abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
dnes 20:11 | IT novinky

GOG nabízí klasickou cRPG Wasteland 2 do pátku 13. prosince 2019 zdarma. Hra je k dispozici pro Linux (oficiálně Ubuntu LTS) a bez DRM. Stojí za ní inXile Entertainment, navazující na Interplay, od nějž pochází původní Wasteland (1988) či Fallout.

Fluttershy, yay! | Komentářů: 0
dnes 17:11 | Komunita

osxfuse, implementace FUSE (Filesystem in Userspace) na macOS, již není open source. Autor se prostě rozhodl zdrojové kódy pod licencí BSD dál nešířit. Diskuse na Hacker News.

Ladislav Hagara | Komentářů: 12
dnes 10:44 | Zajímavý projekt

Na Humble Bundle běží akce Humble Paradox Management Bundle. Počítačové hry v balíčcích za 1 dolar, 7,91 dolaru a 18 dolarů běží také na Linuxu. Jedná se o série Prison Architect, Cities in Motion, Cities: Skylines a Surviving Mars.

Ladislav Hagara | Komentářů: 0
včera 22:55 | Bezpečnostní upozornění

Byl vydán Git ve verzích 2.24.1, 2.23.1, 2.22.2, 2.21.1, 2.20.2, 2.19.3, 2.18.2, 2.17.3, 2.16.6, 2.15.4 a 2.14.6. Opraveno je 9 bezpečnostních chyb: CVE-2019-1348, CVE-2019-1349, CVE-2019-1350, CVE-2019-1351, CVE-2019-1352, CVE-2019-1353, CVE-2019-1354, CVE-2019-1387 a CVE-2019-19604, viz například Ubuntu USN-4220-1.

Ladislav Hagara | Komentářů: 0
včera 22:33 | Nová verze

Google Chrome 79 byl prohlášen za stabilní (YouTube). Nejnovější stabilní verze 79.0.3945.79 tohoto webového prohlížeče přináší řadu oprav a vylepšení. Vylepšeny byly také nástroje pro vývojáře. Opraveno bylo 51 bezpečnostních chyb. Za nalezení nejvážnější z nich bylo vyplaceno 20 tisíc dolarů.

Ladislav Hagara | Komentářů: 0
včera 22:11 | Nová verze

V září Microsoft potvrdil, že portuje klienta Microsoft Teams na Linux. Dnes byla vydána první veřejná verze k testování. Ke stažení jsou balíčky .deb a .rpm. Microsoft Teams je firemní platforma, která umožňuje textovou komunikaci, video hovory, datové úložiště pro ukládání souborů (na těchto souborech lze také spolupracovat) a integraci dalších aplikací do tohoto prostředí. Služba je integrována v předplatném Office 365.

Ladislav Hagara | Komentářů: 8
včera 15:22 | IT novinky

Společnost PFU (divize Fujitsu) představila (prezentace v japonštině) novou generaci Happy Hacking Keyboard, řady klávesnic původně navržené Eiiči Wadou pro unixové systémy začátkem 90. let – bez nutnosti přidání dalších fyzických kláves. Nové modely (Hybrid, Hybrid Type-S a Classic) navazují na řadu Pro 2, stále je tedy vyrábí Topre a používají příslušné kapacitní spínače, všechny se ale nově připojují přes USB-C a „Hybrid“ navíc podporuje i Bluetooth.

Fluttershy, yay! | Komentářů: 42
včera 12:22 | Pozvánky

Konference DevConf.CZ 2020, již dvanáctý ročník jedné z největších akcí zaměřených na Linux a open source ve střední Evropě, proběhne v Brně na FIT VUT od 24. do 26. ledna 2020. Zveřejněn byl program konference a spuštěna byla povinná a bezplatná registrace.

Ladislav Hagara | Komentářů: 0
9.12. 22:55 | Zajímavý článek

Příspěvek Prozkoumejte Česko na Wikidatech: druhý díl zajímavých Wikidata Queries na blogu Wikimedie Česká republika je volným pokračováním příspěvku Prozkoumejte Česko na Wikidatech: 10 nejlepších Queries datového žurnalisty z července 2017. Tentokrát jsou díky Wikidatům a SPARQL zobrazeny Železniční tratě v Česku, Díly pořadu Gebrian VS na mapě nebo Citace vědeckých článků – srovnání českých univerzit, na níž publikující autoři působí.

