abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 04:33 | Komunita

    Konference OpenAlt 2026 hledá přednášející. Proběhne o víkendu 7. a 8. listopadu na půdě Fakulty informačních technologií VUT v Brně. Témata konference jsou: Otevřený a svobodný software, IoT a Hnutí tvůrců, Vzdělávání, Bezpečnost a soukromí, Otevřená společnost, komunity a data, OpenMobility a další.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 04:22 | IT novinky

    Společnosti OpenAI a Broadcom oznámily čip optimalizovaný pro AI pojmenovaný Jalapeño.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 20:22 | Nová verze

    Deno (Wikipedie), běhové prostředí (runtime) pro JavaScript, TypeScript a WebAssembly, bylo vydáno v nové verzi 2.9. Hlavní novinkou je deno desktop pro převod Deno projektu na desktopovou aplikaci. Jedná se o alternativu k frameworkům Electron nebo Tauri.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    včera 15:44 | IT novinky

    Od zítra jsou Datové schránky oficiálně na nové adrese datovka.gov.cz. Adresa mojedatovaschranka.cz zůstává funkční do 27. srpna 2026, následně budou uživatelé automaticky přesměrováni na datovka.gov.cz.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    včera 13:44 | Nová verze

    Dolphin (Wikipedie), tj. open source multiplatformní emulátor herních konzolí GameCube a Wii od Nintenda, byl vydán ve verzi 2606. S podporou Game Boy Playeru.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 11:11 | Zajímavý software

    Vasudeva Kamath představil utilitu debvulns, alternativu k nativní utilitě debsecan, pro výpis zranitelností v Debianu. Navíc má především možnost výstupu ve strukturovaných formátech JSON a CSV. V plánu je exportér pro Prometheus.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    24.6. 21:44 | IT novinky

    Oficiální český státní eshop s elektronickými dálničními známkami nově najdete na edalnice.gov.cz. Doména gov.cz jasně potvrzuje, že jste na oficiálním státním webu [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 24
    24.6. 14:22 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 4.8.0 interaktivního shellu fish (friendly interactive shell, Wikipedie). Přehled novinek v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 4
    24.6. 12:00 | Nová verze

    Byl aktualizován seznam 500 nejvýkonnějších superpočítačů na světě TOP500. Nejvýkonnějším superpočítačem se nově stal čínský LineShine v Národním superpočítačovém centru v Šen-čenu (NSCS) s výkonem 2,198 exaFLOPS. Z prvního místa sesadil americký superpočítač El Capitan s výkonem 1,809 exaFLOPS. Nejvýkonnější český počítač C24 klesl na 215 místo. Karolina, GPU partition klesla na 249. místo a Karolina, CPU partition na 475. místo.

    … více »
    Ladislav Hagara | Komentářů: 14
    23.6. 21:00 | IT novinky

    Zemřel průkopník videoherní hudby Bobby Prince (Wikipedie). Složil hudbu pro hry Wolfenstein 3D, Doom, Doom II, Duke Nukem II a Duke Nukem 3D.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 15
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (17%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (2%)
     (15%)
     (26%)
    Celkem 1989 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník
    Mé další desktopy

    ZORIN OS9
    ZORIN OS9



    MATE XFCE4 - 17.2
    MATE XFCE4 - 17.2

    KITKAT
    KITKAT

    Nejoblíbenější desktopy

    fluxbox, conky, adesklets
    fluxbox, conky, adesklets

    ntb>> debian lenny
    ntb>> debian lenny

    Nic
    Nic

    Rpg desktop
    Rpg desktop

    Když ho miluješ, není co řešit
    Když ho miluješ, není co řešit

     další »

