abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 14:44 | Nová verze

    Byla vydána verze 4.0.0 programovacího jazyka Ruby (Wikipedie). S Ruby Box a ZJIT. Ruby lze vyzkoušet na webové stránce TryRuby. U příležitosti 30. narozenin, první veřejná verze Ruby 0.95 byla oznámena 21. prosince 1995, proběhl redesign webových stránek.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 02:11 | Komunita

    Všem čtenářkám a čtenářům AbcLinuxu krásné Vánoce.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 17
    včera 02:00 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 7.0 linuxové distribuce Parrot OS (Wikipedie). S kódovým názvem Echo. Jedná se o linuxovou distribuci založenou na Debianu a zaměřenou na penetrační testování, digitální forenzní analýzu, reverzní inženýrství, hacking, anonymitu nebo kryptografii. Přehled novinek v příspěvku na blogu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    23.12. 18:33 | Nová verze

    Vývojáři postmarketOS vydali verzi 25.12 tohoto před osmi lety představeného operačního systému pro chytré telefony vycházejícího z optimalizovaného a nakonfigurovaného Alpine Linuxu s vlastními balíčky. Přehled novinek v příspěvku na blogu. Na výběr jsou 4 uživatelská rozhraní: GNOME Shell on Mobile, KDE Plasma Mobile, Phosh a Sxmo.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    23.12. 13:55 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 0.41.0 multimediálního přehrávače mpv (Wikipedie) vycházejícího z přehrávačů MPlayer a mplayer2. Přehled novinek, změn a oprav na GitHubu. Požadován je FFmpeg 6.1 nebo novější a také libplacebo 6.338.2 nebo novější.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    23.12. 12:44 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 5.5 (novinky) skriptovacího jazyka Lua (Wikipedie). Po pěti a půl letech od vydání verze 5.4.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    22.12. 23:44 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 5.4.0 programu na úpravu digitálních fotografií darktable (Wikipedie). Z novinek lze vypíchnout vylepšenou podporu Waylandu. Nejnovější darktable by měl na Waylandu fungovat stejně dobře jako na X11.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    21.12. 05:00 | Nová verze

    Byla vydána beta verze Linux Mintu 22.3 s kódovým jménem Zena. Podrobnosti v přehledu novinek a poznámkách k vydání. Vypíchnout lze, že nástroj Systémová hlášení (System Reports) získal mnoho nových funkcí a byl přejmenován na Informace o systému (System Information). Linux Mint 22.3 bude podporován do roku 2029.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    21.12. 01:55 | Nová verze

    GNU Project Debugger aneb GDB byl vydán ve verzi 17.1. Podrobný přehled novinek v souboru NEWS.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    19.12. 17:22 | IT novinky

    Josef Průša oznámil zveřejnění kompletních CAD souborů rámů tiskáren Prusa CORE One a CORE One L. Nejsou vydány pod obecnou veřejnou licenci GNU ani Creative Commons ale pod novou licencí OCL neboli Open Community License. Ta nepovoluje prodávat kompletní tiskárny či remixy založené na těchto zdrojích.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 14
    Kdo vám letos nadělí dárek?
     (33%)
     (2%)
     (11%)
     (2%)
     (1%)
     (2%)
     (15%)
     (19%)
     (14%)
    Celkem 85 hlasů
     Komentářů: 18, poslední včera 15:30
    Rozcestník

    Ubytovanie v Mníchove ?

    11.6.2010 13:02 | Iné | poslední úprava: 11.6.2010 13:28

    Dobrý deň všetkým,

    budem stručný. Budúci týždeň cestujem na 2 mesiace do Mníchova, neviete niekto o dobrom a lacnom ubytovaní? Prípadne tipy na čo si dať v Nemecku pozor? Zatiaľ som bol v USA a v Anglicku.

    Z Nemecka mám trochu obavy, mám pocit, že je to krajina s inou kultúrou a prístupom. Napríklad Anglicko bol jeden veľký bordel :), mám informácie, že Deutschland je presný opak.

    Update: Hľadám skôr ekonomické ubytovanie, zarobené peniaze pôjdu primárne na školu a internát. Mám ponuku na 8,50€ na deň, to sa mi zdá veľa. V UK som platil 100 ( plus, mínus ) libier mesačne za izbu v dome. 200€ a menej by bolo ideálne.

    Ďakujem        

    Hodnocení: 100 %

            špatnédobré        

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    Komentáře

    Vložit další komentář

    11.6.2010 13:05 Robert Krátký | skóre: 94 | blog: Robertův bloček
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubytovanie v Mníchove ?
    Mnichov je IMO velmi příjemné město. Dost čisté, spousta parků, velký výběr restaurací i kult. akcí. Takže není čeho se bát.

    Zapomněl jsi zmínit, jaký druh ubytování hledáš a kolik jsi ochoten za něj dát.
    11.6.2010 13:39 krotitelODS
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubytovanie v Mníchove ?
    pise, ze nechce dat vic nez 200€ za mesic. Musim, rict, ze to nevidim realne, Mnichov je silene drahe mesto. Jeho soucasna nabidka je 255€, ja bych to bral.

    Jinak je velky rozdil mezi Mnichovem a Nemeckem. V Mnichove si sedne clovek do hospody a hned se s nim da nekdo do reci, jinde v Nemecku zacnou cloveka sousedi zdravit az po 10 letech, at se zjisti co je zac.
    tralala avatar 11.6.2010 13:46 tralala | skóre: 9 | blog: tralala
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubytovanie v Mníchove ?
    Pred rokom tam spoluziak byval za 100€ mesacne, teraz sa to nepodarilo, super cena. Ak to nepojde inak beriem aj sucasnu ponuku.
    11.6.2010 13:57 Robert Krátký | skóre: 94 | blog: Robertův bloček
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubytovanie v Mníchove ?
    pise, ze nechce dat vic nez 200€ za mesic.
    Až v updatu ;-)
    Jeho soucasna nabidka je 255€, ja bych to bral.
    Já taky. Přijde mi to velmi slušné.
    =^..^= AmigaPower® avatar 11.6.2010 13:34 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubytovanie v Mníchove ?
    Kdo to bydlel v Mnichově? Default? Jak jsem muřikal "mnichovská zrado" a tak se odstěhoval zpátky do Madridu. :-D Ten by mohl vědět...
    Jan Drábek avatar 11.6.2010 13:38 Jan Drábek | skóre: 41 | blog: Tartar | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubytovanie v Mníchove ?
    Přečíst Tři muže na toulkách :-D
    01010010 01000101 01010000 01101100 01001001 00110010 01000100 01100101 01010110
    pavlix avatar 12.6.2010 12:23 pavlix | skóre: 54 | blog: pavlix
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Ubytovanie v Mníchove ?
    Já jsem v mnichově dával cca 9 euro za noc v kempu a levnější jsem nikde nic neviděl. Kde máš možnost bydlet takhle "lacino"?

    Ale byl jsem si tam užívat volna, takže mi kemp nevadil, spíš naopak tam bylo pořád se s kým bavit, lidi z celýho světa... chystám se tam zase někdy zajet.
    Já už tu vlastně ani nejsem. Abclinuxu umřelo.

    Založit nové vláknoNahoru

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.