Ladislav Hagara | Komentářů: 0
9.12. 19:44 | Komunita

Ovlivnit Ubuntu 20.04 LTS lze vyplněním dotazníku. Více v příspěvku na blogu Ubuntu.

Ladislav Hagara | Komentářů: 0
Jaké hodinky nosíte (nejčastěji)?
 (23%)
 (5%)
 (18%)
 (54%)
Celkem 558 hlasů
 Komentářů: 135, poslední 6.12. 20:54
Rozcestník

KOMIX - Antifree

23.11. 00:00 | Přečteno: 1274× | KOMIX | poslední úprava: 24.11. 11:06

ŽILA BYLA JEDN□U JEDNA DV□JNÁS□BNÁ ČERNÁ VD□VA. A TA MĚLA RÁDA NEMRZN□UCÍ SMĚS.


NEMRZN□UCÍ SMĚS JE JED□VATÁ, T□ ASI VÍTE. ALE ŽE I NAVZD□RY □DP□RNÉMU ZÁPACHU CHUTNÁ NASLÁDLE, M□ŽNÁ NE. KD□ N□RMÁLNÍ BY TAKÉ D□BR□V□LNĚ □CHUTNÁVAL T□XICK□U NEMRZN□UCÍ SMĚS, ŽE. TYT□ VLASTN□STI PŘEDURČILY NEMRZN□UCÍ SMĚS JAK□ NÁSTR□J D□ RUK□U TRAVIČEK, JEDN□U BYLA I JISTÁ DV□JNÁS□BNÁ ČERNÁ VD□VA STACEY CAST□R□VÁ.

PRVNÍH□ MANŽELA P□STUPNĚ □TRÁVILA PŘIMÍCHÁVÁNÍM NEMRZN□UCÍ SMĚSI D□ ALK□H□LICKÝCH DRINKŮ, KTERÉ MU VŽDY □S□BNĚ PŘIPRAV□VALA. TRVAL□ T□ DELŠÍ ČAS, NAK□NEC BEZ VĚTŠÍ P□Z□RN□STI CH□Ť SK□NČIL NA HŘBIT□VĚ, LÉKAŘ D□K□NCE JAK□ PŘÍČINU SMRTI NESPRÁVNĚ URČIL INFARKT.

U DRUHÉH□ MANŽELA UŽ □VŠEM VRAŽEDKYNĚ SILNĚJI ZATLAČILA NA PILU. JEDN□H□ KRÁSNÉH□ DNE ZAV□LALA NA P□LICII, ŽE SE JEJÍ CH□Ť P□ HÁDCE ZAMKL V K□UPELNĚ A NE□ZÝVÁ SE. P□LICISTÉ VYRAZILI DVEŘE A NALEZLI BEZVLÁDNÉ TĚL□. NA PRVNÍ P□HLED VŠE M□ŽNÁ VYPADAL□ JAK□ SEBEVRAŽDA NEMRZN□UCÍ SMĚSÍ, NAČATÝ KANYSTR A SKLENIČKA Z D□BRÉ P□L□VINY JEŠTĚ PLNÁ JED□VATÉ CHEMIKÁLIE. JENŽE DETEKTIV□VÉ P□ZDĚJI NALEZLI I KUCHYŇSK□U INJEKCI, JAK□U TAM V AMERICE BĚŽNĚ P□UŽÍVAJÍ NA PLNĚNÍ KR□CANA NÁDIVK□U, S □TISKY STACEYINÝCH PRSTŮ A ZBYTKY DNA MANŽELA NA ŠPIČCE. PR□STĚ D□ MANŽELA SMĚS SIL□U TLAČILA JAK□ TĚST□ D□ KR□CANA KDYŽ UŽ BYL SÁM PŘÍLIŠ SLABÝ ABY SE ZM□HL NA JAKÝK□LIV □DP□R. P□Z□RUH□DNÉ BYL□, ŽE STACEY NECHALA DRUHÉH□ MANŽELA P□HŘBÍT HNED VEDLE HR□BU T□H□ PRVNÍH□ A ANI JEDN□U ŽÁDNÝ Z HR□BŮ NENAVŠTÍVILA.