    Ubuntu na n70

    Ubuntu na n70

    Red thema

    Dejmon | 22. 1. 2016 | Zhlédnuto: 956× | Oblíbenost: 1

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    Komentáře

    Vložit další komentář

    22.1.2016 19:34 Peter Golis | skóre: 65 | blog: Bežné záležitosti | Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    Ubuntu na telefóne N70 z roku 2005?
    Dejmon avatar 23.1.2016 00:12 Dejmon | skóre: 15 | Litvinov
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    nene, je tam chyba, je to na p70-A :-)
    Jdi svou cestou a nech lidi mluvit! Go your way and let the people speak!
    23.1.2016 07:38 Peter Golis | skóre: 65 | blog: Bežné záležitosti | Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    Tak, tá Toshiba Satellite P70-A má podľa tvojho obrázku nejaký divný display. Niesi náhodou vegán?
    23.1.2016 22:26 am
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    Doporučoval bych změnit vyhledávač. ;)
    23.1.2016 22:49 nobody
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    hele chytrej.. a kterej vyhledavac v tomto vesmiru najde informace o "Nokia p70-a"? ;) Google a DuckDuckGo dava 0 vysledku a az dedukci se clovek dopracuje k tomu ze nejde o "Nokia N70" ale o "Lenovo P70-A" ;)
    Václav 25.1.2016 09:49 Václav "Darm" Novák | skóre: 26 | blog: Darmovy_kecy | Bechyně / Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    A jak tě napadlo přidat do vyhledávacího řetězce slovo Nokia? :)
    Cross my heart and hope to fly, stick a cupcake in my eye!
    25.1.2016 10:03 Peter Golis | skóre: 65 | blog: Bežné záležitosti | Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    Nenapadlo. Ak do vyhľadávača zadáš N70, tak to samé na prvom mieste ponúkne Nokiácky teflón.
    Václav 25.1.2016 11:48 Václav "Darm" Novák | skóre: 26 | blog: Darmovy_kecy | Bechyně / Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    Nepsal jsem to tobě.
    Cross my heart and hope to fly, stick a cupcake in my eye!
    25.1.2016 13:28 Peter Golis | skóre: 65 | blog: Bežné záležitosti | Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    Viem že si len trolil. A preto som ti odpovedal, že k N70 nebolo treba treba pri vyhľadávaní doplniť kľúčové slovíčko Nokia.
    Václav 25.1.2016 14:46 Václav "Darm" Novák | skóre: 26 | blog: Darmovy_kecy | Bechyně / Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    Netrolil jsem. Jen jsem se Nobodyho ptal na základě čeho píše
    hele chytrej.. a kterej vyhledavac v tomto vesmiru najde informace o "Nokia p70-a"?
    když autor screenshotu o Nokii nepsal vůbec nic a následně se opravil (n70->p70-a)

    Poznámka
    Doporučoval bych změnit vyhledávač. ;)
    od am byla celkem trefná, i když bych to možná pozměnil na "doporučoval bych se naučit číst"

    Jinak fakt nevím proč jsi na můj post odpovídal ty :)
    Cross my heart and hope to fly, stick a cupcake in my eye!
    25.1.2016 17:54 Peter Golis | skóre: 65 | blog: Bežné záležitosti | Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    Autor písal o N70, čo je prastarý telefón od Nokie. Ja by som odporučil naučiť sa vyjadrovať.
    Václav 25.1.2016 19:25 Václav "Darm" Novák | skóre: 26 | blog: Darmovy_kecy | Bechyně / Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    V tomto vlákně ovšem uznal omyl a napsal typ zařízení správně. Osobně by mě v tu chvíli už ani nenapadlo slovo Nokia do vyhledávání přidat.
    Cross my heart and hope to fly, stick a cupcake in my eye!
    25.1.2016 19:30 Peter Golis | skóre: 65 | blog: Bežné záležitosti | Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    Nenapísal to správne. Napísal P70-A čo zahŕňa Toshiba Satellite. Keď už argumentuješ týmto vláknom, tak si ho aj prečítaj.
    Václav 25.1.2016 22:25 Václav "Darm" Novák | skóre: 26 | blog: Darmovy_kecy | Bechyně / Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    Pokud ti připadá Toshiba laptop s takovým rozlišením a poměrem stran normální, pak nevím. Jinak fakt nevím jak hledáte… Spíš mi to připadá jako snaha mermomocí udělat blbce z autora screenshotu.
    Cross my heart and hope to fly, stick a cupcake in my eye!
    26.1.2016 04:57 Peter Golis | skóre: 65 | blog: Bežné záležitosti | Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    Blbca zo seba urobil autor sám, nebolo mu treba pomáhať. Najprv sem dá screenshot s popisom úplne iného telefónu z iného desaťročia a od iného výrobcu, a potom to opraví na niečo rovnako presné.

    A áno. Nepripadá mi normálne že laptop by mal mať také rozlíšenie. Poukázal som na to ako na blbosť ktorá dokazuje nepresnosť autorovho vyjadrenia.
    Václav 26.1.2016 07:17 Václav "Darm" Novák | skóre: 26 | blog: Darmovy_kecy | Bechyně / Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    Tak se spletl, no. Oprava na p70-a je naprosto dostatečná, s takovým screenshotem by hledal notebook p70-a jen blb. Jasně, mohl uvést i „Lenovo“, ale kdo to chce vědět si zařízení o které jde najde bez problémů.
    Cross my heart and hope to fly, stick a cupcake in my eye!
    26.1.2016 15:06 Peter Golis | skóre: 65 | blog: Bežné záležitosti | Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    To nie je moja chyba že sa tu niekto nevedel vyjadriť ani na druhý krát, a že očakával uhádnutie jeho nezmyselnej hádanky.
    26.1.2016 11:22 nobody
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    ja se rozhodne distancuju od delani blbce z Dejmona, oznaceni bylo sice matouci, ale jestli sem neco z nekoho delal ja, tak "pana chytreho" z "am" ;) taky sem jasne hned na zacatku psal, ze dedukci sem se dostal k "Lenovo P70-A"(to ze z Nokia uz sem ti vysvetlil :), takze hledat umim, toz jestli nechces Peterovi vykat tak odmnozni ;)
    Václav 25.1.2016 19:29 Václav "Darm" Novák | skóre: 26 | blog: Darmovy_kecy | Bechyně / Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    Prostě kdo po té opravě nezadá do vyhledávání "p70-A" nebo to samé doprovozené slovem "Phone" je blb a nemá důvod psát útočné posty.
    Cross my heart and hope to fly, stick a cupcake in my eye!
    25.1.2016 19:33 Peter Golis | skóre: 65 | blog: Bežné záležitosti | Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    Takže ak človek nepridá k vyhľadávaniu neurčitého výrazu aj slovo phone,je blb. Tomu sa povie irónia.
    26.1.2016 11:16 nobody
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    btw: neptal ses Nobodyho, ale nobodyho, nejde o pismenkareni, ale o to ze tu obcas neco napise nekdo kdo si rika Nobody, ale to ja nejsem :)
    25.1.2016 20:35 nobody
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    sorry ze reaguju az ted kdyz uz vyrostla takova vetev :) to N70 bylo pro mne natolik vyrazne, ze jsem tam proste to Nokia videl a i kdyz pak padl spravnej model, tak sem porad myslel ze jde o Nokii, samozrejme sem to nasledne hledal i bez Nokia, jinak bych nedohledal ze jde o Lenovo :)
    26.1.2016 18:46 am
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    Žádnej. Ale když zadáš P70-A, tak každej na prvním místě správně vyplivne Lenovo P70. Nevím proč jsi tam přidal tu Nokii, protože o ní Dejmon nenapsal ani ň:

    "nene, je tam chyba, je to na p70-A"

    Pokud jde o Petera Golise, tak mu opravdu doporučuju změnu vyhledávače. Jedinej kterej mně vyplivne na prvním místě Toshibu, je Bing. Ale i tam jsou hned odkazy na Lenovo, proto mně ten jeho dotaz přišel spíš jako trolení. ;)

    26.1.2016 19:28 nobody
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    protoze #19 :)
    24.1.2016 19:40 Peter Golis | skóre: 65 | blog: Bežné záležitosti | Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    Nemému dieťaťu ani vlastná mať nerozumie. Keď sa naučíš vyjadrovať, tak Ti porozumejú aj iný okrem teba.
    23.1.2016 13:10 skywaker
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    nevies poradit ako android user preco preco mi vypisuje ze moje zariadenie nie je podporovane ked chcem nahodit microsoft launcher arrow pripadne nokiacky android z launcher, dik inac mam prestigio consul a neslo to nahodit ani na mojom predoslom asus 7 tablete
    25.1.2016 08:51 Froggy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    Parada! Jak na Lenovo P70 to Ubuntu dostanu? U nas v praci je to pomerne oblibeny telefon - jen ten Android nas tam stve.
    26.1.2016 11:18 nobody
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    to je otazka, rychle ani pomalejsi google nic nenajde, Ubuntu mezi devices nema P70 ani jako komunitni porty, pokud se nejedna o nejake tajne port, dost mozna muze jit o portaci primo screenshotarem? mozna se k tomu vyjadri :)
    Dejmon avatar 28.1.2016 21:44 Dejmon | skóre: 15 | Litvinov
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    teď jsem se teprve dostal k mému desktopu a nestačím se divit, co se to to tu strhlo za diskuzi, mám totiž také Nokii, kterou jsem držel momentálně v ruce a přehazoval kontakty, tak jsem to omilem zadal, ale druh Lenova je naprosto v pořádku. Jinak se jedná o screenshotarem nastavby CM launcheru.
    Jdi svou cestou a nech lidi mluvit! Go your way and let the people speak!
    28.1.2016 22:09 nobody
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    Takze "Ubuntu na (Nokia) N70" je ve skutecnosti "CyanogenMod na Lenovo P70" ? :) skoda, telefon sice nemam, ale tesil sem se na historky z portovani ;)
    29.1.2016 13:26 Peter Golis | skóre: 65 | blog: Bežné záležitosti | Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    A ostatní čo to neuhádli tu trolili. Trochu sebareflexie by nezaškodilo tomu čo sem dal tak zjavnú blbosť.
    Dejmon avatar 15.2.2016 17:52 Dejmon | skóre: 15 | Litvinov
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    Už se stalo pokud si to nečítal :-)
    Jdi svou cestou a nech lidi mluvit! Go your way and let the people speak!
    1.2.2016 19:12 Lol Phirae | skóre: 23
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    Autor je dement.
    Bedňa avatar 12.2.2016 03:48 Bedňa | skóre: 34 | blog: Žumpa | Horňany
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubuntu na n70
    Nie že by som sa ho chcel zastváť, alebo chváliť, je to proste hovado.
    mám totiž také Nokii
    Autor má možno aj psa, mačku ...
    druh Lenova je naprosto v pořádku
    Však to tu celý čas píše že ide o Lenovo
    nastavby CM launcheru
    Takže Ubuntu na n70. Toto by sa dalo prehliadnuť ak autor uzná že mal 3promile a viac.
    KERNEL ULTRAS video channel >>>

    Založit nové vláknoNahoru

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.