abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    včera 04:00 | Nová verze

    raylib (Wikipedie), tj. multiplatformní open-source knihovna pro vývoj grafických aplikací a her, byla vydána ve verzi 6.0.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    24.4. 18:33 | IT novinky

    Nové verze AI modelů. Společnost OpenAI představila GPT‑5.5. Společnost DeepSeek představila DeepSeek V4.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    24.4. 15:33 | Zajímavý článek

    Nová čísla časopisů od nakladatelství Raspberry Pi zdarma ke čtení: Raspberry Pi Official Magazine 164 (pdf) a Hello World 29 (pdf).

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    24.4. 04:44 | Komunita

    Bylo oznámeno, že webový prohlížeč Opera GX zaměřený na hráče počítačových her je už také na Flathubu and Snapcraftu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    23.4. 23:11 | IT novinky

    Akcionáři americké mediální společnosti Warner Bros. Discovery dnes schválili převzetí firmy konkurentem Paramount Skydance za zhruba 110 miliard dolarů (téměř 2,3 bilionu Kč). Firmy se na spojení dohodly v únoru. O část společnosti Warner Bros. Discovery dříve usilovala rovněž streamovací platforma Netflix, se svou nabídkou však neuspěla. Transakci ještě budou schvalovat regulační orgány, a to nejen ve Spojených státech, ale také

    … více »
    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    23.4. 22:33 | Nová verze

    Canonical vydal (email, blog, YouTube) Ubuntu 26.04 LTS Resolute Raccoon. Přehled novinek v poznámkách k vydání. Vydány byly také oficiální deriváty Edubuntu, Kubuntu, Lubuntu, Ubuntu Budgie, Ubuntu Cinnamon, Ubuntu Kylin, Ubuntu Studio, Ubuntu Unity a Xubuntu. Jedná se o 11. vydání s dlouhodobou podporou (LTS).

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    23.4. 11:55 | Nová verze

    V programovacím jazyce Go naprogramovaná webová aplikace pro spolupráci na zdrojových kódech pomocí gitu Gitea (Wikipedie) byla vydána v nové verzi 1.26.0. Přehled novinek v příspěvku na blogu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    23.4. 04:44 | Pozvánky

    Ve středu 29. dubna 2026 se v pražské kanceláři SUSE v Karlíně uskuteční 7. Mobile Linux Hackday, komunitní setkání zaměřené na Linux na mobilních zařízeních, kernelový vývoj i uživatelský prostor. Akce proběhne od 10:00 do večerních hodin. Hackday je určen všem zájemcům o praktickou práci s Linuxem na telefonech. Zaměří se na vývoj aplikací v userspace, například bankovní aplikace, zpracování obrazu z kamery nebo práci s NFC, i na úpravy

    … více »
    lkocman | Komentářů: 1
    22.4. 21:55 | Nová verze

    LilyPond (Wikipedie) , tj. multiplatformní svobodný software určený pro sazbu notových zápisů, byl vydán ve verzi 2.26.0. Přehled novinek v aktualizované dokumentaci.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    22.4. 20:33 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 11.0.0 otevřeného emulátoru procesorů a virtualizačního nástroje QEMU (Wikipedie). Přispělo 237 vývojářů. Provedeno bylo více než 2 500 commitů. Přehled úprav a nových vlastností v seznamu změn.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (14%)
     (8%)
     (2%)
     (13%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (2%)
     (15%)
     (25%)
    Celkem 1423 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník
    Nástroje

    Notebook ASUS K52F-SX071 15,6"/i3-350M/4G záruka 12 měsíců

    Typ: prodej
    Cena: 9000
    Autor: kory.cz | Polná
    Kontakt: Vladislav Korecký, tel: 724 289 630, email: vladislav (at) korecky.org
    Vloženo: 6.2.2011 08:57, poslední úprava 6.2.2011 08:58
    Přečteno: 852×

    Notebook ASUS K52F-SX071 15,6"/i3-350M/4GB/500GB/DVD±R/WiFi/BT (záruka 12 měsíců)

    Prodám rok používaný notebook ASUS K52F-SX071 včetně všech manuálů DVD a zbývající záruky 12 měsíců (záruka do 4.2.2012)

    K52F-SX071 má výkonný dvoujádrový procesor Intel Core i3 s technologií Hyper-Threading, výkonnou a přitom úspornou grafickou kartou Intel® GMA HD a vysokokapacitním a rychlým pevným diskem (500GB, 7200 otáček/s). Předností řady K je kromě výkonného systému i tzv. IceCool design s chytrým rozložením větrání, které udržuje prostor pro opěru dlaní stále chladný. Hodí se do domácností, firem a hlavně ho můžete upotřebit jako parádního společníka na cesty.

    Notebook ASUS K52F-SX071 je postaven na dvoujádrovém procesoru Intel Core i3-350M, který pracuje na frekvenci 2.26 GHz a disponuje 3MB Cache. Obsahuje paměť DDR3, která disponuje celkovou kapacitou 4 GB (2 + 2 GB) a frekvencí 1066 MHz.

