abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 11:11 | Zajímavý software

    Vasudeva Kamath představil utilitu debvulns, alternativu k nativní utilitě debsecan, pro výpis zranitelností v Debianu. Navíc má především možnost výstupu ve strukturovaných formátech JSON a CSV. V plánu je exportér pro Prometheus.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 21:44 | IT novinky

    Oficiální český státní eshop s elektronickými dálničními známkami nově najdete na edalnice.gov.cz. Doména gov.cz jasně potvrzuje, že jste na oficiálním státním webu [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 15
    včera 14:22 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 4.8.0 interaktivního shellu fish (friendly interactive shell, Wikipedie). Přehled novinek v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    včera 12:00 | Nová verze

    Byl aktualizován seznam 500 nejvýkonnějších superpočítačů na světě TOP500. Nejvýkonnějším superpočítačem se nově stal čínský LineShine v Národním superpočítačovém centru v Šen-čenu (NSCS) s výkonem 2,198 exaFLOPS. Z prvního místa sesadil americký superpočítač El Capitan s výkonem 1,809 exaFLOPS. Nejvýkonnější český počítač C24 klesl na 215 místo. Karolina, GPU partition klesla na 249. místo a Karolina, CPU partition na 475. místo.

    … více »
    Ladislav Hagara | Komentářů: 6
    23.6. 21:00 | IT novinky

    Zemřel průkopník videoherní hudby Bobby Prince (Wikipedie). Složil hudbu pro hry Wolfenstein 3D, Doom, Doom II, Duke Nukem II a Duke Nukem 3D.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 10
    23.6. 15:55 | IT novinky

    Počítačová hra Operace Flashpoint (Arma: Cold War Assault) od společnosti Bohemia Interactive slaví 25 let. Při této příležitosti bylo publikováno bezplatné hratelné Arma: Cold War Assault Remastered Demo a na GitHubu byly zveřejněny zdrojové kódy.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    23.6. 12:22 | IT novinky

    Na trh v České republice přichází HP EliteBoard G1a. Jde o plnohodnotný AI počítač integrovaný přímo do těla klávesnice, tedy zařízení, které na první pohled vypadá jako minimalistická klávesnice, ale ve skutečnosti nahrazuje klasickou počítačovou jednotku.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 19
    23.6. 10:55 | Nová verze

    V lednu bylo oznámeno, že desktopové prostředí Xfce bude mít vlastní kompozitor pro Wayland s názvem xfwl4. O víkendu byla vydána první preview verze.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    22.6. 23:44 | Nová verze

    Minulý týden byl oficiálně vydán Android 17. Detaily na blogu a stránkách věnovaných vývojářům.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 7
    22.6. 20:00 | IT novinky

    Dnes jde do prodeje zařízení Steam Machine. Steam Machine 512 GB za 1 039 EUR a Steam Machine 2 TB za 1 359 EUR. Do čtvrtka 25. června do 19:00 se lze zapsat na seznamy. Ty budou jednorázově náhodně slosovány, čímž bude určeno pořadí rezervací a čekacích listin.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 20
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (16%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (2%)
     (16%)
     (26%)
    Celkem 1979 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník



    Vložit další komentář
    Josef Kufner avatar 5.4.2007 22:02 Josef Kufner | skóre: 70
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nové tarify od karneval.cz
    Víš proč se HTML jmenuje HTML a proč začíná zrovna na H ? ;-)
    Hello world ! Segmentation fault (core dumped)
    6.4.2007 09:59 Tomáš | skóre: 31 | blog: Tomik
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nové tarify od karneval.cz
    Samozřejmě vím. Taky se tu ale často objevuje komentář: ošklivé věci se nelinkují.
    5.4.2007 22:09 outsider
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nové tarify od karneval.cz
    Pořiď si vyšší tarif, když taháš víc dat.

    To mě by zajimalo, proč mi nefunguje jejich webová objednávka. Po odeslání dostanu krásnou hlášku:
    Server Error in '/' Application.
    
    Length cannot be less than zero. Parameter name: length
    
    Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review
    the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.
    
    Exception Details: System.ArgumentOutOfRangeException: Length cannot be less than zero. Parameter name: length
    
    Source Error:
    
    An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and
    location of the exception can be identified using the exception stack trace below.
    
    Stack Trace:
    
    [ArgumentOutOfRangeException: Length cannot be less than zero.
    Parameter name: length]
       System.String.Substring(Int32 startIndex, Int32 length) +172
       form.FrontObjednavka.GetSelectedKlub() +137
       form.FrontObjednavka.writeToDB() +2903
       form.FrontObjednavka.btFormIINext_Click(Object sender, ImageClickEventArgs e) +153
       System.Web.UI.WebControls.ImageButton.OnClick(ImageClickEventArgs e) +109
       System.Web.UI.WebControls.ImageButton.System.Web.UI.IPostBackEventHandler.RaisePostBackEvent(String eventArgument) +69
       System.Web.UI.Page.RaisePostBackEvent(IPostBackEventHandler sourceControl, String eventArgument) +18
       System.Web.UI.Page.RaisePostBackEvent(NameValueCollection postData) +33
       System.Web.UI.Page.ProcessRequestMain() +1292
    
    
    Version Information: Microsoft .NET Framework Version:1.1.4322.2032; ASP.NET Version:1.1.4322.2032 
    Zitra jim zavolam a sprdnu je :-)
    David Watzke avatar 5.4.2007 22:09 David Watzke | skóre: 74 | blog: Blog... | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nové tarify od karneval.cz
    Ty krávo, tak to bude hukot jako prase! Nahodím Extreme... hustý! Dík za info. Já se snad ... :-D
    “Being honest may not get you a lot of friends but it’ll always get you the right ones” ―John Lennon
    6.4.2007 10:17 Lynn | skóre: 16 | blog: hell | Němčice
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nové tarify od karneval.cz
    Rychlost po překročení FUP nově odpovídá omezení, kterým disponuje UPC normálně a vzhledem ke spojení je to logické, přece se nebudeme (my chelláci) cítit ukřivděně...
    Po dalším zrychlení netu přejdu na nižší tarif, ať ušetřím... Při svém používání jsem totiž nezaregistrovala rozdíl mezi 1 Mbps a 2 Mbps a to chtějí ještě zrychlit :-D
    To je síla televize...
    stativ avatar 6.4.2007 11:17 stativ | skóre: 54 | blog: SlaNé roury
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nové tarify od karneval.cz
    Popravdě, s rychlým internetem, už člověk začíná výrazně pociťovat nedostatečnou konektivitu některých serverů. Takže zatímco si platím 5Mbps (pokud to nebyl aprílový žert ;-) ), málokde můžu stahovat takhle rychle.
    Ať sežeru elfa i s chlupama!!! ljirkovsky.wordpress.com stativ.tk
    6.4.2007 13:25 Jirkaehm | skóre: 9
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nové tarify od karneval.cz
    to vypada na aprilovy zert :) z 99% ceskych serveru bez probelmu stahuju 15mbit (mam 15mbit linku), a zhruba z poloviny zahranicnich take. :)
    stativ avatar 6.4.2007 14:08 stativ | skóre: 54 | blog: SlaNé roury
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nové tarify od karneval.cz
    některé, hlavně mám problém s několika (nevím kterými) mirory ze sf.
    Ať sežeru elfa i s chlupama!!! ljirkovsky.wordpress.com stativ.tk
    6.4.2007 11:25 sssssssss | skóre: 15 | blog: cotoje
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nové tarify od karneval.cz
    Proč mam tuhle stránku tak rozkozenou? Odkazy 1. 2. v pohode pak bílo asi půl metru a pak

    3.

    fuj bych blil.
    hmm
    6.4.2007 13:34 misch
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nové tarify od karneval.cz
    Pravdepodobne pouzivas prohlizec-o-kterem-se-nemluvi (MSIE), a zdejsi CSS je nejspis testovane jen na Firefoxu.
    6.4.2007 16:10 Käyttäjä 11133 | skóre: 58 | blog: Ajattelee menneisyyttä
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nové tarify od karneval.cz
    Není pravda.. Je to způsobeno tím, že text v celku se nezalamuje... takže se to tam prostě nedá nacpat, když je tam ten boční box, takže se to posunuo až pod něj.
    6.4.2007 15:56 sssssssss | skóre: 15 | blog: cotoje
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nové tarify od karneval.cz
    ee je to safari, ve firefoxu mam zas ten odkaz dlouhej prez text a modry pole.
    hmm
    6.4.2007 16:11 Käyttäjä 11133 | skóre: 58 | blog: Ajattelee menneisyyttä
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nové tarify od karneval.cz
    Nauč se používat vlákna!!!
    6.4.2007 18:25 sssssssss | skóre: 15 | blog: cotoje
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nové tarify od karneval.cz
    na vlakna prdim
    hmm
    7.4.2007 11:37 Käyttäjä 11133 | skóre: 58 | blog: Ajattelee menneisyyttä
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nové tarify od karneval.cz
    Hmm to seš teda frajer...
    Max avatar 7.4.2007 22:14 Max | skóre: 73 | blog: Max_Devaine
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nové tarify od karneval.cz
    U mě to začalo tak, že mi UPC poslal mail s tím, že mi zvyšuje limit z 20GB na 40GB za měsíc. A nedávno další, že mi zdvojnásobí rychlost za stejnou cenu. Nárůst bude postupný a 5Mbit bych se měl dočkat v červnu :).To už bych měl mít 512Kbit upload (nynějších 256 je fakt bída :( ).
    Jelikož byl Karneval koupen UPC, tak se snad držím tématu :)
    Zdar Max
    Měl jsem sen ... :(
    7.4.2007 22:58 mrzout | skóre: 11 | blog: mrzutej
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nové tarify od karneval.cz
    Ja ted reagoval tak, ze jsem si preobjednal tarif na ten nejnizsi (tusim dva dolu).

    Docela jsem zvedav,jestli mi daji rovnou od pristiho mesice podminky jako novemu zakazikovi nebo budou pomalu navysovat jako staremu. V prvnim pripade si ani docasne nijak nepohorsim (upload 256Kb v obou tarifech).
    Hlasuj pro zavedení OpenID na Abclinuxu!

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.