ZAČALA SE STAH□VAT SMYČKA. P□LICIE EXHUM□VALA TĚL□ PRVNÍH□ MANŽELA. A KDYŽ SE K STACEY D□NESL□, ŽE SE NA NI P□LICIE VYPTÁVALA JEJÍ STARŠÍ DCERY, ZR□DIL SE V JEJÍ HLAVĚ PR□STÝ, NICMÉNĚ PSYCH□PATICKÝ PLÁN. R□ZH□DLA SE, ŽE □BĚ VRAŽDY SVEDE NA DCERU, NAMÍCHALA JI DRINK A NAPSALA ZA NÍ D□PIS NA R□ZL□UČEN□U S PŘIZNÁNÍM K VRAŽDÁM. JEDNA DÁVKA NAŠTĚSTÍ NESTAČILA A DCERA P□KUS □ VRAŽDU PŘEŽILA, P□ZDĚJI P□SKYTLA SVĚDECTVÍ PR□TI VLASTNÍ MATCE.
ČERN□U VD□VU, KR□MĚ ŘADY JINÝCH DŮKAZŮ, P□M□HL USVĚDČIT I JEDEN P□Z□RUH□DNÝ DETAIL. V D□PISE NA R□ZL□UČEN□U BYL□ HNED ČTYŘIKRÁT NAPSÁN□ NAMÍST□ SL□VA "ANTI-FREEZE", NEMRZN□UCÍ, SL□V□ "ANTI-FREE", ŘEKNĚME "ANTISV□B□DNÝ". A JEDEN Z DETEKTIVŮ SI PAMAT□VAL, ŽE STACEY SL□V□ P□UŽILA I PŘI VÝSLECHU. BLESK NEUDEŘIL HNED PĚTKRÁT NA JEDN□ MÍST□, ZKRÁTKA NE KAŽDÝ PSYCH□PAT MÁ INTELIGENCI D□KT□RA LECTERA.

A T□ JSEM SE CHTĚL ZEPTAT, MÁTE D□MA NEMRZN□UCÍ SMĚS A INJEKCI NA NÁDIVKU? :-)

 

       

Hodnocení: 60 %

        špatnédobré        

Obrázky

KOMIX - Antifree, obrázek 1 KOMIX - Antifree, obrázek 2

Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

Komentáře

Vložit další komentář

23.11. 07:15 Inzerujte na AbcPrace.cz
Rozbalit Rozbalit vše Re: KOMIX - Antifree
ᴉuʌɹԀ
23.11. 13:34 Poslední
Rozbalit Rozbalit vše Re: KOMIX - Antifree

NĚK□LIK M□ŽNÝCH VYSVĚTLENÍ:  1. TRUCUJÍ, PR□T□ŽE JE URAZIL□ MÉ VTIPK□VÁNÍ □ 17. LIST□PADU
  2. TRUCUJÍ, PR□T□ŽE SI MYSLÍ ŽE KRADU JAP□NCI □BRÁZKY. PŘÍSAHÁM, ŽE JSEM K□MIX "ŠK□LA HR□U" VYMYSLEL. JAP□NEC T□ UKRADL NÁM A P□SLAL SI T□ TELEPATICKY D□ MINUL□STI! ALE PRAVDĚP□D□BNĚ T□ PR□STĚ NENÍ TAK □RIGINÁLNÍ NÁPAD A JÁ SI M□HU Z HLAVY □DM□TAT STANI□L. AL□BAL JE UŽ PŘÍLIŠ ZPR□FAN□VANÝ, URČITĚ JE DÁVN□ PLNÝ ŠTĚNIC R□VN□U Z VÝR□BY :-)
  3. TRUCUJÍ, PR□T□ŽE P□SLEDNÍ D□B□U V NEZVIKLÉ MÍŘE PRZNÍM NÁŠ JAZIK CZESKÝ :-)
  4. TRUCUJÍ, PR□T□ŽE JE □D NAŠEH□ NÁDRAŽNÍH□ STÁNKU VYHNALA JISTÁ UKŘIČENÁ GRÉTA Z KLIMATEHILFE :-)
24.11. 21:14 Baby Yoda
Rozbalit Rozbalit vše Re: KOMIX - Antifree
Mozna netrucuji ale nejde im z hlavy tohle.
26.11. 18:09 _
Rozbalit Rozbalit vše Re: KOMIX - Antifree
Co to je za skřeta?
26.11. 21:10 Inkvizitor
Rozbalit Rozbalit vše Re: KOMIX - Antifree
Ha! Odhalen špion z Redmondu! Každý linux geek wii kdo to je. Zmiz odtud ALE FOFREM obludo korporátní nesvobodná.
Gréta avatar 23.11. 14:31 Gréta | skóre: 10 | blog: Grétin blogísek | Stockholm
Rozbalit Rozbalit vše Re: KOMIX - Antifree