    Širokoúhlý displej je s LED podsvícením, má 15,6 palců a HD rozlišení 1366 x 768 (s poměrem stran 16:9). O produkci kvalitního obrazu se stará integrovaná grafická karta Intel GMA HD. Na Vaše data je určen satový disk s komfortní kapacitou 500 GB. K ukládání, přepisu a čtení dat z médií je k dispozici kombinovaná Super-Multi optická mechanika, která rozumí DVD+-RW a CD médiím.

    Přenosný počítač je vybaven bezdrátovou kartou standardu 802.11b/g/Draft-N a síťovou kartou GLAN s rozhraním RJ-45. Pro připojení externích zařízení poslouží bluetooth, 3x USB a stereo vstup pro mikrofon a sluchátka. Určitě potěší i přítomnost integrované 0,3 Mpix webkamery a čtečky paměťových karet.

    Chod zajišťuje 6článková baterie. Notebook ASUS K52F-SX071 je dodáván bez operačního systému. Jeho rozměry jsou 380 x 255 x 34,5~35.7mm a hmotnost činí 2.62 kg.

    Technické parametry:

    Procesor:
    • Typ procesoru: Intel(R) Core(TM) i3 CPU M350 @ 2.27GHz
    • Frekvence procesoru [MHz]: 2266 MHz
    • Počet jader: 2 CPU s technologií Hyper-Threading (díky technologii HT se procesor chová jako 4-jádrový)
    • L2 Cache: 3072 KB
    Operační paměť:
    • Operační paměť: DDR3
    • Velikost operační paměti [MB]: 4096
    • Frekvence paměti [MHz]: 1066
    Chipset
    • Intel® HM55 Express Chipset
    Displej/Grafika:
    • Typ displeje: WXGA
    • Rozlišení displeje: 1366 x 768
    • Grafická karta: Intel® GMA HD
    • Úhlopříčka displeje [palce]: 15,6
    Optická mechanika/Pevný disk:
    • Optická mechanika: DVD±R/±RW/CD-R/CD-RW/RAM, 8X Super Multi with DL
    • Pevný disk: 500GB, 7200RPM
    • Počet pevných disků: 1
    Zvuk:
    • Audio Altec Lansing® speakers
    • SRS Premium Sound
    • Built-in speaker and microphone
    • Built-in stereo speakers
    Připojení k síti:
    • Gigabite ethernet LAN
    • Wireless LAN
    • Bluetooth BT-270 (Audio)
    • Fax / Modem
    Rozhraní:
    • VGA port
    • HDMI port
    • Audio IN/OUT
    • 3x USB 2.0
    • Webkamera 0.3 Mega Pixel web camera (Fixed type)
    • Čtečka paměťových karet Micro SD, SD, MMC, MS, MS-Pro, mini SD w/adaper, MS-Duo, MS-Pro Duo via adapter
    Klávesnice:
    • Plnohodnotná klávesnice včetně numerických kláves na pravé straně
    • Hot Keys Function Keys:
      Fn+F1 Suspend switch
      Fn+F2 WLAN switch
      Fn+F3 Access to the E-mail
      Fn+F4 Access to the Internet
      Fn+F5 Brightness down
      Fn+F6 Brightness up
      Fn+F7 LCD on/off
      Fn+F8 LCD/CRT switch display
      Fn+F10 Volume on/mute
      Fn+F11 Volume down
      Fn+F12 Volume up
      Fn+Ins Numeric Key Pad on/off
      Fn+Space Power 4Gear
      Fn+V Camera capture
      Fn+↑: Stop
      Fn+↓: Play/Pause
      Fn+ ←:Skip to Previous Track
      Fn+ →:Skip to Next Track
    Baterie a napájení:
    • Battery Pack & Life 6cell,4400mAh
    • AC Adapter 65W
    • Výdrž baterií při kancelářské práci cca 2 hod.
    Rozměry:
    • Dimension & Weight 38 x 25.5 x 3.45~3.57 cm (W x D x H)
    • 2.62 kg (with 6 cell battery)
    Předinstalovaný OS:
    • Bez OS
    • Vyzkoušeno s Windows 7 32/64bit
    • Vyzkoušeno s Ubuntu 10.10 32/64bit (po dointsalovanání ovladačů a konfiguraci systému)
    Software:
    • DVD #1: ASUS DVD, Power2GO, LabelPrint, PowerProducer, PowerDirector, MediaShow
    • DVD #2: Driver&Utility for Windows 7 32/64bit
    Záruka s stav zboží:
    • 12 měsíců (do 4.2.2012)
    • Notebook je používaný 1 rok pro kancelářskou práci a programování. Notebook je ve 100% stavu bez známek opotřebení jako nový a to včetně klávesnice.


    Na požádání pošlu detailní fotografie s vysokým rozlišením aby jste se mohli přesvědčit o jeho stavu (bez škrábanců a známek opotřebení)

    Notebook je možné odebrat i osobně.

    Originální fotky (nezmenšené):

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    Komentáře

    Vložit další komentář

    MaT avatar 12.3.2011 10:49 MaT | skóre: 28
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Notebook ASUS K52F-SX071 15,6"/i3-350M/4G záruka 12 měsíců
    Páni, 15,6" a "parádní společník na cesty"... No, to je teda paráda. :-)
    Open source software for open minded people. :-)
    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.