek a vylepšení na LWN.net: první a druhá polovina začleňovacího okna a časem také na Linux Kernel Newbies.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    14.6. 13:33 | Zajímavý software

    Cheat Engine (Wikipedie) je s verzí 7.7 k dispozici už také pro Linux. Jedná se o proprietární skener/debugger paměti používaný především k cheatování v počítačových hrách.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    13.6. 15:22 | IT novinky

    Vláda USA nařídila společnosti Anthropic pozastavit přístup k modelům Fable 5 a Mythos 5 pro všechny cizince, včetně zaměstnanců Anthropicu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 8
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (16%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (3%)
     (16%)
     (26%)
    Celkem 1916 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník
    Nástroje


    HTC wildfire

    Typ: prodej
    Cena: 2999
    Autor: claymoore1
    Kontakt: claymoore@email.cz
    Vloženo: 14.8.2012 08:10
    Přečteno: 640×
    Prodám stále v záruce (zbývá cca 3 měsíce) MT HTC Wildfire, nepoškozený, neškráblý, baterie v pořádku. PS: nehodlám ho dávat do bazaru, kde mi za telefon, který se prodává za +- 5000 dají 1700 a sami ho prodávají za 3900... Praha - možnost odzkoušení prakticky kdykoliv (nemám s tím problém), "jinde" - na dobírku neposílám (pokud neproběhne úhrada dobírečného předem), už dvakrát jsem poslal a vrátilo se mi to jako nevyzvednuté.

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    Komentáře

    Vložit další komentář

    14.8.2012 08:23 master
    Rozbalit Rozbalit vše Re: HTC wildfire
    natahnout se snaz nekoho jineho. v bazaru stoji tento mobil s pul rocni zarukou 2400, novy stoji 4000.
    14.8.2012 11:26 w4rr10r
    Rozbalit Rozbalit vše Re: HTC wildfire
    +1
    15.8.2012 14:19 claymoore1
    Rozbalit Rozbalit vše Re: HTC wildfire
    My si tykáme? ;-) Že jsem si nevšiml a za druhé, jak v kterém bazaru, je pravdou, že sem jich moc neprošel, ale také je pravdou, že nedávno sem prodával nevhodný dárek nokii X3 koupenou v alze (podotýkám, že jsem byl ochoten protože mě tlačil čas) přistoupit na cenu až 2700, byť nová stojí 3500, no nic, nabízeli mi 1700, tak jsem jim poradil ať se jdou vycpat, čas jsem oželil a vrátil rozbalený telefon do alzy s tím, že mi strhli kolem dvou stovek za rozbalení a 3300 se mi vrátilo ;-) takže na zlodějské bazary už kašlu ;-)

    jo a nikde jsem neříkal kolik stojí nový, jen jsem uvedl, že mě stál bezmála něco přes 5tis a na to v jakém je skvelém stavu ho pod 2900 prodávat nebudu, to ho budu raději dál používat, neboť mě do prodeje nic netlačí, kapišto? ;-)

    pěkný den
    stybla avatar 15.8.2012 14:35 stybla | skóre: 29 | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: HTC wildfire
    My si tykáme? ;-)
    Pokud chces, aby ti bylo vykano, tak si to dej do podpisu. Na internetu je bezne tykani.
    jo a nikde jsem neříkal kolik stojí nový, jen jsem uvedl
    Ehm ...
    [...]nehodlám ho dávat do bazaru, kde mi za telefon, který se prodává za +- 5000[...]
    Ano, jenom +/- 1000 CZK a 2 roky zaruky. Novy HTC Wildfire stoji v Alza 4.2k CZK vc DPH a 2 let zaruky. Ale jinak pohoda.
    mě do prodeje nic netlačí, kapišto? ;-)
    Nas, ani jine uzivatele webu, nic netlaci do koupe. :)
    pěkný den
    Tez pekny den :)
    15.8.2012 14:51 claymoore1
    Rozbalit Rozbalit vše Re: HTC wildfire
    to nemá cenu... existují lidé, kterým dělá dobře se všude a za všech okolností vyjadřovat, byť to ostatní nejenom, že nezajímá, ale třeba je to navíc i obtěžuje...

    gratuluji, řadíte se mezi ně ;-)
    16.8.2012 10:28 master
    Rozbalit Rozbalit vše Re: HTC wildfire
    v mironetu stoji 4000 ;) s isic kartou te vyjde na 3600 :)
    16.8.2012 07:46 master
    Rozbalit Rozbalit vše Re: HTC wildfire
    napsal jsi jen, ze novy stoji okolo 5000 a v bazaru se prodava za 3900, tak se nevymlouvej ;) ja jen napsal,ze tady nikoho neosulis.
    17.8.2012 16:31 Adam
    Rozbalit Rozbalit vše Re: HTC wildfire
    My si tykáme? ;-)
    My si netykáme, milej zlatej. Já ti tykám. To je rozdíl. :-D
    17.8.2012 01:26 manasekp | skóre: 29 | blog: manasekp | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: HTC wildfire
    na abicku umi vetsina lidi pouzivat google, bez to skusit prodat nekam jinam
    BIOKOMP | Cas od casu se pokousim nekoho srazit k zemi abych se tam nevalel sam.
    17.8.2012 10:15 Adam
    Rozbalit Rozbalit vše Re: HTC wildfire
    ojeb roka tento predaj :-D
    3.9.2012 13:30 claymoore1
    Rozbalit Rozbalit vše Re: HTC wildfire
    Tak už to tady můžete smazat, nebo si to tu nechte... ;-) mobil zdárně prodán za 2800 přes annonci :-) pěkný den
    MaT avatar 20.9.2012 16:39 MaT | skóre: 28
    Rozbalit Rozbalit vše Re: HTC wildfire
    A proč by to tu měl někdo mazat, když to může smazat i přímo ten člověk, co to sem jako inzerát zadal? :-)
    Open source software for open minded people. :-)

    Založit nové vláknoNahoru

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.