abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 21:44 | IT novinky

    Oficiální český státní eshop s elektronickými dálničními známkami nově najdete na edalnice.gov.cz. Doména gov.cz jasně potvrzuje, že jste na oficiálním státním webu [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 14:22 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 4.8.0 interaktivního shellu fish (friendly interactive shell, Wikipedie). Přehled novinek v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    dnes 12:00 | Nová verze

    Byl aktualizován seznam 500 nejvýkonnějších superpočítačů na světě TOP500. Nejvýkonnějším superpočítačem se nově stal čínský LineShine v Národním superpočítačovém centru v Šen-čenu (NSCS) s výkonem 2,198 exaFLOPS. Z prvního místa sesadil americký superpočítač El Capitan s výkonem 1,809 exaFLOPS. Nejvýkonnější český počítač C24 klesl na 215 místo. Karolina, GPU partition klesla na 249. místo a Karolina, CPU partition na 475. místo.

    … více »
    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    včera 21:00 | IT novinky

    Zemřel průkopník videoherní hudby Bobby Prince (Wikipedie). Složil hudbu pro hry Wolfenstein 3D, Doom, Doom II, Duke Nukem II a Duke Nukem 3D.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 5
    včera 15:55 | IT novinky

    Počítačová hra Operace Flashpoint (Arma: Cold War Assault) od společnosti Bohemia Interactive slaví 25 let. Při této příležitosti bylo publikováno bezplatné hratelné Arma: Cold War Assault Remastered Demo a na GitHubu byly zveřejněny zdrojové kódy.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 12:22 | IT novinky

    Na trh v České republice přichází HP EliteBoard G1a. Jde o plnohodnotný AI počítač integrovaný přímo do těla klávesnice, tedy zařízení, které na první pohled vypadá jako minimalistická klávesnice, ale ve skutečnosti nahrazuje klasickou počítačovou jednotku.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 17
    včera 10:55 | Nová verze

    V lednu bylo oznámeno, že desktopové prostředí Xfce bude mít vlastní kompozitor pro Wayland s názvem xfwl4. O víkendu byla vydána první preview verze.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    22.6. 23:44 | Nová verze

    Minulý týden byl oficiálně vydán Android 17. Detaily na blogu a stránkách věnovaných vývojářům.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 7
    22.6. 20:00 | IT novinky

    Dnes jde do prodeje zařízení Steam Machine. Steam Machine 512 GB za 1 039 EUR a Steam Machine 2 TB za 1 359 EUR. Do čtvrtka 25. června do 19:00 se lze zapsat na seznamy. Ty budou jednorázově náhodně slosovány, čímž bude určeno pořadí rezervací a čekacích listin.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 19
    22.6. 14:44 | Nová verze

    Vývojáři OpenMW (Wikipedie) oznámili vydání verze 0.51.0 této svobodné implementace enginu pro hru The Elder Scrolls III: Morrowind. Přehled novinek v oznámení o vydání a také na YouTube a PeerTube.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (16%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (2%)
     (16%)
     (26%)
    Celkem 1978 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník

    Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix

    18.6.2011 01:54 | Přečteno: 1409× | Linux | poslední úprava: 18.6.2011 02:07

    Snad se bude líbit...

    http://www.youtube.com/watch?v=ut3LWdZ1ZL4        

    Hodnocení: 86 %

            špatnédobré        

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    Komentáře

    Vložit další komentář

    18.6.2011 04:57 pc2005 | skóre: 38 | blog: GardenOfEdenConfiguration | liberec
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    Hezký, ale "standartní" ? :-O
    =^..^= AmigaPower® avatar 18.6.2011 11:29 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    Autor je "ruskojazyčný". standard = стандарт
    18.6.2011 11:52 Mercuriuz | skóre: 16 | blog: Mercuriuz | V hospodě =)
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    Byly dvě ráno, jestli je tohle jediná gramatická chyba tak sem na tom ještě dobře :-D
    Linux users everywhere, raise your keyboards into the air, we´re warriors, warriors of the world.
    Jendа avatar 18.6.2011 11:53 Jendа | skóre: 78 | blog: Jenda | JO70FB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    Někde se tam mihlo něco jako by jste.
    18.6.2011 11:56 Mercuriuz | skóre: 16 | blog: Mercuriuz | V hospodě =)
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    je tam "kdyby jste" ....ignore, význam se nemění :-D
    Linux users everywhere, raise your keyboards into the air, we´re warriors, warriors of the world.
    =^..^= AmigaPower® avatar 18.6.2011 12:01 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    да
    18.6.2011 16:23 pc2005 | skóre: 38 | blog: GardenOfEdenConfiguration | liberec
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    Jasný, já jen, že poprvé je to OK, ale to slovo se tam mihne snad třikrát :-D.
    19.6.2011 00:32 Mercuriuz | skóre: 16 | blog: Mercuriuz | V hospodě =)
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    jen dvakrát ;-)
    Linux users everywhere, raise your keyboards into the air, we´re warriors, warriors of the world.
    19.6.2011 01:45 pc2005 | skóre: 38 | blog: GardenOfEdenConfiguration | liberec
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    Aha zajímavý, asi jsem měl z tý muziky deja-vu :-D.
    vencour avatar 18.6.2011 08:06 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix

    Docela parádní ... :-)

    Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.
    18.6.2011 09:01 zxtlpn | skóre: 8 | blog: zxtlpn
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    S tou přítelkyní dobrý. :D
    =^..^= AmigaPower® avatar 18.6.2011 11:02 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    LOL! :-D
    Petr Tomášek avatar 18.6.2011 11:06 Petr Tomášek | skóre: 39 | blog: Vejšplechty
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    Ten konec je nějakej moc rychlej...
    multicult.fm | monokultura je zlo | welcome refugees!
    18.6.2011 11:49 1john2 | skóre: 35 | blog: jo12hn | zlín, brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    bohuzel souhlas :(, ale jinak dobre :)
    18.6.2011 12:00 Mercuriuz | skóre: 16 | blog: Mercuriuz | V hospodě =)
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    Plánuju pokračování ;-)
    Linux users everywhere, raise your keyboards into the air, we´re warriors, warriors of the world.
    AsciiWolf avatar 18.6.2011 12:15 AsciiWolf | skóre: 41 | blog: Blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    Až na ten, dle mého názoru trapný, konec dobré. :-) A, bohužel, nejspíš i docela reálné. :-(
    18.6.2011 12:16 Mercuriuz | skóre: 16 | blog: Mercuriuz | V hospodě =)
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    nemohli mu přece pustit techno, to by tam umřel....
    Linux users everywhere, raise your keyboards into the air, we´re warriors, warriors of the world.
    18.6.2011 13:21 zxtlpn | skóre: 8 | blog: zxtlpn
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    Ten je tedy nějaký zvláštní.
    =^..^= AmigaPower® avatar 18.6.2011 14:12 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    Proč proboha zvláštní?
    18.6.2011 14:32 zxtlpn | skóre: 8 | blog: zxtlpn
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    Že by z toho techna neměl orgasmus.
    =^..^= AmigaPower® avatar 18.6.2011 14:55 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    ...leda průjem
    18.6.2011 16:23 kralyk z abclinuxu | skóre: 29 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    ...krvavej... E. Coli...
    18.6.2011 18:11 Mercuriuz | skóre: 16 | blog: Mercuriuz | V hospodě =)
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    to by na tom byl (když vezmeme v úvahu že by ho mučily technem) docela dobře ještě :-D
    Linux users everywhere, raise your keyboards into the air, we´re warriors, warriors of the world.
    18.6.2011 18:25 zxtlpn | skóre: 8 | blog: zxtlpn
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    Nevíte, co je dobrý!
    18.6.2011 19:11 Mercuriuz | skóre: 16 | blog: Mercuriuz | V hospodě =)
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    Vím, a techno to zcela určitě není xD
    Linux users everywhere, raise your keyboards into the air, we´re warriors, warriors of the world.
    Chytrex avatar 20.6.2011 20:09 Chytrex | skóre: 30 | Bohumín
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    +1
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS .:. define QUESTION ((bb) || !(bb)) .:. Odmítám vaši realitu a nahrazuji ji svou vlastní..
    21.6.2011 09:56 zxtlpn | skóre: 8 | blog: zxtlpn
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    -3
    21.6.2011 14:58 kralyk z abclinuxu | skóre: 29 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    Vím, a techno to zcela určitě není xD
    Přesně tak, máme přece Jazz a Ragtime ;-)

    Já bych pojem "dobrá hudba" nadefinoval jako "hudba, kterou rád poslouchám / hraju".
    18.6.2011 16:09 YYY | skóre: 29 | blog: martinek
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    Pekne. Je mi ho docela lito. Pokracovani bych privital. :-)
    19.6.2011 01:23 faha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    V cem jste to delal?
    19.6.2011 03:01 Mercuriuz | skóre: 16 | blog: Mercuriuz | V hospodě =)
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    Hudba audacity
    Grafika GIMP
    Video...doufal sem že na tuhle otázku nedojde...byl to W Movie Maker :-( ještě se mi nepovedlo najít jednoduchou linuxovou alternativu, kdyby někdo věděl budu rád (kino mi nešlo ani zaboha zkompilovat, ale je fakt že to bylo tak před půl rokem co jsem to zkoušel)
    Linux users everywhere, raise your keyboards into the air, we´re warriors, warriors of the world.
    =^..^= AmigaPower® avatar 19.6.2011 11:11 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    "lives" nebo jak se to menovalo...

    BTW: movie maker se dělá i pro něco jinýho než Amiga? (na tý si to asi nedělal, nebo jo?)
    kotyz avatar 19.6.2011 14:56 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    Movie Maker pro Amigu neznam. Ale udělat to ve Video Toasteru to by byla teprv známka punku :-D
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    =^..^= AmigaPower® avatar 19.6.2011 21:44 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    tak se vrať do počítačový školky píčusi :-D
    Jendа avatar 20.6.2011 00:06 Jendа | skóre: 78 | blog: Jenda | JO70FB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    Já používám Kdenlive (distribuční, netřeba kompilovat), přijde mi celkem jednoduché na obsluhu. Akorát občas padá :-(.
    kotyz avatar 20.6.2011 10:05 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Výslech - Inspired by KERNEL ULTRAS komix
    No právě!
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!

    Založit nové vláknoNahoru

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.