abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 04:00 | Zajímavý software

    Nourish (GitHub) je nový správce oken pro Linux. Tradiční plochy nahrazuje nekonečným plátnem a posouváním a přibližováním. Využívá vlastní kompozitor pro Wayland s názvem y5. Videoukázka.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    včera 15:33 | Komunita

    Po 20 letech a 17 otevřených (open source) krátkých filmech Blender Studio oznámilo plán na svůj první celovečerní film. Cílem samozřejmě není jenom nový otevřený film, ale především vývoj a vylepšení otevřených nástrojů pro spolupráci napříč celým procesem a vytvoření otevřené příručky (playbook) pro filmovou produkci ve velkém měřítku s informacemi, které jsou obvykle dostupné pouze uvnitř komerčních studií, a pomoci tak nezávislým tvůrcům překonat technické a organizační bariéry.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 05:00 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 26.6.25 svobodného multiplatformního video editoru Shotcut (Wikipedie) postaveného nad multimediálním frameworkem MLT. Shotcut je vedle zdrojových kódů k dispozici také ve formátech AppImage, Flatpak a Snap.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    26.6. 14:44 | IT novinky

    Apple bez varování odstranil ze svého obchodu sociální síť VKontaktě i další aplikace skupiny VK, jako je VK Music nebo VK Video [Novinky.cz].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 18
    26.6. 14:22 | IT novinky

    V dubnu loňského roku představený poštovní klient Notion Mail bude 22. září ukončen.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    26.6. 04:33 | Komunita

    Konference OpenAlt 2026 hledá přednášející. Proběhne o víkendu 7. a 8. listopadu na půdě Fakulty informačních technologií VUT v Brně. Témata konference jsou: Otevřený a svobodný software, IoT a Hnutí tvůrců, Vzdělávání, Bezpečnost a soukromí, Otevřená společnost, komunity a data, OpenMobility a další.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    26.6. 04:22 | IT novinky

    Společnosti OpenAI a Broadcom oznámily čip optimalizovaný pro AI pojmenovaný Jalapeño.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    25.6. 20:22 | Nová verze

    Deno (Wikipedie), běhové prostředí (runtime) pro JavaScript, TypeScript a WebAssembly, bylo vydáno v nové verzi 2.9. Hlavní novinkou je deno desktop pro převod Deno projektu na desktopovou aplikaci. Jedná se o alternativu k frameworkům Electron nebo Tauri.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    25.6. 15:44 | IT novinky

    Od zítra jsou Datové schránky oficiálně na nové adrese datovka.gov.cz. Adresa mojedatovaschranka.cz zůstává funkční do 27. srpna 2026, následně budou uživatelé automaticky přesměrováni na datovka.gov.cz.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    25.6. 13:44 | Nová verze

    Dolphin (Wikipedie), tj. open source multiplatformní emulátor herních konzolí GameCube a Wii od Nintenda, byl vydán ve verzi 2606. S podporou Game Boy Playeru.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (7%)
     (2%)
     (17%)
     (31%)
     (4%)
     (6%)
     (2%)
     (15%)
     (26%)
    Celkem 2004 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník

    Shánim freemail :P

    14.3.2014 16:23 | Přečteno: 1626× | moje já a linux

    Zdravim, pořídil sem pro někoho nějaký domény, potřebuju je kapku "sesypat" k sobě a z hrůzou jsem si uvědomil, že google apps už jsou placený :D

    Jde o to, že potřebuju nějakej slušnej freemail kde by bylo rozumně místa a kterej by fungoval podobnym způsobem. Jde mi hlavně o možnost použití svý domény v názvu, plus různý účty, jejich přesměrování a doménový koše. Zhruba nějak takhle:

    jedna@kociciprdel.cz <<== Jedna@kociciprdel.eu
    dva@kociciprdel.cz <<== dva@kociciprdel.eu
    tri@kociciprdel.cz <<== tři@kociciprdel.eu
    čtyri@kociciprdel.cz <<== cokoliv@kociciprdel.cz, další@kociciprdel.eu


    Lovim v netu, ale buď požadovaný info chybí, nebo službám nerozumim vůbec, tak se ptám, jestli někdo nemá podobnou zkušenost ať zbytečně nevynalézám kolo...

    Předem dík ;)        

    Hodnocení: 100 %

            špatnédobré        

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    Komentáře

    Vložit další komentář

    14.3.2014 16:52 volani.webnode.cz
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    zadarmo vím jen o microsoftu.. :P Ale navrhoval jsem aby to zavedli na https://www.voxmail.cz/

    Něco takového bych také uvítal.. Ale freemaily se spíš ruší (opera atd..).

    Já teď čekám na darkmail a mega.co.nz s čím přijdou..

    Jinak ti nezbývá než najít nějakého dobrého poskytovatele webhostingů který nabízí k doménám i mail a umožňuje hrátky s DNS...
    Jardík avatar 14.3.2014 20:53 Jardík | skóre: 40 | blog: jarda_bloguje
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    Provozovatel je oprávněn kdykoli jednostranně změnit obsah těchto podmínek. Změnu Podmínek sdělí provozovatel uživateli.
    Je tohle vůbec legální? To si jako myslí, že když si umožní jednostranně dát do podmínek třeba "každý registrovaný uživatel platí 6mil Kč za den", že to platí, aniž bych s tím souhlasil? Na takovou službu se snad žádný normální člověk nezaregistruje.
    Věřím v jednoho Boha.
    14.3.2014 21:32 manasekp | skóre: 29 | blog: manasekp | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    na zmenu podminek te musi upozornit a muzes vypovedet smlouvu.
    BIOKOMP | Cas od casu se pokousim nekoho srazit k zemi abych se tam nevalel sam.
    hotspot avatar 14.3.2014 17:02 hotspot
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    =^..^= AmigaPower® avatar 14.3.2014 18:11 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    Hmmmm, to vypadá zajímavě, louskám to přes translátor...

    je to odskoušený?
    =^..^= AmigaPower® avatar 14.3.2014 19:37 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    tak jo, dobrý. jen jedna věc a to ta, že prostě nemůžu přijít na to, kde u subregu editovat MX záznamy...

    tohle tom prostě nikde neni kam napsat a ani nic podobnýho jsem neobjevil
    MX Records 	Host 	Priority
    mx.zohomail.com 	@ 	10
    mx2.zohomail.com 	@ 	20
    =^..^= AmigaPower® avatar 14.3.2014 23:04 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    Jinak teda po zprovoznění musim uznat, že se mi to v některejch ohledech líbí víc než gmail...
    =^..^= AmigaPower® avatar 15.3.2014 01:15 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    Zatim maximální spokojenost, český mailový rozhraní je určitě plus, bez toho by to neprošlo...asi...:P
    pavlix avatar 14.3.2014 19:59 pavlix | skóre: 54 | blog: pavlix
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    To víš že jo, já ti něco zařídím a ty se pak budeš vztekat nad každou drobností ;).
    Já už tu vlastně ani nejsem. Abclinuxu umřelo.
    =^..^= AmigaPower® avatar 14.3.2014 20:24 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    já už to tak nějak mam hotový ;) a baterka neni drobnost, ale záááááhada ;)
    pavlix avatar 14.3.2014 20:35 pavlix | skóre: 54 | blog: pavlix
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    Mimochodem, zrovna ten mailserver budu brzo řešit, takže pokud nespěcháš... ;)
    Já už tu vlastně ani nejsem. Abclinuxu umřelo.
    =^..^= AmigaPower® avatar 14.3.2014 21:50 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    už to mám ošéfovaný, ty mi jen řekni, proč ta věc už nejde nabít na víc než 42%...
    pavlix avatar 14.3.2014 22:32 pavlix | skóre: 54 | blog: pavlix
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    Asi protože detekovala, že jsi lama a víc si nezasloužíš.
    Já už tu vlastně ani nejsem. Abclinuxu umřelo.
    =^..^= AmigaPower® avatar 14.3.2014 22:48 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    ...ty máš u mně ještě nějaký pivo ...ty lamo ;)
    pavlix avatar 14.3.2014 22:51 pavlix | skóre: 54 | blog: pavlix
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    Pivem ty kecy nespravíš ;).
    Já už tu vlastně ani nejsem. Abclinuxu umřelo.
    =^..^= AmigaPower® avatar 14.3.2014 23:02 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    ...ty chuligáne :D
    14.3.2014 20:48 kotrcka | skóre: 23 | blog: Onééé 2 | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    viem o MS (outlook) a yandex. ale az tak komplikovane smerovania som neriesil.
    Keďže tu účet nejde zrušiť, zmenil som si heslo na random a "zabudol ho".
    =^..^= AmigaPower® avatar 14.3.2014 21:49 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    no hele, ono to až tak komplikovaný neni, jen tu službu nemůžu donutit, aby mi sežrala doménovej koš pro jednu adresu, píšu tam *@firma.cz a nic, tak koukámám, že to dělám asi blbě :D
    =^..^= AmigaPower® avatar 14.3.2014 22:50 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    taky vyřešeno ;)
    Jardík avatar 14.3.2014 20:59 Jardík | skóre: 40 | blog: jarda_bloguje
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    Urob si vlastní imap a smtp server. To, že např. google nebude přijímat tvoje zprávy je věc uživatelů googlu, že používají rozbitou službu. Tak to mám já. Mám vlastní smtp server a když něco odešlu na jakýkoliv server, tak mám v logu řádek o odpálkování serverem. Mají asi špatně nakonfigurované servery a myslí si, že můžu být spammer (běží mi to na ADSL s "dynamickou" ip (no ona je už asi 5 let statické ale co kdyby). Ale to mě nemusí zajímat. Já svůj email odeslal, a to, že ho nechce přijmout server příjemce je jeho problém.
    Věřím v jednoho Boha.
    =^..^= AmigaPower® avatar 14.3.2014 22:49 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    tak to už mam za sebou jardíku, navíc sem socka a nebudu platit veřejnou...
    15.3.2014 17:12 xxx
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    Ježišmarija, co je zase tohle: ✭Ⓜ♪☭✯⚑☢ⓦ€☈

    Ten Amigapower se fakt asi zbláznil !

    Nestačí ti, že si se tady na abc vydával za ženskou (Miriam), a psal si to Miriam divným písmem?

    =^..^= AmigaPower® avatar 16.3.2014 12:06 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    Já se nikdy nevydával za miriam a divnym písmem už sem podepsanej byl, jen jinym...
    Vykook avatar 16.3.2014 20:17 Vykook | skóre: 23 | blog: Tomas
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    Řešil jsem totéž a nakonec jsem nenašel nic jiného než outlook.com a překvapivě zatím spokojenost.
    Nejde nám o dobro druhých. Nejde nám o bohatství. Jde o čisté opojení mocí.
    =^..^= AmigaPower® avatar 16.3.2014 23:49 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    ten zoho.com je fakt překvapivě dobrej, když nejsi moc náročnej a stačí ti 5 mailů ;)
    Vykook avatar 18.3.2014 09:57 Vykook | skóre: 23 | blog: Tomas
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Shánim freemail :P
    Podívám se na to, přinejmenším si rozšířím obzory, ale těch 5 mailů asi bude dlouhodobě problém a platit za to nechci... :-/
    Nejde nám o dobro druhých. Nejde nám o bohatství. Jde o čisté opojení mocí.

    Založit nové vláknoNahoru

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.