Byla vydána nová verze 9.7 multiplatformní digitální pracovní stanice pro práci s audiem (DAW) Ardour. Přehled novinek, vylepšení a oprav v poznámkách k vydání.
Vývojáři webového prohlížeče Ladybird dnes oznámili, že mění způsob vývoje. S blížícím se vydáním alfa verze přestávají přijímat veřejné pull requesty. Všechny otevřené veřejné pull requesty budou uzavřeny. Tým nedokáže garantovat bezpečnost AI generovaných pull requestů.
OpenLogi (GitHub) je open source náhrada aplikace Logi Options+ pro přizpůsobení myší od společnosti Logitech. Zatím běží pouze na macOS.
Na čem pracují vývojáři webového prohlížeče Ladybird (GitHub)? Byl publikován přehled vývoje za květen (YouTube).
Úřad pro ochranu osobních údajů řeší desítky stížností na jednotné měsíční hlášení zaměstnavatele, které stát spustil počátkem dubna. Systém, jenž má firmám odlehčit od desítek formulářů, nejenže výrazně zatížil jejich účetní oddělení, ale docházelo v něm i k únikům osobních dat zaměstnanců k firmám, kde nepracovali. Podle ministerstva práce a sociálních věcí stála za problémem technická chyba. „Incident se týkal několika stovek
… více »Byla vydána (𝕏, Bluesky) nová verze 22.0.0 open source webového aplikačního frameworku Angular (Wikipedie). Přehled novinek v příspěvku na blogu.
Vim Classic byl vydán ve verzi 8.3. Drew DeVault oznámil tento fork editoru Vim (verze 8.2.0148, tj. těsně před zavedením Vim9 skriptování) v březnu letošního roku. Důvodem forku bylo, že vývojáři editorů Vim a Neovim začali při vývoji využívat LLM.
Open source konference DevConf.CZ 2026 proběhne 18. a 19. června v Brně na FIT VUT. Publikován byl program a spuštěna byla registrace.
Společnost JetBrains uvolnila verzi 2 svého open-source velkého jazykového modelu (LLM) pro vývojáře Mellum.
Probíhá konference Microsoft Build 2026. Microsoft představuje své novinky: kvantový čip Majorana 2, Surface Laptop Ultra a Surface RTX Spark Dev Box s NVIDIA RTX Spark, Intelligent Terminal, Coreutils for Windows (fork Rust Coreutils), AI modely MAI, AI agenta Scout, platformu pro agent-first zařízení Project Solara, …
Dobrý den mam taký problém s disclaimerom,
pridáva text aj k prijatým mailom - ma ho pridávať iba k odoslaným
v master.cfg je:
dfilt unix - n n - - pipe
flags=Rq user=filter argv=/etc/postfix/disclaimer -f ${sender} -- ${recipient}
v disclaimer subore:
#!/bin/sh
# Localize these.
INSPECT_DIR=/var/spool/filter
SENDMAIL=/usr/sbin/sendmail
# Exit codes from <sysexits.h>
EX_TEMPFAIL=75
EX_UNAVAILABLE=69
# Clean up when done or when aborting.
trap "rm -f in.$$" 0 1 2 3 15
# Start processing.
cd $INSPECT_DIR || { echo $INSPECT_DIR does not exist; exit
$EX_TEMPFAIL; }
cat >in.$$ || { echo Cannot save mail to file; exit $EX_TEMPFAIL; }
/usr/bin/altermime --input=in.$$ \
--disclaimer=/etc/postfix/disclaimer.txt \
--disclaimer-html=/etc/postfix/disclaimer.txt \
--xheader="X-Copyrighted-Material: Please visit http://www.company.com/privacy.htm" || \
{ echo Message content rejected; exit $EX_UNAVAILABLE; }
$SENDMAIL -i "$@" <in.$$
#$SENDMAIL "$@" <in.$$
exit $?
Vie my s tým niekto pomoct? Dakujem
/etc/postfix/main.cf vypadá jak?
tam sa nic ohladom disclaimeru nenastavuje
dfilt?
uz sa mi to podarilo vyriesit takto:
http://www.debianadmin.com/how-to-add-a-disclaimer-to-outgoing-emails-in-postfix.html
Tiskni
Sdílej: