abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 15:44 | IT novinky

    Od zítra jsou Datové schránky oficiálně na nové adrese datovka.gov.cz. Adresa mojedatovaschranka.cz zůstává funkční do 27. srpna 2026, následně budou uživatelé automaticky přesměrováni na datovka.gov.cz.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 13:44 | Nová verze

    Dolphin (Wikipedie), tj. open source multiplatformní emulátor herních konzolí GameCube a Wii od Nintenda, byl vydán ve verzi 2606. S podporou Game Boy Playeru.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 11:11 | Zajímavý software

    Vasudeva Kamath představil utilitu debvulns, alternativu k nativní utilitě debsecan, pro výpis zranitelností v Debianu. Navíc má především možnost výstupu ve strukturovaných formátech JSON a CSV. V plánu je exportér pro Prometheus.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 21:44 | IT novinky

    Oficiální český státní eshop s elektronickými dálničními známkami nově najdete na edalnice.gov.cz. Doména gov.cz jasně potvrzuje, že jste na oficiálním státním webu [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 18
    včera 14:22 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 4.8.0 interaktivního shellu fish (friendly interactive shell, Wikipedie). Přehled novinek v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 4
    včera 12:00 | Nová verze

    Byl aktualizován seznam 500 nejvýkonnějších superpočítačů na světě TOP500. Nejvýkonnějším superpočítačem se nově stal čínský LineShine v Národním superpočítačovém centru v Šen-čenu (NSCS) s výkonem 2,198 exaFLOPS. Z prvního místa sesadil americký superpočítač El Capitan s výkonem 1,809 exaFLOPS. Nejvýkonnější český počítač C24 klesl na 215 místo. Karolina, GPU partition klesla na 249. místo a Karolina, CPU partition na 475. místo.

    … více »
    Ladislav Hagara | Komentářů: 11
    23.6. 21:00 | IT novinky

    Zemřel průkopník videoherní hudby Bobby Prince (Wikipedie). Složil hudbu pro hry Wolfenstein 3D, Doom, Doom II, Duke Nukem II a Duke Nukem 3D.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 15
    23.6. 15:55 | IT novinky

    Počítačová hra Operace Flashpoint (Arma: Cold War Assault) od společnosti Bohemia Interactive slaví 25 let. Při této příležitosti bylo publikováno bezplatné hratelné Arma: Cold War Assault Remastered Demo a na GitHubu byly zveřejněny zdrojové kódy.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    23.6. 12:22 | IT novinky

    Na trh v České republice přichází HP EliteBoard G1a. Jde o plnohodnotný AI počítač integrovaný přímo do těla klávesnice, tedy zařízení, které na první pohled vypadá jako minimalistická klávesnice, ale ve skutečnosti nahrazuje klasickou počítačovou jednotku.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 20
    23.6. 10:55 | Nová verze

    V lednu bylo oznámeno, že desktopové prostředí Xfce bude mít vlastní kompozitor pro Wayland s názvem xfwl4. O víkendu byla vydána první preview verze.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (16%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (2%)
     (16%)
     (26%)
    Celkem 1983 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník
    Mé další desktopy

    Boothill
    Boothill



    wolfenstein 3D v ZX-Spectrum
    wolfenstein 3D v ZX-Spectrum

    file.desktop maniak
    file.desktop maniak

    Nejoblíbenější desktopy

    fluxbox, conky, adesklets
    fluxbox, conky, adesklets

    ntb>> debian lenny
    ntb>> debian lenny

    Nic
    Nic

    Rpg desktop
    Rpg desktop

    Když ho miluješ, není co řešit
    Když ho miluješ, není co řešit

     další »
    Štítky: není přiřazen žádný štítek

    Nejlepší sou čisté wallpapery

    Nejlepší sou čisté wallpapery

    robotics | 17. 7. 2010 | Zhlédnuto: 1094× | Oblíbenost: 0

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    Komentáře

    Vložit další komentář

    17.7.2010 18:57 Incognito
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    +1 za Outlaws.

    Retro-gaming má niečo do seba. Je to akoby obrátená cesta vpred, i keď do minulosti. Príde mi totiž, že väčšina dnešných peciek stojí za "takú jednu" televíznu reklamu, kde je vidieť nadherná ženská tvár, kamera sa odďaľuje, ona je hore bez, kamera sa odďaľuje, je úplne nahá, nohy roztiahnuté, dva prsty tam, kde to každý v takejto polohe čaká a len povie „Pite kolu.“ :-) - moje pocity pri prvom hraní Thief: The Dark Project v roku 2008.

    A ak ťa bavia adventúry, tak odporúčam tento YouTube kanál.

    BTW, krasný wall. :-D
    =^..^= AmigaPower® avatar 18.7.2010 12:48 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    dva prsty tam, kde to každý v takejto polohe čaká
    V prdeli? :-D
    18.7.2010 15:21 Incognito
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    Tady je niečo na pomoc.

