U příležitosti 30. výročí vydání počítačové hry Quake byla vydána nová epizoda s názvem Dawn of the Machine (Steam).
Vládní CERT upozorňuje (𝕏) na sérii bezpečnostních záplat (CVSS 9.9) v produktech Cisco řešících kritické zranitelnosti umožňující obejití autentizace, eskalaci oprávnění, vzdálené spuštění kódu a odepření služby. Úspěšné zneužití může útočníkům umožnit získat neoprávněný přístup k dotčeným systémům, kompromitovat zařízení Cisco Catalyst SD-WAN a Cisco IOS XE, spustit libovolný kód, zpřístupnit citlivé informace nebo narušit dostupnost postižených systémů.
Soud v americkém státě Nové Mexiko ve čtvrtek nařídil internetové společnosti Meta Platforms zaplatit 567 milionů dolarů (téměř 12 miliard Kč) za újmy, které její platformy působí mladým lidem. S přihlédnutím k dřívějšímu verdiktu tak má společnost celkem zaplatit 942 milionů dolarů, což je malý zlomek jejího ročního výnosu, který loni činil 60 miliard dolarů. Čtvrteční verdikt firmě také nařizuje, aby změnila způsob, jakým její
… více »Mark Russinovich (CTO v Microsoft Azure) se na LinkedIn pochlubil svým projektem MS Paint Doom napsaným pomocí Claude. Hru Doom umožňuje hrát v programu Malování (Microsoft Paint). Malování funguje jako monitor. Herní engine (ViZDoom) běží na pozadí a každý vykreslený snímek hry vkládá automaticky přes schránku (clipboard) do Malování.
Platformy ChatGPT i Roblox by mohly být zařazeny na seznam mimořádně velkých on-line platforem nebo internetových vyhledávačů, na něž se vztahují zvláštní podmínky podle nařízení o digitálních službách (DSA). Vzhledem k tomu, že ChatGPT i Roblox oznámily počet uživatelů nad prahovou hodnotou DSA, je toto označení „rozhodně možné“ a mohlo by „přijít dříve či později“. On-line platformy a vyhledávače zařazené na seznamy DSA musejí
… více »Společnost Cloudflare představila Cloudflare OS (GitHub), tj. open source platformu navrženou pro integraci umělé inteligence (agentů) přímo do pracovních procesů organizací.
Byla vydána nová verze 5.13 svobodného multiplatformního softwaru pro konverzi a zpracování digitálních fotografií primárně ve formátů RAW RawTherapee (Wikipedie). Vedle zdrojových kódů je k dispozici také balíček ve formátu AppImage. Stačí jej stáhnout, nastavit právo ke spuštění a spustit.
Jean-Baptiste Kempf na svém blogu představil novou verzi 9.0 "Lei" kolekce svobodného softwaru umožňujícího nahrávání, konverzi a streamovaní digitálního zvuku a obrazu FFmpeg (Wikipedie).
Richard Hughes oznámil, že službu Linux Vendor Firmware Service (LVFS) umožňující aktualizovat firmware zařízení na počítačích s Linuxem, nově sponzoruje také společnost NVIDIA.
Edvard Rejthar na blogu zaměstnanců CZ.NIC představil svou aplikaci SlideRshow (GitHub). Funguje jako prohlížeč fotek, ale i jako jejich organizér a prezentátor. Neinstaluje se, běží přímo v prohlížeči. Bez serveru. Offline.
Tiskni
Sdílej:
Nerad si povídámMohu se zastavit s čokoládou i psychiatrem.