si jako myslim že to je jako celkem supr nápad s tou nemrznoucí směsí. by jsme na konci roku mohli koupit pralinky vycucat je a naplnit tou směsí a dát to tý brejlatý můře na čédinu.

nakonci školního roku když se dává vízo tak mě mamka sebou dává kytku a bomboniéru pro tu brejlatou můru na čédinu že prej si ji musíme udobřovat nebo to jako bude špatný ale na to kadí dalmatýn si teda myslim. pokaždý ji prosim ať mi nic sebou takovýho nedává že to všechno jenom akorát zhoršuje a pokaždý mi to stejně stčí do rukou a ať mě to prej ani nenapadne hodit někde cestou do odpadkáče že prej za hodinu za dvě pude do města a do všech těch odpadkáčů koukne. no a já jak jdu do tý pitomí školy tak kytku držim v natažený ruce a drnkám s ní o plot nebo brousim o chodník a cvrnkám vajgly a psí bobky do kanálů protože ekologie nebo s ní švihám po motýlech co tam třeba lítaj. si myslim že ta kytka motýle asi nějak přitahuje nebo co.

a když dojdu do školy tak ještě o přestávce všichni rozděláme všecky bomboniéry co maj z domu i ostatní a všecky ty bombóny sežerem že máme všichni uplně čokoládový pusy. no a když příde brejlatá můra tak protože jsem jediná kdo dones kytku si stoupnu utřu pusu do rukávu a mam proslov a řikám různý takový zajímavý věci jako že ji nepřejeme nic dobrýho a ať si ty pitomí známky narve někam a že všichni doufáme že brzy umře nebo aspoň chytne závažnou a vleklou nemoc a příde místo ní nějakej mladej hezkej moc hodnej pan učitel. a nakonec vezmu pahýl tý mý kytky a mrsknu ho můře k nohám. můra tam stojí minutu dvě jak vopařená a zkrz tý její zvětšovací brejle všichni vidíme jak se ji na vočích dělaj takový drobný slzičky. můra se dobelhá ke katedře položí tam ty víza co měla v rukouch řekne "vyřiď mamince že toto tedy nemusela" naplno se rozbulí a vyběhne ze třídy a je od ni na dobrý dva měsíce pokoj. a všichni tleskaj a vejskaj a házej do vzduchu ty prázdný krabice od bombónů jak se jim líbil ten muj krásnej proslov. pak se porvem o ty nehlídaný víza jak se snažíme všichni urvat nějaký na kterým neni bajle z čédiny zbalíme se a de se domu.

a tam mě seřve mamka a drží v ruce podobnou kytku kterou vytáhla někde z odpaďáku protože ji tam někdo jinej cestou hodil a já jako koukám na špičky tenisek snažim se tvářit děsně smutně ale přitom mam stašnou radost že až ji to všecko můra bude na rodičáku třeba povidat tak jí to nebude věřit protože našla tu kytku a bude si myslet že můra kecá. si myslim že horší by bylo kdyby prohledala všechny odpadkáče a nezasekla hned při první podobný kytce.

jo a hovorka jak se jako navšivuje hrob?? ;D

N□ JAK, PR□STĚ TAK!

25.11. 18:25 kolecko
Rozbalit Rozbalit vše Re: KOMIX - Antifree
Smrt pomoci ethylenglykolu zni celkem prijatelne oproti tomu co te ucitelce provadite, detatka. Globalni apokalypsu na vas.

Založit nové vláknoNahoru

ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
© 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.