    Neber si to zle, ty proste nie si každý... ;-)
    =^..^= AmigaPower® avatar 18.7.2010 15:46 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    Nějakej chlap tam něco mele anglicky. Nedokoukal sem to, on tam měl pak prsty v prdeli?
    18.7.2010 16:25 Incognito
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    Hanba mi!

    Zabudol som napísať, že sedí na stoličke. Teraz už je jasné, kde ty prsty má, nie?

    Jo a pozri si to video a predtým sa konečne nauč anglicky! ;-) Oplatí sa to.
    =^..^= AmigaPower® avatar 18.7.2010 16:37 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    Zabudol som napísať, že sedí na stoličke. Teraz už je jasné, kde ty prsty má, nie?
    No jasně! V prdeli! A ještě si na nich sedí! :-D
    18.7.2010 17:01 Incognito
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    vec vyjadruje to slovo, ktoré často píšeš s "ý". A má 4 písmená. A začína sa na "p". A druhé by malo byť "í" (v češtine), ale u teba väčšinou akosi nie je. A 3. je "č". No a posledné zavisí od pádu alebo počtu. Ale ak je v jednotnom, v nominatíve tak je tam "a".

    Takže len si prečítaj tie posledné štyri písmená v úvodzovkách; od "p" →.

    A dúfam, že ma potom nenahlásiš na BAN za (nepriamu a edukatívnu) vulgaritu. :-)
    kotyz avatar 18.7.2010 17:28 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    lol, proc si rovnou misto toho hruznyho slohu nenapsal "píča"? usetril bys cas i pismena ;-)
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    robotics avatar 18.7.2010 17:33 robotics | skóre: 29 | blog: o_vsem_moznem
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    Tak sem si myslel, že to tu bude diskuze o mém desktopu a místo toho tu diskutujete o pyčovinách :-).
    =^..^= AmigaPower® avatar 18.7.2010 17:40 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    To by znamenalo, že tvůj desktop je na píču, ať máš a nebo nemáš prsty v prdeli. :-D Co to tam máš? UAE? ;-)
    robotics avatar 18.7.2010 17:53 robotics | skóre: 29 | blog: o_vsem_moznem
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    Příloha:
    Jo UAE :-). A právě si dělám pěkné ikonky pro Amiga hry, když je dneska tak hnusně. :-) Viz. příloha.
    robotics avatar 18.7.2010 17:55 robotics | skóre: 29 | blog: o_vsem_moznem
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    Hele, nemáš náhodou scan protipirátské ochrany na hru Cesta tmou?
    =^..^= AmigaPower® avatar 18.7.2010 18:01 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    Mam originálku, ale nevim jestli k tomu něco víc najdu... :-(
    robotics avatar 18.7.2010 18:07 robotics | skóre: 29 | blog: o_vsem_moznem
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    Měl sem taky origoš.. jestli máš origoš, tak v obalu najdeš takovej papír a tam sou malé obrázky s číslama :-).
    =^..^= AmigaPower® avatar 18.7.2010 18:08 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    Mam to, davaj maila :-D
    robotics avatar 18.7.2010 18:09 robotics | skóre: 29 | blog: o_vsem_moznem
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    hvd at centrum cz Díííííky.
    =^..^= AmigaPower® avatar 18.7.2010 18:17 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    Máš to woe? Náhoda jak svině, že sem to našel...
    =^..^= AmigaPower® avatar 18.7.2010 18:21 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    Ještě jsem narazil na kódy levelů do Sinuheda.
    robotics avatar 18.7.2010 18:23 robotics | skóre: 29 | blog: o_vsem_moznem
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    JO mám :-). Dík. Sice ty čísílka nejdou moc přečíst, ale to časem vydedukuju. Ještě jednou moc dík. :-)
    robotics avatar 18.7.2010 18:24 robotics | skóre: 29 | blog: o_vsem_moznem
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    Hehe.. sinuhed, to sem znám až ted od tebe :-). No jestli to máš v adf, tak můžeš poslat obraz diskety i kody :-).
    =^..^= AmigaPower® avatar 18.7.2010 18:33 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    nemam, najdi si to na aminetu :-D
    robotics avatar 18.7.2010 18:27 robotics | skóre: 29 | blog: o_vsem_moznem
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    A prosil bych už bez dopisu Pana Jílka :-D.
    =^..^= AmigaPower® avatar 18.7.2010 18:32 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    Musel sem tam hodit nějakej text, aby to nebralo jako spam a zrovna sem měl rozečtenej novej zápisek v blogu ;-)
    18.7.2010 17:51 Incognito
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    Pretože by mi potom smrdeli prsty. :-D
    kotyz avatar 18.7.2010 18:22 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Nejlepší sou čisté wallpapery
    to nemas doma mejdlo?
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!

    Založit nové vláknoNahoru

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.