přesně něco takovýho už schánim pro někoho k vánocům. hele ;D
neva že už je načatá 2-3 nakousnutá a trošičku poslintaná?? a trošičku roztavená jak jsem na čokoládce omylem hačala a trošku s otiskem mý ruky jak jsem na ni šáhla lekla se coto jako je a hodila ji do špíny na zem a parkrát na ni dupla než jsem zistila že to je jenom čokoládka?? jestli teda neva tak vytáhnu z odpadkáče obal a zabalim zalepim žvejdou a přinesu ;D
aby to jako vubec byla čokoládka :D :D :D :D
ty se nějak vyznáš ;D
jako moje nabídka neni časove neomezená!! zejtra snim půlku tý čokoládky k snídani abys jako věděl protože se musí pospíchat. se na ni totiž začaly dělat takový jakože tenoučký bílý vlákna a bojim se že to je plíseň :'(
boužel musim stáhnout nabídku :'( jsem tu čokoládku normálně začala papat a viděla to mamka a normálně mi ji sebrala a jakože tohle teda jíst nebudeš je jako uplně hnusný co tě to jako zase popadlo a hodila ji do odpadkáče a ať to du vynýst do popelnice. no tak já du nesu ten pytlik a koukám jak z něj na podlahu kape taková divně hnusná lepivá mazlavá šťáva. noa když jsem konečně zašla ven za roch k popelnicím a věděla že na mě mamka z vokna nekouká tak jsem pytlík z odpadkáče otevřela a čokoládku vydnala protože i když ji teda už nechci sníst když už je celá jakože od tý divný lepivý mazlavý šťávičky tak ji pořád mužu za něco vyměnit žejo. buďto s tebou za ram destičku nebo s repetentem blažkem z 9.B
blažkovi jsou jakože nějaká ta přírodní rodina a maj biofarmu a normálně se jim doma namnožily myšičky a všecko nakusujou a po všem lezou a dělají bobečky. no tak blažek vymyslel uplně supr nápad. vzal takovou velikánsou zavařovačku na okurky nalil do ni trochu vyjetýho oleje a zakopal ji ve stodole že byla jako s tim hrdlem ve stejný vejšce jako podlaha. no a jak ty myšičky byly zvědavý tak do tý zavařovačky padaly a skrz tu kolomaz už nevylezly a za pár dní tam chcípaly hlady nebo se papaly navzájem. blažek tam pak nalil malinkatý hrníček benzínu a z dálky do toho hodil nedopalek čouda a bylo po myšičikách. blažek ty zavařovačky rovnal do řady za sebe na parapety kolem baráku aby to jakože jiný myšičky z dálky plašilo ale já si spíš jako myslim že to je nějaká úchylka ale ppššššš!!! no a jak jsou ty zavařovačky na parapetu dlouho tak začínaj hnusně smrdět jak do nich lítaj dešťový kapičky a myšičky se rozkládaj a dělá se tam takový hnusný černý bahýnko z kolomaze a ohořelejch tělíček těch myšiček. noa mě by se děsně taková zavařovačka hodila protože bych ji mohla vylejt ve třídě do hlíny u kytek a každou vyučovací hodinu by se hledalo co to jako smrdí a vubec by se neučilo.
no tak jsem stála u těch popelnic koukala na ten otevřenej pytlik z odpadkáče a přemejšlela jak tu čokoládku vyndat. se mi natu čokoládku už moc nechtělo šahat jak byla celá od tý divný šťávičky tak jsem ji napíchla na ještě celkem dobrou feťáckou stříkačku co jsem včera našla v parku u laviček a nesla čokoládku domu. no a jak tak du tak du i kolem kanálu a tam jsem našla něco uplně neuvěřitelnýho!!! prostě jakože normálně jackpot!! normálně na tom mřížovaným víku byla loužička asi nějakejch psích zvratků a vní normálně plavaly kusy další čokoládky to prostě neni možný aby to byla nějaká náhoda to prostě bylo znamení že to musim všechno posbírat. tak jsem se sehla a na tu feťáckou stříkačku ktý studentský pečeti začala připichovat ty plaváčky takže to celý byl takovej jakoby čokoládkovej špíz. no tak připichuju připichuju a plně se na to soustředim abych tě jako ani o jeden ten kousek neošidila. no a jak jsem se nesoustředila na to co se kolem jako děje tak se najedou předemnou oběvil takovej hnusnej dědek a fuj co že to děláš koukej ten hnus zahodit že se holka neštítíš jako!! a jak to dořek tak mě prásknul holí přez ruku já vykřikla au!!!!!!!! a čokoládkovej špíz mi do toho kanálu spadnul :'(
já se tam teda jako ještě odpoledne vrátila se špagátkem s magnetkem ale už to v tom kanále asi už ukradly mišičky nebo to odteklo jak všichni najednou doma spláchli nevim prostě už tam čokoládka nebyla :'(
jestli se mi ji jako podaří vytáhnout špíz z toho kanálu tak nedostaneš kousnout i kdybys prosil!!!! tak!!! ;D
je to náhodou uplně supr textík jako ;D
a vubec mi nevadí že jsem jenom jendův nepovedenej AI experiment s nějakou rnn na generování textíků. aspoň se teda jako ví kdo mě jakože dělá ;D
dones čokoládku a zachraň planetu ;D
Protože zde virtuálně přítomný pan Jardík tuto činnost provozuje zcela očividně samostatně, vlastním jménem, na vlastní odpovědnost, za účelem dosažení zisku (získání čokolády namísto vyhození pamětových modulů typu Rám, čímž by mimochodem mohlo dojít k porušení zákona o odpadovém hospodářství) a to navíc opakovaně, jak je patrné z předchozích inzercí na webovských stránkách pana Jardíka (tzv. "blogu"), konstatuji, že se ve smyslu § 2 zákona č. 455/1991 Sb. jedná o živnost.Vzhledem k tomu, ze se nejedna o cinnost soustavnou ale nahodilou (byt opakovanou), nejedna se evidentne o zivnost.
ještě nás musíš jako varovat že to je falešná šilerová abysme ji nenalítli ;D
a co teprve jako kalousek s dredama :D :D